Miriho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

Milane P.: dobra zprava, tak to uz se tesim, doufam, ze se vytahne...
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Miriho ROMky

Příspěvek od Mong3R »

Wow, tak Miri je na svatební cestě? Sakra, a já pořád že se nic neděje :-D .
Takže to je skvělá zpráva Milane :-D :wink: .

-- doplnění předchozího příspěvku (ned zář 20, 2009 23:23) --

Tak už ho tu máme kluka
[ROM][WWE][20.09.2009] Miri WM 6.5 21857 :: V 27.0 [ONLINE]
XtraLight
http://rapidshare.com/files/282571462/M ... aLight.rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Standard
http://rapidshare.com/files/282591206/M ... andard.rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Premium
http://rapidshare.com/files/282618197/M ... remium.rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Miriho ROMky

Příspěvek od Milan Pištělka »

Už ji tam taky láduju.
Kdyby někdo měl potíž s Rapidem, tak tady je dobré zrcadlo
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Miriho ROMky

Příspěvek od Lemmy »

Tak pak dejte vedet jak to vypada...
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Miriho ROMky

Příspěvek od mlndsk »

ma nekdo 6.5 s manila 2.5 v8 s HTC messaging?

zajimalo by me jak tato rom vypada, mam dutty R4 a rd bych novy build windows, ale nece se mi testovat priznavam. ma to nekdo natazene a odzkousene alespon zaklady?
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Miriho ROMky

Příspěvek od Arthenik »

Jestli novým buildem myslíš překopané lišty, pak Tě musím zklamat, Rev 8.0 obsahuje jen nový build WM 6.5, nikoliv 6.5.1.

Ale zítra se snad poštěstí. ;) Miri by měl uvolnit testovací verze s WM 6.5.1.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

Mong3R: jupiii, tak to je super zprava, akorat skoda, ze cas na flashovani bude az v patek, tak alespon do te doby sem cpete dojmy, at se mam na co tesit :-)
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Miriho ROMky

Příspěvek od finnak »

muze mi nekdo vysvetlit, jaky je rozdil v ROMkach with HTC messaging a
without HTC messaging?
dekuji
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Miriho ROMky

Příspěvek od Mong3R »

spermosh No nevím, nevím. Nevím čím to je, ale po nainstalování a provedení HR se strašně trhala a pak to šlo good. Ale po čase se zase jako trhala, jakoby se spouštěl nějaký prográmek v pozadí, ale v tasku nic není vidět. Po 10s bylo zase vše oki. Zase byla rychlá jak sviň :-D . Mám ji nahozenou od rána a už se mi to stalo 2x. Netuším čím to :?: . A DIALER je tragédie, alespoň pro mne, nevím kde ho Miri vzal, foto kontaktu je tak malé, že bych si musel vzít lupu :-D . Golden Energy dialer :-D . Tak jsem si tam doinstaloval YOTA contact a už je to pohlednější :-D . A s AfroRadiem co se týká signálu, GPS, WiFi a dat problém není u této ROMky, ale zato spotřeba energie stoupla oproti Energy :oops: . Cca se stejnou délkou hovoru, použití WiFi, GPS, SMS a 30min. práce (Word a Excel) tak spotřeba je o 15% větší. Dohromady jsem dělal s HDčkem 1hod. 25min. Ještě připomenu, že baterie byla na 100% charge a battery.
Energy ROM: 90% battery
Miri ROM: 75% battery

Nevím, možná pro někoho spotřeba malá nebo velká, ale je to tak. Samozřejmě jestli je % ukazatel pravdivej :-D :wink:
EDIT Tak tomu nerozím, ráno, aniž bych v noci cokoliv dělal jsem měl baterii na 55% a nic nikde neběží na pozadí, tedy alespo%n dle Tasku v HD. Používám ten TaskMan co je v ROM :oops: . Ale jak jsem psal u Energy se mi to nestalo. HM tak nic, budu ještě testovat a uvidím.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

Mong3R: tak to jsi me vubec nepotesil teda - chci co nejdriv flesovat, nemam cas zkouset ruzne veci, ale posledni Energy me neuspokojuje, ale alespon tolik nezere - asi teda pockam na dalsiho Miriho
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Miriho ROMky

Příspěvek od Mong3R »

Takže baterii to opravdu papá víc než dost, tedy alespoň u mne, a dneska síla signálu je víc než tragická. Na jednom telefonu O2 plný signál a na HD jsem rád, že mám 2čárky. Nevím u Energy jsem měl stále plný bez problémů a ještě to tak nežralo energii. Je možné, že tato ROM není nějak kompatblní s AfroRádiem nebo nevím. Nikdo se mi nemůže dovolat, SMSky chodí pozdě, vlastně až když skočí druhá čárka a pro rejpaly - odpojenej od operátora nejsem, faktury platím včas a řádně :-D :-D
EDIT: Tak to vypadá, že se vrátím z5 k Energy ROM a počkám si na nějaký další Miriho výtvor. Toď mé poznatky, jestli máte někdo podobný problém pište a nebo je to jenom u mne :?:
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

Mong3R: tak to jsi me moc nepotesil, tak jsem se na ROM tesil - mam tez "AfroRadio", mozna ho zkus nejdriv odstranit nez prechazet k jine ROM, protoze vse co pises, s radiem souvisi...
jako caller a podobne vecicky mam Resco Contact Manager a jsem spokojen
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Miriho ROMky

Příspěvek od Milan Pištělka »

Já jsem zkoušel ExtraLight jeden den a moc mě nebavila, jelikož byly problémy s instalací některých CABíků od Miriho:
Miri_Office.cab - instalation is impossible
Miri_Topaz_Album.cab - instalation is impossible
Miri_Leo_Album.cab - instalation is impossible
Miri_Opera.cab - instalation is possible but program doesn't go start, and then doesn't to remove it from list of programs
Miri_BlackStone_Album.cab - instalation is possible but program is extremely slow
Psal jsem to Mirimu, ale zatím neodpověděl.

Takže jsem nahodil Premium bez Manily a zatím spokojenost. Sice větší spotřeba paměti proti ExtraLight, ale dá se to vydržet. Jinak větší spotřebu baterky jsem zatím nezaznamenal.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Miriho ROMky

Příspěvek od Lemmy »

Miri WM 6.5 21859 :: MANILA 2.5 :: REV 9.0

Changelog REV 9.0
- Updated WM build to 21859 (newer, includes new changes from COM3 dev tree)
- Updated all Manila 2.5 packages and it's related components to the latest by HTC
- Updated most of the apps in the ROM (Opera updated to 9.7)

DOWNLOAD:

http://rapidshare.com/files/283908438/M ... REV9.0.rar
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

[ROM][WWE][25.09.2009] Miri WM 6.5 21859 :: V 27.1 [ONLINE]

rekl bych, ze to je jen update na novy build wm6.5, flashujte kazdopadne a dejte vedet, zda se oplati prechod :-D
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Miriho ROMky

Příspěvek od Mong3R »

spermosh koukám ale že to je jenom u Premium, takže zase nic :-(
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

Mong3R: aha, toho jsem si v te rychlosti ani nevsiml, tak snad brzo udela i novy XtraLight...
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Miriho ROMky

Příspěvek od Lemmy »

Miri WM 6.5 21864 :: MANILA 2.5 :: REV 10.0

Changelog REV 10.0
- Updated WM build to 21864
- Updated Manila and related components to latest one
- Opera 9.7 included and set as default
- Other OEM updates

Download:

http://rapidshare.com/files/287425699/M ... EV10.0.rar" onclick="window.open(this.href);return false;

BTW: jinak par ne zrovna dobrych postrehu ze 24hod pouzivani Miriho TEST VERZE 23420 :
Hlavni problem byl, ze mi nefungovalo spojeni pres Active sync, spojeni pres flash drive se povedlo snad jednou z peti pokusu, vetsinou se to kouslo a po vypnuti telefon nabehnul az po vyjmuti baterie. Pokud se to povedlo tak byl prenos souboru cca 40kb/s nebo dokonce neslo na kartu zapisovat s hlaskou, ze je jednotka zamcena proti zapisu. Zkusil jsem i druhou 8GB kartu z Oregona a nic.
Twitter funguje, ale jen tak kde je EDGE nebo HSDPA -pres klasicke GPRS se to neprihlasi...ale to asi nebude chyba romky...

Takze se vracim k PhamQuang's v64.
Erna
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 07, 2006 22:08
Zařízení: HTC TOUCH HD

Miriho ROMky

Příspěvek od Erna »

Zdravim, chtěl bych se zeptat na dvě otázky:
1) nahrál jsem do HD zařízení Miriho ROM ver. 27.1 manila 2.1 a narazil jsem na problém blikání displeje v záhlaví např. při ovládání hlasitosti. Kdysi na to HTC vydal Hotfix, ale ten už v novějších rom nefunguje protože by chyba měla být už opravena. Bohužel se stím opět setkávám. Existuje na to nějaké řešení?
2) Druhá otázka se týká psaní sms v manila 2.1 prostředí, když přímo z TouchFlow3D prostředí odepisuji na textovku, tak v textovém poli se mi automaticky nezobrazí velké písmeno na začátku věty a za tečkou, jako tomu je kdekoli jinde. Má někdo stejný problém? Podle mě by stačila menší úprava někde v registru, ale bohužel nevím kde. Děkuji moc za každou odpověď.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Miriho ROMky

Příspěvek od Milan Pištělka »

Smutná zpráva od Miriho. Na cestě v Německu mu někdo ukradl HDčko, na kterém testoval svoje ROMky a hlásí, že zítra vydá všechny verze s oficiálním buildem a končí s dalším vývojem. Velká škoda.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti