Lze obejit certifikat?

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Lze obejit certifikat?

Příspěvek od nirman »

Nevim nakolik je to warez kazdopadne za pokus nic nedam. Zkousim jednu hru (Doom), ktera mi pri spusteni napise hlasku o tom ze chybi certifikat a hra nenabehne. Zkousel jsem upravu registru, ktera ma "uvolnit" kontrolu certifikatu u WM 5 ale nejspis mi to nepomohlo, protoze se jednalo o SmartPhone verzi (ale veril jsem si, protoze vse se shodovalo). Jestli na to existuje nejaky lek tak mi ho podstrcte prosim :smile:

Jde o WM 6.1 Pro
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Lze obejit certifikat?

Příspěvek od tslany »

pokud vím, tak WM žádný certifikáty jako u Symbianu nepotřebují, akorát při spouštění nepodepsanýho EXE/DLL by měla vyskočit tabulka jestli chceš spustit nebo ne, takže asi je špátka aplikace, zkus ji stáhnout znova
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Lze obejit certifikat?

Příspěvek od nirman »

Mam stazeny upraveny Doom 1 i Doom 2. Obe i po druhem stazeni vypisuji stejnou chybu.

EDIT: Cela hlaska zahrnuje jak moznost certifikatu tak moznost ze chybi nejaky soubor. Mozna ze tam opravdu neco chybi. Jeste me napada jestli nema byt hra v jinem adresari (bylo u toho napsano ze to ma byt v SD Card/Doom.. jenze toho stezi docilim kdyz mi system vypisuje Storage Card a zmenit to nejde, nevim tedy jestli to ma vliv.
steklin
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte led 15, 2008 15:26
Zařízení: Samsung i9300 Galaxy S3

Lze obejit certifikat?

Příspěvek od steklin »

Ta Storage Card by mela jit prejmenovat: HKLM\System\StorageManager\Profiles\SDMemory\Folder - tam prepis misto storage card, co chces, ale pozor, aplikace co na ni mas nainstalovany, ti nebudou spravne fungovat

//Necituj poslední příspěvek, tslany
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Lze obejit certifikat?

Příspěvek od nirman »

Jedine co na kartu instaluju je navigace. Jdu to zkusit :)

EDIT: Tak rename karty nepomohl, opravdu bude asi vadny nejaky soubor hry.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů