Omnia Pro od O2

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
~Kocur~
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte zář 15, 2009 17:43
Zařízení: Samsung Omnia Pro, SE P1i, Dell Streak
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od ~Kocur~ »

Vavroň já jsem na tom byl před koupí úplně stejně Futurum mám prakticky před barákem ale abych si Omnii ošahal musel jsem jet do Avionu taky nechápu že ho tam furt nemají já jsem se tam na to tak před 2 týdny ptal a oni řekli že prý jim PRO určitě brzo dodají když ji v Avionu už mají. Jak vidím skutek utek :-D :-D :-D :-D
pavel1tu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř zář 30, 2009 13:58
Zařízení: Blackberry BOLD 9780
Bydliště: Trutnov

Omnia Pro od O2

Příspěvek od pavel1tu »

u nás v Trutnově je (ano více) na O2 prodejně normálně mají
ale v e-shopu je prý asi nebudou mít, jelikož je stíhají vyprodávat v prodejnách :-(
Uživatelský avatar
vavroň
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř říj 07, 2009 7:34
Zařízení: Sony Ericsson P1i
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od vavroň »

Netušíte někdo,zdali budou OP zlevňovat a jak rychle?Jasně,je tady teprve chvíli,ale chystám se jí koupit až v lednu(konec smlouvy),ale i tak se bojím,že cena moc neklesne,protože třeba Xperia X1 s cenou moc dolů nešla :-(
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Lamanai »

potřebuju vyřešit jeden problém:
ačkoli jsem přístroj kupoval z e-shopu, měli ho od O2... teď mi telefon neustále plive bublinu s tím, že se pokouší připojit k GPRS síti O2... v nastavení připojení není jiná volba než O2 (já mám třeba jinak T-Mobile, ale i tak chci před aktivací GPRS vědět, že se mi to samo od sebe nikam nepřipojí...

přestože mám povypínaná připojení kde to jen jde (ale volby mi v tomto případě přijdou poněkud nepřehledné), stejně mi ta bublina pořád vyskakuje... zaprvé bych nerad zjistil, že jsem nevědomky někde surfoval a pak to platil, za druhé je to dost otravné, zejména když třeba koukám na video a pořád se mi to přepíná do vertikálního režimu obrazovky a leze tam ta bublina...

předem dík za radu!
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Nolf »

Až se ti to podaří v systému vypnout - dočasně, na 100% ní jistotu použij program Modaco Nodata, ktarý zablokuje či povolí jen určitá připojení jak budeš chtít. Tady na foru už je odkaz ke stažení.

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... it=+modaco
CZernyPetr
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 07, 2009 18:38
Zařízení: k750i

Omnia Pro od O2

Příspěvek od CZernyPetr »

Co je tedy všechno brandovaný? Úvodní a závěrečnou obrazovku bych ještě zkousnul, ale co ještě? Třeba nastavení internetu. Dá se to nějak natrvalo přenastavit? (samozřejmě HR to nastaví zase na O2) A je tam ještě něco?
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

Další lenoch na světě. Hledej bylo to tady už zmíněno a mimo to je i na jiných fórech, vygooglit to není problém. Konkrétně stačí pohledat zde na smartmanii v prvních dojmech o Omnii PRO (přímo na stránce, mimo fórum), více už ti neporadím ať taky vyvineš nějakou činnost.
Uživatelský avatar
vavroň
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř říj 07, 2009 7:34
Zařízení: Sony Ericsson P1i
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od vavroň »

Už jste četli o novinkách od O2 na listopad?ano,přidali 7 telefonů(ale za velmi přepálené ceny :???: ),ale ti parchanti zdražili Omnii Pro o 500,-!!!řeknete si že to není moc,ale pro mě jako studenta střední školy dost peněz :x jestli to takhle půjde dál,tak v lednu bude stát 13 tisíc,což mě velice straší :???:
Anganiel
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř srp 01, 2007 9:18
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Anganiel »

No o cenach telefonu u operatoru bzch se radeji nebavil. Ono kyslici maji velice zajimave plany na pristi rok, co jsem mel moznost slyset. Jinak ja osobne jsem proste necekal a Omnii si poridil. A podobne bych to asi poradil vsem co o ni uvazuji. Jednak neda se moc predpovedet co se stane az bude Omnia Pro "volne" prodejna.

Mym druhym telefonem o kterem jsem uvazoval byl T-Mobile MDA Compact V, ale jeste pred dvema mesici byl za uzasnych 14k. A rekace z T-mobile pote co jsem si "postezoval" na vysokou cenu byla takovahle:

Vašich názorů si nesmírně vážíme a tímto Vám chceme poděkovat za připomínky, které jsou pro nás důležitým ukazatelem spokojenosti zákazníků. Můžeme na jejich základě pracovat na zlepšení a zkvalitnění našich služeb do budoucna.

Ceny mobilních telefonů jsou danné marketingovou strategií společnosti.

No ted uz sli s cenou dolu, ale pozde...uz jsem spokojeny majitel Louvru :tlem:
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Lamanai »

Po vyřešení několika přednastavení od O2 a instalaci některých klíčových aplikací jsem už s přístrojem velmi, velmi spokojený.

Přesto je tu však několik věcí, se kterými nedovedu hnout:
1. Menu Nastavení obsahuje sekci Spravované programy (nebo tak nějak podobně) - nějak nerozumím tomu, proč v téhle sekci není ani jediný, byť jsem jich na přístroj sám doinstaloval celou řadu... nevíte někdo?
2. Podružný problém, ale přeci - chci-li nastavit pozadí na Today obrazovku a její 3 záložky, narážím na dva problémy: a. některé obrázky se do pozadí nenačtou (zkoušel jsem dvě metody - jednak přes Nastavení - Displej, jednak přes nastavení z prohlížeče obrázků); b. některá pozadí se nastavit podaří, ale jsou pak za jakýmsi "mlžným mléčným závojem" - ta fotografie na pozadí je vybledlá... nevíte někdo, cos tím a co dělám blbě? dík
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

Omnia Pro od O2

Příspěvek od tompec »

Lamanai píše:b. některá pozadí se nastavit podaří, ale jsou pak za jakýmsi "mlžným mléčným závojem" - ta fotografie na pozadí je vybledlá... nevíte někdo, cos tím a co dělám blbě? dík
Pravděpodobně je nastavený vysoký jas. Když obrázek otevřeš ve VÝCHOZÍM prohlížeči, a zvolíš nabídku Nastavit jako pozadí na Today (nebo tak nějak), objeví se dole posuvník s nastavením jasu (nevím proč). Tak dáš jas na 0 (mělo by to být úplně vlevo) a pak potvrdíš. Mělo by to být OK.

Ostatní otázky jsou i mi záhadou :lol:
Bakllazaan
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 11, 2009 0:15
Zařízení: iPhone 4S
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Bakllazaan »

Zdravím a prosím vás....tato omnia..zakoupená v o2 je či není zablokovaá pro jiné operátory? Mám T-mobile a musím u něj i zůstat, tak nechci prohloupit. díky.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

Nejprve se seznam s možnosti "hledej" a potom piš své dotazy.
Bakllazaan
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 11, 2009 0:15
Zařízení: iPhone 4S
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Bakllazaan »

když ses už uvolil něco psát tak si rovnou mohl napsat jednoslovnou odpověď...děkuju pěkně. Já to hledal, ale asi tak 15min než jsem se k tomu dohrabal a odpověď ani nebyla 100%. teď už to vim tak prosimtě příště si nech výlevy pro strejčka příhodu
pompier
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob srp 25, 2007 13:54
Zařízení: Samsung B7610 OmniaPro
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro od O2

Příspěvek od pompier »

Odpověď tedy zní - není...
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

No to, že nepíšu na takovéto otázky odpověď má svůj důvod. Kdyby tady každý odpovídal na otázky, které tady už jsou zodpovězené (i na jiných webech, stačí googlit) potom by těchto příspěvků stále přibývalo jelikož by se nikdo neobtěžoval hledat! Kdyby jsi napsal SZ tak by jsi dostal normální odpověď nebo odkaz kde to najdeš ale takto se zbytečně zaprasuje topic.
pavel1tu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř zář 30, 2009 13:58
Zařízení: Blackberry BOLD 9780
Bydliště: Trutnov

Omnia Pro od O2

Příspěvek od pavel1tu »

Zdravím,
doufám že tato sekce ještě žije a že mi někdo odpoví :-)

Rozhodl jsem se že tedy PROčko asi koupím (u O2 + tarif kůl ?? + mobil internet), ale spousta recenzí i lidí (kteří nevím jestli PROčko vůbec mají) píší že má telefon SPOUSTU chyb a že je pomalý a zadrhává ?

Prosím Vás proto, můžete mi buď na PM nebo přímo sem napsat vaše postřehy (dál bych je nerozebíral), prostě Vaše zkušenosti - plusy a mínusy - přeci jen PROčko již delší dobu používáte + výdrž telefonu při používání.

Dál bych uvítal něčí názor, zda není WM jaksi už pozadu třeba proti ANDROID )přímo mne zajímá názor, zda raději nekoupit nový GOOGLE telefon - mě tam tedy chybí klávesnice HW)

Jinak telefonek chci hlavně na e-maily, kontakty, plánování času soukromého + pracovního, internet banking u mbank a tak trochu ve volných chvilkách na zábavu.

Předem MOC děkuji za Váš čas a názory.
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Womáčka »

Zdravím všechny majitele OmniePro,
měl bych na vás otázku, už jste někdo musel Omnii reklamovat u O2? Resp. přemýšlím že si ji od O2 koupím,ale s O2 mám poněkud horší zkušenosti a to nejen při reklamaci telefonů. Proto se chci zeptat, jak jste na tom vy ostatní?
Děkuji za vaše názory.
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro od O2

Příspěvek od HADES »

Vidím že "Už máš dva příspěvky" ale přesto radši použij tlačítko Hledat, o zkušenostech s reklamací už se tu psalo
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Womáčka »

Tak se omlouvám,hledat jsem samozřejmě zkoušel, ale našel jsem jen pár příspěvků na reklamaci a většinou byly typu "půjdu to asi reklamovat". Ale příspěvky typu "reklamoval jsem to u O2 a super" něbo něco na ten způsob jsem nenašel.
Kdyžtak prosím mě nasměrujte.
Díky
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů