Zamrznuti HP 6915

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
duchy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon lis 02, 2009 21:10
Zařízení: HP Ipaq hw 6915

Zamrznuti HP 6915

Příspěvek od duchy »

Cau. Mam takovej problem s PPC HP ipaq 6915 (WM5) Kdyz je na nabijecce tak slape jako hodinky ale jakmile ho z ni sundam tak chvilku slape a pak se kousne. Kdyz dam softreset tak zamrzne uz pri startu systemu a zamrza kazdy zapnuti dokud neni opet pripojenej k nabijece. Baterka hlasy temer plno. Hardreset nepomohl. Poradte mi prosim cim by to mohlo byt, popripade jak to resit.

EDIT: Kdyz byl zaplej mimo nabijecku a bezel v zakladu jen se spustenym UI tak vydrzel celou noc. Pri chodu bez simkarty se na nem dalo pracovat. Pri pripojeni k WiFi temer okamzite zamrznul.
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

Zamrznuti HP 6915

Příspěvek od svenhassel »

U tohodle problému, pač todle zařízení mám a už jsem sním měl hodně problémů ohledně simkaret, jakého máš operátora? Zkoušel jsi si u svého operátora vyměnit simkartu? nemáš nějakou hodně starou verzi? U té wifi když budu brát že jsi po kompletním HR resertu zkoušel jsi ho dělat vícekrát? (HR reset??) někdy to pomáhá. Pokud ani jedno stoho nepomůže tak pokud je ještě v záruce (což je otázka) pač je to postraší zařízení tak pak jedině zkusit sehnat novej board a na to mohu doporučit jedny stránky, ovšem myslím si že to je neekonimické. Adresu máš www.repairhppda.com
duchy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon lis 02, 2009 21:10
Zařízení: HP Ipaq hw 6915

Zamrznuti HP 6915

Příspěvek od duchy »

Uz sem na to nejspis prisel. Bude to spatnou batekou. Zmeril sem si vnitrni odpor kterej byl dvojnasobnej oproti normalu. A taky sem si vsimnul ze smartphone nemrzne ale vypne se. Na displeji sice zustane posledni lehce rozsypany obraz bez podsviceni ale ten postupne mizi.
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

Zamrznuti HP 6915

Příspěvek od svenhassel »

Baterií to být může, ale psal jsi že jsi to zkoušel bez baterky ne? Nebo jsem tě špatně pochopil? Mě přišlo stoho co jsi psal v edit že jsi to zkoušel na nabíječce bez baterky.
Bren
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát úno 12, 2010 15:00
Zařízení: HP iPAQ 6915

Zamrznuti HP 6915

Příspěvek od Bren »

Ahojte, dá se někde na netu sehnat software k té 6915.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů