Problém s prohlížečem Opera

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém s prohlížečem Opera

Příspěvek od jozinzbazin »

Vzhledem k tomu, že je toto téma "off topic", dovoluji si zde položit následující otázku: samozřejmě, asi jako každý čtenář Smartmánie, čtu i jiné weby. V posledních asi 14 dnech jsem zjistil, že se nemůžu dostat přes Operu na Palmserver. Nejde mi to ani v práci, ani doma a tak musím používat Internet Explorer, který mi to umožní :twisted: Je zajímavé, že ostatní weby mi běží :-( . Nemá někdo radu jak na to? Prohlížeč IE mě totiž děsně irituje a jiný prohlížeč než Operu se mi nechce používat, protože jsem na ni zvyklý. Díky předem za případnou radu.
JZB
baron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pon říj 13, 2008 20:46
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Česká Lípa

Problém s prohlížečem Opera

Příspěvek od baron »

Předpokládám, že se jedná o Operu PC. Sám používám verzi 9.64 a nemám s prohlížením Palmserveru problémy. Nicméně někomu to nefunguje, koukni sem http://www.operacesky.net/forum/viewtop ... =12&t=7252, možná ti to pomůže.
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Problém s prohlížečem Opera

Příspěvek od rein »

Ja mám iný problém, od dnes sa mi zničoho nič nechce spustiť Opera (predinštalovaná), kliknem začne sa načítavať (Logo HTC quietly brilliant-loading...) to ostane vysieť asi minútu a potom to spadne :-( , vôbec nemám potuchu čo to spôsobilo, už sa mi toto stalo keď som nainštaloval Operu mobile 10b2, kde som predpokladal po odinštalovaní, že vznikol nejaký konflikt verzií tak som usúdil, že nič iné ako to dať do pôvodného stavu je HR, ale teraz nič také som nerobil tak neviem čo to na mňa skúša :evil: za každú radu dík :wink:
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém s prohlížečem Opera

Příspěvek od jozinzbazin »

To baron: dík za odkaz. Ty brďo, ale ani bohovi se toho nemůžu zbavit. Nijak to nejde bloknout. Asi instalnu starší verzi.
JZB

Tak jsem to zkusil znovu a chytlo se to. Obsah - konkrétní link - byl zablokován a už to jede. Teda ta reklama je pěkně tvrdošíjná :-D
JZB
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů