Gowalla

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Gowalla

Příspěvek od Radek Hübl »

Pro toho kdo neví o co jde: http://www.zive.cz/clanky/gowalla-geoca ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale k ménu problému, povedlo se to někomu rozjet na WM? Moje Opera mini stavkuje :-(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Gowalla

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jestli mobilní verze Gowally v Opeře stávkuje (nezkoušel jsem), tak prubni SkyFire nebo Dorothy browser. Pokud v některém Gowalla pojede, můžeš si pak zástupce prohlížeče ve Startu přejmenovat na "Gowalla client", nastavit výchozí "gowalla" homepage a máš to skoro jako klienta pro WM (joke) :-)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Gowalla

Příspěvek od Radek Hübl »

SkyFire zkusím, ikdyž na ofíku webu gawally píšou že operka by to mnělo vzládnout bojím se problému i u SkyFire. po obědě zkusím SkyFire a uvidím, díkes ;-)
Wraight
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 17, 2010 9:28
Zařízení: Garmin-Asus Nüvifone M20

Gowalla

Příspěvek od Wraight »

Opera mi nebyla schopná spolupracovat s GPS. Používám Dorothy, ale ani ta není úplně bez chyby. Některá tlačítka se zobrazují velice mizerně (např. potvrzovací "done" je v pravém horním rohu tak malinké, že má velikost hrotu stylusu)
Také mi nefunguje zakládání spotů. Snad se brzy objeví aplikace přímo pro Win mobile. Viděl jsem to na iPhone a je to prostě přímo pro tuto skupinu lidí.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Gowalla

Příspěvek od Jiří Hrma »

Wraight: Pokud se autoři Gowally rozhodnou pro vytvoření ofiko klienta pro mobilní okna, tak si myslím, že to bude až pro nové Windows Phone 7. S verzí pro WM6.x bych moc nepočítal, rozhodně ne s nějakou oficiální.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů