HTC Touch HD změna lokalizace ENG na CZ

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
dvz
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned pro 28, 2008 5:48
Zařízení: HTC Touch HD CZ

HTC Touch HD změna lokalizace ENG na CZ

Příspěvek od dvz »

Je možné nějak změnit lokalizaci HTC Touch HD z ENG na CZ? Jde mi o to, že si chci koupit nový HTC Touch HD a v obchodech prodávají tu ENG lokalizaci levněji než tu CZ.

http://www.gigamobily.cz/htc-touch-hd-blackstone-ang/ ENG lokalizace za 13857 Kč
http://www.gigamobily.cz/htc-touch-hd-blackstone/ CZ lokalizace za 14240 Kč

Dalším důvodem je, že tu ENG lokalizaci mají obchody většinou na skladě a CZ lokalizaci mají objednanou, ale dodavatelé nějak nedodávají. Ptal jsem se na to v několika internetových obchodech a s dodávkami CZ lokalizací je nyní nějaký problém. Koruna v současné době také klesá a očekává se proto zdražení dovozových přístrojů. Proto mě zajímá, jestli si můžu bez obav koupit ENG lokalizaci a později ji v případě potřeby nějak přeměnit na plnou CZ lokalizaci (jako kdybych si koupil přímo CZ lokalizaci). Záruku neřeším.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC Touch HD změna lokalizace ENG na CZ

Příspěvek od Milan Pištělka »

Je třeba neváhat a koupit eng verzi. Čeština v systému není nutná, a i kdyby, tak její dohrání je drobná záležitost. Tady na foru je to řešeno dostatečně podrobně. Co se ale licenční čistoty týká, tak to ale není úplně košer.
roti
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: pon pro 01, 2008 19:20
Zařízení: HTC HD

HTC Touch HD změna lokalizace ENG na CZ

Příspěvek od roti »

mel jsem ho na reklamaci a chtel jsem si tam nechat nahrat i cestinu, ale bylo mi receno, ze na tuto verzi cestina nejde
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD změna lokalizace ENG na CZ

Příspěvek od cZip »

Cestina je oficialne pouze pro ROMku 1.14, takze pokud tam mas 1.19 WWE tak je mozne ze ti to tam nechteli dat...
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 4 hosti