nejde nainstalovat hotfix

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
mao7
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 27, 2008 13:26

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od mao7 »

Ahoj chcem sa spytat stiahol som si hotfix zo stranky HTC konkretne na blikanie zahlavia je to exe subor ked to spustim v mobile tak mi to hodi hlasku tap setup button to install a potom dam setup a hodi mi to hlasku Incorrect verzion (pleace use the correct version to install this hotfix program) a pri tom som si stiahol ten hotfix pre HTC HD a lokaciu som si vybral europu a stale nic skusal som aj US a Asia a stale to iste.neviete kde moze byt problem a skusal som aj dalsi hotfix a tiez nic proti 3s zamrzaniu a skusal som to aj cez ActiveSync a tiez to nejde
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od spermosh »

bych tak tipoval, ze tyhle hotfixy pujdou jen na zamknute stoje s originalni ROMkou
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od jacek »

tip je správný :wink:
mao7
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 27, 2008 13:26

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od mao7 »

ale ja tam mam stale tu istu romku ako ked som ho kupoval a tie hotfixy som uz raz instaloval a v pohode sli asi tak pred pol rokom ked bol HD este novy ale potom som ich dal prec a teraz som chcel znova a nejdu a tu romku mam 1.14.479.3(25874)WWE
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od spermosh »

mas tam i puvodni StockSPL? neodemykal jsi stroj nahodou
Doer
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 13, 2009 18:31
Zařízení: HTC Touch HD, N900

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od Doer »

Tento problém nemá absolutně nic společného se SPL. ROM 1.14.479.3 (25874) WWE je originální HTC HD CZ pokud se nemýlím a tak přeci na ní nemůžete použít hotfix stažený z evropských nebo dokonce asijských regionů jak píšete. Zkusil jste hotfix sáhnout z podpory pro náš region?

http://www.htc.com/cz/supportdownloadli ... t=sd&cat=0
Doer
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 13, 2009 18:31
Zařízení: HTC Touch HD, N900

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od Doer »

Když ani toto nepomůže tak podle mne máte upravený vzhled svého TF3D. Konkrétně se jedná o záhlaví (Top Curtain) a soubor "18c460d8_manila". Neměnil jste si třeba ze stánek XDA developers vzhled záhlaví na transparentní? Nepoužíváte nějaké themes pro TF3D? Pokud ano, tak instalovat hotfix nemá význam.
Pokud ne, tak řešení je, že stránky
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=469454
si stáhněte soubor "HTC HD Fixes 2009-01-07.zip" a opravný soubory z adresáře "TF3D_flicker" si nakopírujte přímo do adresáře "windows" v telefonu.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od spermosh »

tak to jsem ani nevedel, dekuji za pouceni - me prijde jednodussi nahodit nejakou neoficialni ROM
mao7
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 27, 2008 13:26

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od mao7 »

no ten hotfix som skusal aj z tej ceskej stranky a nejde ani ten, no a co sa tyka toho vyhladu tak mam nainstalovane nove ikony pre stavovu listu inak som nijako vyhlad neskusal menit ale tusim mi to zacalo blikat az ked som si skusal instalovat nejaky novy zamok HDcka zo stranky xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=536474)a nefungovalo to ok tak som to dal prec a potom mi uz nesli tie hotfixy instalovat inak nic ine som zo vzhladom TF3D nerobil
mao7
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte kvě 27, 2008 13:26

nejde nainstalovat hotfix

Příspěvek od mao7 »

Diky moc Doer po nakopirovani toho suboru mi to pomohlo, prestalo to blikat
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti