Fólie na displej

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od HADES »

pavel1tu píše:Antiglare - doporučuji, je trošku méně průhledná než ta clear (prý - nemohu posoudit), ale nehází tak prasátka, tudíž venku na sluníčku je to lepší :-)
chipoun píše:Tak jsem si včera objednal Brando Anti-glare folii. Jak dojde, tak dám vědět, jak dlouho jim to trvá a jak jsem spokojen :-)
Antiglare jsem vybral hlavně kvůli tomu, že na ní nebudou tolik vidět otisky prstů atd.
Nebudu se tu s nikým hádat, taky už nejsem nejmladší, mindráky díkybohu taky nemám :) Přečti si můj podpis, zamysli se nad ním a podle něj se chovej. Kdybych tu byl moderátor tak už bys měl ten příspěvek smazaný nebo alespoň přesunutý na smetiště. Stejně jako tvůj druhý v jiném threadu.
BTW: zkušeností je tu taky několik napsaných, tak si to prosím tentokrát opravdu projdi
mike
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 23, 2010 13:17
Zařízení: w800i

folie na displej

Příspěvek od mike »

Nevím, ale žádnou reálnou zkušenost u těhle příspěvků nevidím. Pouhé domněnky.
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od HADES »

V citovaných příspěvcích nejsou zkušenosti ale informace o rozdílnosti anti-glare a clear fólií. Na konci mého příspěvku je napsáno: "BTW (by-the-way) zkušeností je tu taky několik napsaných, tak si to prosím tentokrát opravdu projdi" - cos na tom nepochopil?
Až si to přečteš tak zareaguj a poté prosím moderátora o smazání těchto zbytečných postů. Díky
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

folie na displej

Příspěvek od psychopat »

Ahoj, prosím je možné fólii objednat i z nějakého českého obchodu přeci jen z těch zahraničních mi to příjde trochu nebezpečné hlavně platba kartou. Díky moc

co si myslíte o této?
http://www.mnshop.cz/zbozi-2556-ochrann ... __cira.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
děkuji
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od HADES »

existuje několik českých eshopů, keré u nás značkové fólie prodávají, zkus použít http://www.zbozi.cz" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.heureka.cz" onclick="window.open(this.href);return false; .
A nechápu tvůj strach z platby kartou, platím tak už několik let a kdybych tomuto způsobu nedůvěřoval tak bych ho už dávno nepoužíval. U renomovaných obchodů se není čeho bát, stejně tak platba přes Paypal je zcela bezpečná.
lunatic.george
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 05, 2008 20:55

folie na displej

Příspěvek od lunatic.george »

Asi to nesouvisí s tématem, ale jen na okraj ohledně platebních karet. Asi mám štěstí, že mi výplata nechodí na účet a tudiž na kartách nejsem závislý. Ale po zkušenostech ze svého okolí - karty ani doma ani v cizině nee.... Cash je cash - doba je zlá a lidi jsou špatný !
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

folie na displej

Příspěvek od psychopat »

Díky za tip, našel jsem že se u násběžně prodává invisible shield, omliuvám se jestli zde ve vlákně někde bylo. S tím máte jakou zkušenost po aplikaci na celé tělo? Opravdu se vyplatí? Díky moc

-- čtv úno 25, 2010 13:02 --

A ještě dotázek, rychlost pamětové karty? hrajě nějakou roli? Běžne vidím class4 je to dostatečné? Moc děkuji
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od HADES »

Zkušenosti s Invisible shield je tu několik, pročti si thread. Osobně bych ti spíš doporučil Brando fólii, mám ji téměř od začátku a zatím spokojenost. kdyby byla k dostání fólie od BoxWave tak bych šel do ní ale zatím ji nevyrábí.

Rychlost paměťové karty podle mých subjektivních pocitů žádný vliv na výkon nemá, class 4 je dostačující, stejně většinou funguje na rychlostech 8-12MB/s při sekvenčním zápisu. Čtení sekvenčně je kolem 15-20MB/s.
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

folie na displej

Příspěvek od psychopat »

Ahoj a díky, koukal jsem na folii brando bohužel je možne ji objednat pouze přes pay pal a ten já nemám, kdyby byl nějaký český dovozce bylo by to fajn ale nenalezl jsem jej. Líbí se mi že invisible shield chrání celý přístroj ale podle reakci je zase samotný povrch volie né až tak moc vhodný pro pda:(
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od HADES »

PayPal, pokud si dobře pamatuji, bude v češtině od března. A to že ho nemáš není důvod proč si ho nezřídit :)
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

folie na displej

Příspěvek od psychopat »

ahoj zde od branda a u nás

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA ... iapro.html" onclick="window.open(this.href);return false;
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

folie na displej

Příspěvek od straky »

Chtel bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vyrobcem http://www.disagu.de/. Mam nynejsi folii, ktera je leskla (od jineho vyrobce) a na slunci je opravdu displej dosti necitelny. Folii antireflexni prodava jeden prodejce od jiz zminovane firmy Disagu
http://aukro.cz/item1049838223_ochr_fol ... b7610.html. Dekuji za rady, jestli ma tato folie vyznam.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

folie na displej

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ufff, teda nečekal jsem, že se rozjede diskuze o folii na 12 stránek a přiznám se, že jsem četl jen první a poslední, ale projel jsem oficiální eshopy brando a boxwave a tam jsem ji ještě v nabídce nenašel, nicméně ZAGG Invisible Shield pro Omnii Pro už je v nabídce a s dopravou tam určitě nebude problém. Já jsem si kdysi kupoval ZAGG pro Xperii a dorazila bez komplikací. Navíc jsem tam teď zahlédl, že u objednávek nad 30USD je poštovné zdarma, tak být na vašem místě, domluvil bych se mezi sebou aby někdo zodpovědnej objednal víc folií najednou a ušetříte tak na poštovném. Zagg folie se řadí mezi špičku a rozhodně je to nejodolnější folie jakou jsem kdy zkoušel, takže vám nepříjde nějaký šmejd.
Obrázek
A jak říkal mikebiker, rozhodně se nevyplatí kupovat nějaké noname folie na ebay nebo různé pofidérní značky. Tak přestaňte neustále posílat odkazy na různé neznámé značky a aukro, takové fólie se hrozně rychle opotřebují a nejen že neochrání účinně displej, ale brzo na něj ani neuvidíte. Značkové fólie mají vynikající nejen mechanické, ale i optické vlastnosti.
Mezi nejkvalitnější patří firmy: Martin Shields, ZAGG, Boxwave a Brando. Na takový výběr bych se omezil obecně u fólií a všechny ostatní značky jsou s největší pravděpodobností laciný šmejd, který někdo kupuje z HongKongu na ebay za pár centů ve velkém množství a pak to přeprodává za 100x vyšší cenu na aukru, protože tam se prodá kdeco.
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Fólie na displej

Příspěvek od HADES »

To sis ten thread měl asi přečíst, na adresu Invisible Shieldu se tu nepěje jenom chvála. A Brando fólii na Omnii má už dávno, asi ses špatně díval http://shop.brando.com/bw-ultraclear-ce ... 9d011.html" onclick="window.open(this.href);return false;
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Fólie na displej

Příspěvek od straky »

Souhlasim s HADESEM, ze na Invisible Shield tu moc chvali neni a to ani nemluvim o cene. Ja jsem se zatim rozhodoval na tu folii od vyrobce http://www.disagu.de/ a nebo z Branda tuhle, ktera by mela byt antireflexni http://shop.brando.com/bw-cellphone-scr ... c19d8.html
Uživatelský avatar
karelsid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř úno 10, 2010 12:11
Zařízení: BlackBerry Z10

Fólie na displej

Příspěvek od karelsid »

Tu antiglare od Branda mám já a jsem naprosto spokojenej, displej se vůbec neleskne, aplikace fólie úplně jednoduchá a na sluníčku to je i docela čitelný, i přes to, že mám nastevený jas na 30%. Přišla domu do 14 dní a cena super.
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Fólie na displej

Příspěvek od olda »

Folii Brando používám na svých PDA již asi 5 rokem a po zkušenostech jiných značek jsem zůstal věrný Brandu. Při používání stylusu výdrž zhruba rok což je paráda. Aplikace na displej na výbornou . Mohu jen doporučit. Ahoj Olda :wink:
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů