Fólie na displej

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od Daidalos »

Dnes přišel Invisibl shield a jsem trochu zklamán.Před tím jsem si kupoval gadgetshieldz a s ním jsem byl spokojen více a napíšu proč.

Gadget shieldz.Cena 130 kč.Poštovné zdarma. Folie přišla za 5 dní kurýrem,který se nedal odbít,což je dobře jinak bych folii vůbec nedostal.Folie byla v pořádku,žádný problém.

Invisible shield.Cena 400kč.Poštovné nejlevnější 100kč. Folie mi přišla za 15 dní obyč poštou. Navíc zásilka byla nechutně zmačkaná a zvlhlá.Asi špatně utěsnéná mistička s tou aplikační vodou. Zatím jsem ji ještě nenainstaloval pak dam vědět.
Velká reklama,pěkná krabička spoustu nepotřebných blbostí zdarma a cena...no porovnání necham na vás.

Mam ještě kartu s 5% slevou,kdyby v invisible shield chtěl někdo nakupovat,klidně mu jí dám.Protože po téhle zkušenosti už od nich asi nic.Škoda že na OP nedělá folii i gadget. :cry:
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od Tazz1 »

Také mi už došla, ultra clear, nasadil jsem a naprostá bomba. Všem doporučuju a za ty prachy to nemá chybu.
pivasek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: stř lis 18, 2009 18:59
Zařízení: Samsung Omnia PRO B7610

folie na displej

Příspěvek od pivasek »

mě jí dneska poslali, tak jsem zvědav :)
Bakllazaan
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 11, 2009 0:15
Zařízení: iPhone 4S
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od Bakllazaan »

Nemá někdo s IS problém se stylusem? Vím že se prakticky nemusí používat, ale bojim se gomovatosti fólie.

To sem fakt netušil, že kupovat folii bude takový problém. Každej tu říká na každou fólii něco jinýho :-D
Nevíte náhodou o cz shopu, kde by prodávali nějaké levnější?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od Daidalos »

U Invisibl shield s stylusem problém naprostý nemám.
Ososbně bych ale tuto folii moc nedoporučoval,docela obtížná instalace,a zůstaly tam malý bublinky(který se údajně měli po 2-3 dnech vyhladit).
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od pk »

tiez som objednal invisible shield tak som zvedavy aka bude
Bakllazaan
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 11, 2009 0:15
Zařízení: iPhone 4S
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od Bakllazaan »

No já si teď narychlo seženu nejspíš tu německou ...Vikuiti...., nebo jak se jmenuje. Pak si třeba něco seženu ze zámoří.
Dwarf
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte zář 22, 2009 19:40
Zařízení: samsung b7610

folie na displej

Příspěvek od Dwarf »

tak vam porad nevim co mate s tou folii.pro vsechny co se boji o svuj display,ja nosim pda v pouzdre a bez folie zadne skrabance a to se s tim nemazlim.je to me nevim uz kolikate pda a nikdy sem folii nemel a NIKDY sem nemel poskrabany display.takze pokud to nosite v pouzdre neni se ceho bat prsty ani stylus to neposkrabe.a pokud samotne v kapse tak potom vam ta folie stejne dlouho nevydrzi.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od Daidalos »

Tak já telefon v pouzdře nenosím.
Telefon jsem před tím měl bez folie asi 2 týdny,nosil jsem ho v pitlíčku igelitovim , a mam tam pár nehezkejch škrábanců.A to jsem to nosil jenom v kapse bez čehokoliv..
chipoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: pon pro 14, 2009 16:32
Zařízení: B7610

folie na displej

Příspěvek od chipoun »

Tak jsem si včera objednal Brando Anti-glare folii. Jak dojde, tak dám vědět, jak dlouho jim to trvá a jak jsem spokojen :-)
Antiglare jsem vybral hlavně kvůli tomu, že na ní nebudou tolik vidět otisky prstů atd.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

folie na displej

Příspěvek od pk »

Dwarf: Skus si bez folie zahrat denne par particiek solitaire so stylusom :-) folia je vyborna vec.. a neni ani tak draha.
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: sob pro 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

folie na displej

Příspěvek od tgregi »

takze na b7610 doporucujete folii http://shop.brando.com/bw-ultraclear-ce ... 9d011.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a pouzdro http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/091PKR ... cerna.html" onclick="window.open(this.href);return false;

nejlip kdyby bylo nejake na brandu....

a jeste na tom brandu nemaj asi stylus na b7610... ja tam aspon zadnej nenasel
???

diky za odpovedi:)
kylián73
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned lis 08, 2009 10:38
Zařízení: SAMSUNG B7610 OMNIA PRO

folie na displej

Příspěvek od kylián73 »

to pouzdro bych bral, ale máte ho někdo odzkoušené? B7610 totiž není v seznamu určených zařízení...
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

folie na displej

Příspěvek od Svestka »

Pozdro mám a jsem spokojený. To, že není zařízení v seznamu vůbec nevadí, stačí když se podíváš, jaké se tam vejdou a zjistíš, že B7610 není ani největší ani nejmenší svými rozměry (všemi rozměry) takže máš jistotu, že se tam vpořádku vměstná i B7610. Jak jsem ale psal, osobně ho mám a jsem spokojen.
kylián73
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned lis 08, 2009 10:38
Zařízení: SAMSUNG B7610 OMNIA PRO

folie na displej

Příspěvek od kylián73 »

možná budu už trochu otravný, ale stejně se zeptám: když tam přístroj vložíš a pouzdro zavřeš, je tam omnia takříkajíc napevno (jakože když s tím pouzdrem s přístojem uvnitř zatřeseš, tak v něm omnia "neštěrká")? Jestli je to tak, tak jdu do něj :wink:
díky za odpověď.
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: sob pro 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

folie na displej

Příspěvek od tgregi »

jeste k tomu pozdru... jak sou tam resene diry na sluchatka? casto posloucham tak me to docela zajima
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

folie na displej

Příspěvek od Svestka »

Je to univerzální pouzdro takže žádné díry na konktory tam nenajdeš, což je jistě škoda.

Kylián: Ano telefon tam pasuje velice pěkně, i když zezačátku může přijít moc těsný ale kůže se za chvíli vytvaruje a není s tím žaden problém. Taže odpověď zní neštěrká :)
Mik98
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte zář 08, 2009 15:13
Zařízení: Apple iPhone 3GS 16GB
Bydliště: Slovakia

folie na displej

Příspěvek od Mik98 »

Zdravim, planujem kupit foliu na moju Omniu 2, mam tam stale este povodnu foliu. Rozhodujem sa medzi foliou od Branda a Invisible Shield. Bol som uz rozhodnuty pre Brando no teraz som nerozhodny lebo si ju tu niektori uzivatelia dost chvalia. Ktoru by ste viac odporucili? A este by ma zaujimalo ci Brando nerobi folie aj na zadny kryt? Tam mam tiez este povodnu foliu no je dost doskrabana tak sa ju bojim odstranit aby som nemal tie skrabance na PDA.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

folie na displej

Příspěvek od Svestka »

Pokud chceš pouze ochranu displeje tak nelze než doporučit Brando. Mnozí uživatelé s fólií invisible shield si stěžují na špatnou klouzavost prstu i stylusu a složitější instalaci. Co se zadní fólie týče tak osobně si myslím, že potřeba není pokud telefon není v nějakém horším prostředí, přecejenom ta původní fólie od samsungu ani není určená pro používání, je dost měká a slouží především pro ochranu telefonu při převozu. Osobně jsem z teleofnu sundal všechny fólie kromě té na displeji hned při koupi telefonu a škrábance prozatím nejsou nikde jinde než na fólii.
Mik98
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte zář 08, 2009 15:13
Zařízení: Apple iPhone 3GS 16GB
Bydliště: Slovakia

folie na displej

Příspěvek od Mik98 »

Mobil nosim v original puzdre, ktore bolo pribalene v krabici a nemam s nim ziadne problemy, zo zaciatku som sa obaval aby mi nedoskriabal boky mobilu pretoze bol obal docely tesny a zvnutra na bokoch je puzdro zosite, no po case sa puzdro roztiahlo a ziadne skrabance na telefone nemam. Co sa tyka displeja tak objednam asi Brando Ultraclear. Na zadnom kryte asi ponecham original foliu kym sa sama neodlepi a potom budem dufat ze sa mi nedoskriabe :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů