SPB Weather

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
lapka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát srp 15, 2008 9:37
Zařízení: MOT Mpx200/E-Ten M700/SAM-i8700/i8750/LUMIA 640XL

SPB Weather

Příspěvek od lapka »

Zdravím, chtěl bych se zeptat všech, kteří používají SBP Weather, jak jsou spokojení s přesností předpovědi počasí prostřednictvím tohoto programu. Díky za postřehy.
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

SPB Weather

Příspěvek od hujer »

S SPB počasím nemám přímou zkušenost, ale používal jsem postupně mnoho podobných produktů.
Všechny pro mne trpěly zásadním nedostatkem, tedy přesností předpovědi a hlavně tím, co jsem chtěl - jednoduchost a přehlednost a hl. se zaměřením na české podmínky.
Nakonec tedy zvítězil free Meteoservis WM.
Recenze třeba zde: http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/Mete ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo zde: http://www.palmserver.cz/modules.php?na ... e&sid=4494" onclick="window.open(this.href);return false;

Oficiální stránky a stažení zde: http://magazin.softimage.cz/meteoserviswm/" onclick="window.open(this.href);return false;
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

SPB Weather

Příspěvek od pk »

Presnost je ako tak dobra na nasledujuci den.. na dlhsie by som sa nespoliehal. Ale tak to je hadam pri vsetkych predpovediach.
lapka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát srp 15, 2008 9:37
Zařízení: MOT Mpx200/E-Ten M700/SAM-i8700/i8750/LUMIA 640XL

SPB Weather

Příspěvek od lapka »

Já jsem dřív právě taky používal Meteoservis, jenomže poslední verze programu mi na display Samsungu i780 320x320 nechodí. Proto zkouším SPB Weather,ale zdá se mi, že ta předpověď moc nesedí (ani v aplikaci Weather ani v Traveler). Zkusím ty dva programy a uvidím. díky
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

SPB Weather

Příspěvek od hujer »

lapka píše:Já jsem dřív právě taky používal Meteoservis, jenomže poslední verze programu mi na display Samsungu i780 320x320 nechodí.
Zajímavé, jsi psal, že ti to šlape ... ;oI
(viz http://forum.softimage.cz/viewtopic.php?f=10&t=223" onclick="window.open(this.href);return false;)
lapka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát srp 15, 2008 9:37
Zařízení: MOT Mpx200/E-Ten M700/SAM-i8700/i8750/LUMIA 640XL

SPB Weather

Příspěvek od lapka »

Chodila mi naposledy verze 1.45. Jenže autor píše, že aktualizace mají souvislost se stahováním dat ze serveru a ve starších verzích správnost dat nezaručuje. A tak jsem chtěl naistalovat poslední verzi a ani ťuk. I když jsem zkoušel to harakiri s úpravou souboru (ani už nevím kterého, je to na webu). Ale Handy Weather se mi líbí, tak si ho asi chvíli nechám :-) Díky.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

SPB Weather

Příspěvek od KVARK »

Já používám SPB Weather už hodně dlouho a musím uznat, že předpověď je přesná pouze na první 2-3 dny.
Informace o dalších dnech je opravdu jen hrubá nápověda, jak by mohlo být...
Jinak technické zpracování tohoto prográmku se mi zdá na nejvyšší úrovni.
Chválím hlavně přizpůsobitelný plugin na Today.

Ale rád vyzkouším i aplikace které tu uvádíte. Která z nich je nejlepší?
Já vím, je to blbá otázka. :grin: Ale za všechny na jednou se mi platit moc nechce...
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

SPB Weather

Příspěvek od pk »

trosku OT ;-) handyweather ma mapu europy s ceskoslovenskom spojenym este :-) tak to je gol :-D
peshhi
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 05, 2007 13:21
Bydliště: Praha

SPB Weather

Příspěvek od peshhi »

Ahoj, nemáte někdo tip na nějaký program předpovídající počasí pro HTC HD mini? Ted jsem akorát vyzkoušel Elecont a vypadá to ok, ale nelíbí se mi prostředí, spb weather byl přehlednější a uhlazenější, ale na hd mini bohužel nejde. Díky za všechny tipy!
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti