T-Mobile Compact III - problémy s ikonou baterie v tray

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
Outlook
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát říj 12, 2007 11:10

T-Mobile Compact III - problémy s ikonou baterie v tray

Příspěvek od Outlook »

Ahoj,
měl bych prozbičku - protlačili jsme do Compacta (původní TM ROM) aplikačku pro přidání htc home, ale v ten moment zůstává jakmile se baterie trochu vybije nahoře viset indikátor kriticky vybité baterie (ač to není pravda).

Chtěl jsem to poopravit v registrech, ale trochu mě zmátlo, že tam klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\Services vůbec není :). Tuším, že to tak mají i některá Trea. Je možné ho tam beze strachu přidat? Když by ne, zkusím alternativní řešení přes ikonku reproduktoru, příp hodin... ale ideálně bych to rád vyčistil uplně :)

Díky za pomoc!

// opraven přepis
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Co používáš za editor registrů? To se mi nezdá, že by tam chyběla větev "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software", to je jedná ze základních a je součástí každé verze WM. Někdy nějaké položky v rergistrech u různých komunikátorů chybějí, ale určitě to není už tahle základní větev. Já ji v předprodukční verzi Compacta IV taky mám.
Outlook
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát říj 12, 2007 11:10

Příspěvek od Outlook »

Ahoj, omluva z mé strany - \software tam samozřejmě je - přepis. Opraveno v původním příspěvku...

Aktuálně jsem to vyřešil ještě trochu jinak, ale i přesto by mě zajímalo, co by se stalo, kdybych dané klíče prostě doplnil...

Jde mi přímo o HKLM\Services\Power\ShowIcon ... tahle část mi tam uplně chybí.

Mimochodem mě docela překvapilo, co se asi mohlo rozhasit, že ukazatel stavu baterie ukazuje nesmysly. Přitom ten v tray (součást pův. brand ROM) ukazuje ok a i po kliknutí na původní jsou zobrazena správná data.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti