Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Odpovědět
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Radek Hulán »

Tak s Miri ROM v7 + Radio 2.08 spokojenost. Problém byl asi jinde.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Vegan »

Problem byl na 99% v Rilphone.dll Byt se zda, ze vse funguje na pozadi nevhodna kombinace verzi dela psi kusy.
discodivaa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 14, 2010 14:21
Zařízení: HTC HD2

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od discodivaa »

Cus, tak zde: http://forum.xda-developers.com/showthr ... t=623283se" onclick="window.open(this.href);return false; jiz objevil odkaz na ROMku pro Vychodni Evropu, kazdopadne ze stranek HTC se upgrade jeste neda po zadani moho serioveho cisla stahnout. Ktery jsme teda region? :???:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od htcjirka »

EastEurope,na xda-developers je vzdy unik oficialni rom o neco drive,cekej ze tento tyden bude i oficialne na HTC strankach.
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od pretorian »

už se na ni třepu :)
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od J. Mlejnek »

No už je to vyloženě trapné jak to trvá. Bohužel nemohu nahrávat žádné neoficiální ROM, takže mě to netěší dvojnásob.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Jindrapro »

Pokud jsi HD2 koupil zde, nahrajes vyse uvedenou ROM bez HSPL. Jen cestina zatim neni....
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Milan Pištělka »

ale čeština je a je dobrá, není třeba čekat
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Jindrapro »

Myslel jsem oficialni, kdyz nechce flashovat neoriginalni ROMky, tezko mu rikat, dej si tam k tomu spatalnou cestinu, ja bych to tak udelal. Nevim, jestli potrebuje cestinu, tak jsem reagoval, ze vyse uvedena ROM je oficialni pro nas kraj a jestli mu nebude vadit anglictina, muze bez starosti ji nahrat. Nez vydaji tady ROMku, ktera je uz vice jak mesic k dispozici pro osatni nam asi nadrazene staty, tak uz vydaji zase novejsi a my tu budeme zase cekat.... Uz jsem si zvykl, ze my jsme si asi ty zarizeni koupili podle nich za nejake smesne male penize oproti Francouzum,Anglicanum, Nemcum, tak holt musime pockat az budou mit cas.... :evil:
vlasta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: ned říj 21, 2007 16:04
Zařízení: HTC Advantage a Omnia 7.
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od vlasta »

No, tak jsem ji tam dal, nedělal jsem ani HR, i když jsem někde četl, že se to má. Ostatně, např. u Universala to ani jinak nejde. tak končí proces flešování hardresetem. Češtinu dávat nebudu, pouze Sense jsem počeštil cabem od jirkab, odkaz:http://kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=5&p=25#p25. Mimochodem, tyhle stránky jsou opravdu úžasný a zasluhují obdiv. Akorát mi je divný, že na hlavní stránce pod hodinami nemám seznam hovorů, pouze kalendář. Nevíte někdo, čím to je? Možná to je tím, že jsem ještě žádné hovory neuskutečnil, ale to se mi nezdá.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Jindrapro »

Myslis asi zmeskana cisla? Najdi si a nainstaluj toto Co0kies Home Tab, jsou tam i dalsi vychytavky a s pouzitim Co0kies Home Tab editor to nema chybu...
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od J. Mlejnek »

Jindrapro píše:Myslel jsem oficialni, kdyz nechce flashovat neoriginalni ROMky, tezko mu rikat, dej si tam k tomu spatalnou cestinu, ja bych to tak udelal. Nevim, jestli potrebuje cestinu, tak jsem reagoval, ze vysse uvedena ROM je oficialni pro nas kraj a jestli mu nebude vadit anglictina, muze bez starosti ji nahrat. Nez vydaji tady ROMku, ktera je uz vice jak mesic k dispozici pro osatni nam asi nadrazene staty, tak uz vydaji zase novejsi a my tu budeme zase cekat.... Uz jsem si zvykl, ze my jsme si asi ty zarizeni koupili podle nich za nejake smesne male penize oproti Francouzum,Anglicanum, Nemcum, tak holt musime pockat az budou mit cas.... :evil:
Přesně tak, musí to vše být oficiální. Čili si nejsem ani zcela jist, zda stahovat onu ROM odjinud než z HTC či Sunnysoftu. Je, respektive tedy bude, opravdu totožná? Jinak co se češtiny týče, tak bych ji raději měl, ale i bez ní bych neměl problémy, spíše by to bylo o divném pocitu z celoanglického prostředí.

Jinak naprostý souhlas s podivným přístupem k našemu regionu, takto si kvalitní podporu opravdu nepředstavuji. Ne že bych dříve s P990i měl lepší zkušenosti, ba vzhledem k poměrně uzavřenému UIQ spíše ještě horší.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Jindrapro »

Takze: kdyz stahnes uvedenou ROM, pripojis telefon k PC a spustis ten soubor stazeny a ono po nekolika klikani to dobehne do 100 procent, tak mas v telefonu originalni ROM, ktera snad v nejblizsi dobe bude zverejnena na oficialnim webu HTC pro nas region a o neco pozdeji na webu sunnysoftu spolecne s cestinou. Pokazde to bude tatez ROM. Jina nebude. Kdyz ti to pred vlastnim procesem flashovani napise hlasku, ze tato ROM neni urcena pro tvuj pristroj, jedna se o A: neoficialni ROM, nebo za B:oficialni ROM, ktera neni urcena pro zarizeni pro nas region a instalace se zavre a tvuj telefon zustane ve stavu jako byl pred spustenim samotne instalace. Pak za nejakou dobu vyjde cestina na Sunnysoftu a tu potom muzes doinstalovat. (Nejsem si jist, jestli pred samotnou instalaci cestiny neni potreba hard reset). XDA je proste o krok napred pred HTC a o pet kroku dal nez Sunnysoft. Pocestit to pak jde pres registry, avsak pocesti se jen SENSE, 80 procent prostredi, ktere vyuzivas denne. Protoze si Sense pocestuje HTC samo. Tato uprava je velmi jednoducha a neni to nic neoficialniho, ta cestina SENSE je uz v te anglicke ROMce, nic se nenahrava.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od YAMATO »

V zásadě můžu říct, že češtinu vyzkouším hlavně ze zvědavosti, jestli se eSSesákům konečně povede odstranit ty stupidní chyby, které pak místo nich řeší jiní...idiotské překlady v počasí, zdvojené obrázky a podobné broskvoviny.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Jindrapro »

Ted jsem nekde cetl, ze zrovna za to pocasi a vse co je v Sense Sunnysoft nemuze. To si preklada HTC samo....

Odkaz pro programátora české lokalizace.
1.V počasí je špatný překlad. Místo slova "Jasno" se zobrazuje "Vymazat". Je to v případě jasného počasí v noci. Dost bizarní překlad slova "clear", nemyslíte? Mám WM 6.5.

Reagovat
Re: česká lokalizace
(NEREGISTROVANÝ) (24.2.2010, 13:55)
ad.1) mám TouchPro2 s tím samým nesmyslným překladem, psal jsem na [email protected] a toto je odpověď: "Lokalizaci uživatelských prostředí HTC Sense a HTC Touch Flo si provádí společnost HTC samostatně.
Pokud tedy máte níže uvedené problémy, obraťte se prosím na technickou podporu společnosti HTC." Zkoušel jsem tedy napsat do hTC a zatím žádná odpověď. Spíše by mě zajímalo, jestli se špatný překlad lokalizace dá reklamovat ?! Ještě budu pátrat na netu, uvidíme ;-)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od YAMATO »

Jenže ten problém s špatnými překlady od HTC je vcelku banálně řešen úpravou několika souborů. Proč to tedy neudělá rovnou Sunnysoft? Co tedy vlastně dělají těch několik týdnů, vždyť na 1.66 se čeká kvůli nim. Proč je pro 1.66 už několik týdnů k dispozici nelegální upravená čeština bez chyb? Celé je to absurdní...
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od mike-biker »

Nechci být za každou cenu útočný, ale nemohu si pomoci, čeština je silně kontraproduktivní a já jsem šťasten, že rozumím i těžkým anglickým slovíčkům jako "Enter", "Delete", Menu, Message. Nevidím jediný rozumný důvod, proč používat češtinu s jedinou vyjímkou - pokud někdo anglicky vůbec neumí. :-( . To pak chápu, že je problém. :cry:
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od J. Mlejnek »

Tak já umím anglicky, německy a trochu rusky a přesto preferuji češtinu. Nejde o použitelnost, ale pocit. Ale jak sleduji práci Sunnysoftu, tak docela začínám tento názor chápat.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Jindrapro »

Ano s tou anglictinou mate pravdu..... Ale, nikdy jsem se neucil anglicky. S pocitacem jsem ve styku dlouho a tak zakladni slova a fraze pochopim. Myslim, ze diskuse o tom, jestli mit zarizeni v CZ, nebo AJ by byla na dlouho a vzdy by skoncila 50 na 50. Zkousel jsem ROM v AJ, ale proste mi to nejak nesedi, nedovedu napsat proc. Proste nevim. Po nejake dobe se vzdy vratim zpet k CZ. Ted se to jeste umocnuje tim, ze v kazde nove verzi Sense se objevuji nove polozky, ktere obcas mam problem pochopit i v cestine. (napr. zaskrtavani volby lokalizatoru) Hodne uz bojuji s nabidkami v ruznych tweakovacich aplikacich atd. Myslim, ze neni treba odsuvat, ci se posmivat uzivateli, proc potrebuje cestinu, kdyz se tech par frazi muze naucit. Ja treba cestinu chci a nevim, nebo-li nedokazu vam to vysvetlit, proc je pro me dulezita. Proste nekdo ma rad vdolky a nekdo zase holky.... Tak uz prosim nerikejte, na co ti bude cestina, ale snazte se nas respektovat, ci tolerovat a kdyz vite jak problem resit, tak pomoct....
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Radek Hulán »

A co jiný jazyk, pokud ne EN? Co třeba němčina, španělština, italština, holadština, ruština? V těch jsou také oficiální ROM.

Jinak to zde nikdo nebere "posměšně", každý umíme něco. Jen ta angličtina se v praxi hodí skoro všude a je dobré se ji naučit. Je to základní premisa pro spousty dalších činností... (včetně dovolené bez průvodce v exotickém místě) :)
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti