Příslušenství

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od danri »

Zkoušeli jste už někdo tv-out? S těmi kabely je to nějaké divné. Když jsem se díval na net tak někde je kabel s microUSB a někde 3,5 jack. Ale podle nabídky v telefonu když zapojím sluchátka tak by měl být 3,5 jack. Nezkoušeli jste kabel od něčeho jiného? Ja jsem zkoušel od Canonu 3xcinch-3,5jack(4 kontakty) a nejde. Asi je nějak jinak zapojený.
krabicka3
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: ned led 06, 2008 23:28
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Příslušenství

Příspěvek od krabicka3 »

Ten video-out bude nejspis vyveden pres microUSB konektor, nikoliv pres jacka. ;)
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od danri »

To se mi nezdá. Proč by tedy při zasunutí jacku vyskočila nabídka Sluchatka , Sluchatka s mikrofonem nebo TV vystup? Zkusím ho sehnat a uvidíme.
z.docekal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř zář 09, 2009 13:06
Zařízení: samsumg galaxi SII

Příslušenství

Příspěvek od z.docekal »

V návodu je psáno u konektoru na sluchátka toto: Konektor pro sluchátka (3,5 mm)/výstup na televizor. Tak to nejspíš bude vyvedeno přes jacka.
http://adshop.cz/inshop/multimedia-zaba ... 00337.html" onclick="window.open(this.href);return false; - možná že by to mohl být i on.
krabicka3
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: ned led 06, 2008 23:28
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Příslušenství

Příspěvek od krabicka3 »

Tak to se omlouvam, danri s docekalem budou mit asi pravdu s tim TV-Outem
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od danri »

Zrovna jsem ho donesl domu a vyzkoušel. Funguje perfektně. Když otočím telefon na šířku tak je to pěkně přes celou obrazovku. Zkoušel jsem video v Touch playeru a i když mám telefon na výšku a na telefonu je jen malé okno a ovládací tlačítka tak v TV se zobrazuje fullscreen. V Coreplayeru se video zobrazuje stejně jako na telefonu, abych měl video fullscreen tak musím dát fullscreen na telefonu a vysunout klávesnici jinak je obraz jen v proužku na výšku a otočený o 90°. Jen aplikace v TW umí používat snímač polohy. Kabel jse dlouhý 1,8m.
Obrázek
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od Daidalos »

Kde si ho koupil to je přes net?
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od danri »

Jeden z internetových obchodů kde ho nabízejí mám kousek tak jsem si tam pro něj zašel. Není problém ho sehnat. V Praze jich musí být spousta.
http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=samsung+tv-out+3,5" onclick="window.open(this.href);return false;
Někde ho mají zobrazený s micro USB konektorem, ale napsaný mají 3,5 jack.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od Daidalos »

Aha,i cena je docela pěkná :-)
Ale kompatibilní telefony jsou napsané jen tyto : i8510, i8910, M7500, S7220, S8300 .Tak jakto,že to fachčí :?:
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od danri »

Protože kabel byl asi dřív než Omnia Pro. Byl dělaný pro starší telefony a Omnia je v tomhle stejná, jen to obchody ještě nepíšou protože to je novinka. Na krabici mám datum výroby 24.3.2009, model kabelu AATCX10CBECSTD.
Česká nálepka s čárkovým kódem od distributora má na sobě nápis TV Out kabel microUSB černý. Proto asi ty podivné popisky a obrázky :tlem:
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

Příslušenství

Příspěvek od tompec »

danri koukám, že si z Ostravy, ve kterém obchodě si to koupil ? Dík

Není nějaký TV kabel na HDMI ?
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od danri »

Napsal jsem ti to do SZ
Uživatelský avatar
vavroň
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř říj 07, 2009 7:34
Zařízení: Sony Ericsson P1i
Bydliště: Ostrava

Příslušenství

Příspěvek od vavroň »

Zdravím.Mám dotaz,jestli někdo máte zkušenosti s BT sluchátky HBH-DS980(od SE) na Omnii Pro.Trochu s ebojím,že mi nebudou fungovat tak jak jedou na mé nynější P1i :???:
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

Příslušenství

Příspěvek od tompec »

Už někdo objevil nějaké pěkné kožené pouzdro na opasek s bočním otvorem na sluchátka ? Orig. Samsung nic, ale možná jiná značka. Je toho dost, ale chce to vyzkoušet, přece jen je OP tlouštík :)

Pokud jde o folie našel jsem zajímavý odkaz:

http://www.protectionfilms24.com/search ... sung+b7610
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od Daidalos »

Já bych koupil Zagg shield,je to záruka kvalita a neni drahej(relativně),na displej stojí jen asi 250 ..
http://www.zagg.com/invisibleshield/sam ... hields.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Xspy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 08, 2009 10:46
Zařízení: Motorola MPX200; Nokia N95; Samsung B7610

Příslušenství

Příspěvek od Xspy »

:( Něco je najít odkaz na netu (google je jich plný) a něco jiného je mít s takovým prodejcem vlastní zkušenost , nebo dokonce si od něj už tenhle obal objednat .

Já si koupil klasický univerzální PDA Screen protector od Mobil pohotovosti a ... nedbaje podivné ceny (99Kč) jsem myslel , že to bude dostačující řešení .

Chyba ... po rozbalení vidím , že to co jsem odhadoval na ochrannou fólii je pouze podklad a ta poškrábaná izolepa má být ochrannou :( . Společně s papírovým kapesníčkem a minimálními údaji o odolnosti takové ochrany to bylo varování o použitelnosti. No bohužel , ne všichni taiwanci na netu nabízí použitelné zboží a ne všichni renomovaní prodejci pak u nás prodávají použitelné zboží .

Přemýšlím o kvalitnějším řešení . Na značky zvlášť dnes rozhodně nedám , ale chci aby fólie bez poškození ustála i tvrdší dotyk než je hrot stylusu . Náhodou před rokem jsem kupoval i Aligator Screen protector , který měl mít minerální povlak za pakatel a ten se osvědčil ( kryje mi úspěšně displej na fotoaparátu ) .
Ale stříhat konusy a chlívečky pro senzory a kamerku ... to mne už při představě dosažené přesnosti odpuzuje .

Docela by se hodil odkaz na levné odolné a ověřené zboží ( nejlépe u nás) , od zdroje s kterým má někdo dostatek zkušeností .
soufler
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: ned zář 07, 2008 14:16
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příslušenství

Příspěvek od soufler »

Takže dnes mi přišlo ze sunnysoftu příslušenství, TV out a autonabíječka, oboje šlape jak má. TV out je opravdu přes 3,5mm jack, funguje perfektně fulscreen v touch playeru, prohlížení fotek i opeře, a autonabíječku hledejte s konektorem microUSB, ne žádné m20pin a pod. Takže už chybí jen ta fólie, mám tam mrchu za pajdu tři v balení a už jsou v ní rýhy, takže musím obstřihnout další :-(
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Příslušenství

Příspěvek od fore »

nenasel nekdo kvalitni sluchatka s mikrofonem od samsungu ? jak sem listoval bud to byli neaky low za 200 a nebo nic... a nebo prodluzovaci kabel s mikrofonem.. existuje to ?:) ze bych na to pripichl sluchatka od SE co maji konverzi na flashport asi po 10 cm dratu

-- úte říj 13, 2009 18:25 --

a jeste bych se chtel zeptat potrebuju pripojit omniuPRO na trochu delsi kabl nez je ten z baleni cca 50 cm, potreboval bych aspon 3 metry ... jestli to nekdo nekde nezahlidl diky
Hawke
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv říj 15, 2009 20:48
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

Příslušenství

Příspěvek od Hawke »

Sháním pasivní držák do auta, ale nemůžu nikde žádný sehnat. Nevíte náhodou někdo o nějakém? Popřípadě jestli telefon pasuje do držáku pro jiný telefon nebo PDA? Díky
Xspy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 08, 2009 10:46
Zařízení: Motorola MPX200; Nokia N95; Samsung B7610

Příslušenství

Příspěvek od Xspy »

fore
-- úte říj 13, 2009 18:25 --
a jeste bych se chtel zeptat potrebuju pripojit omniuPRO na trochu delsi kabl nez je ten z baleni cca 50 cm, potreboval bych aspon 3 metry ... jestli to nekdo nekde nezahlidl diky
Kabel je "díky bohu standardní" micro USB . Já koupil tenhle a na skoro čtyři metry prodloužil obyčejným USB 2.0 prodlužovacím , protože jsem jinou délku než 1,8 u microUSB nezahlédl .

Kód: Vybrat vše

http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-usb-kabel-2-0-usb-am-microusb-bm-1-8m-d112049.htm
Držák do auta jsem už kdysi koupil standardní na PDA , takže bych chytil Omnii Pro i na výšku . Díky microUSB by neměla být potíž ani s nabíječkami do auta (držet se pěti voltů a je vyhráno) .

Ted´řeším dostupné fólie na našem trhu a hledám pouzdro podobné Krusell Orbit Flexu (Hector neoslovil )

Kód: Vybrat vše

http://www.krusell.se/nav/searchResults/?searchString=samsung


Uvidíme Sunnysoft a pouzdra pro HTC Touch Pro 2 jsou taky v záběru
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů