Pamatove karty

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
mitoxy
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob dub 18, 2009 13:27
Zařízení: HTC S740

Pamatove karty

Příspěvek od mitoxy »

Chcem sa opytat ci je mobil nejako limitovany pamatovou kartou? Lebo pri HTC S740 som nic take nenasiel a teda chcel by som sa opytat ci je lepsie kupit nejaku 2GB, 4GB alebo radsej viac? Neni to tak, ze cim vacsia karta by bola tak tym pomalsie by siel mobil (teda ked by boli napriklad 1GB aj 16GB zaplnene na 90% bol by citit rozdiel v rychlosti pouzivania mobilu, alebo to nema vpliv ? Rozmyslam kupit 4GB, ci mam radsej kupit viac, menej? :) ...na starom mobile som mal 512MB a mi to stacilo takmer :D
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pamatove karty

Příspěvek od koumes »

V dnešní době,čím větší,tím lepší a hlavně levnější.Mě na něčem stačí 8GB a jinde i více.Rozhoduje třída karty SDHC,nej je 6.Záleží co vše budeš mít na kartě. :tlem:
phortos
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon pro 31, 2007 16:50
Zařízení: HTC S710
Kontaktovat uživatele:

Pamatove karty

Příspěvek od phortos »

já tam mam 8 GB class 2, šlape v pohodě, nevidím žádnej rozdíl v rychlosti od 2 GB.
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Pamatove karty

Příspěvek od olda »

Tak já mám ted 8 GB class 4 a předtím jsem měl class 2 GB a ve Voxíkovi žádný rozdíl nebyl znát.Tak si kup takovou kapacitu která ti bude stačit i do budoucna.Pokud máš zařízení na práci pak ti bude stačit menší kapacita ale pokud to máš na zábavu(filmy,mp3 a další) pak kup max.kapacitu kterou ti Rose vezme.Ahoj Olda :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti