[app] Facebook

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

[app] Facebook

Příspěvek od Marty04 »

Konečně aktualizace po které se zobrazují videa na celou obrazovku.
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: [app] Facebook

Příspěvek od Daff_Cz »

To byla ta včerejší 1mb aktualizace? :D
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

[app] Facebook

Příspěvek od Freeloader »

Marty04 píše:Konečně aktualizace po které se zobrazují videa na celou obrazovku.
ne nezobrazuju, neviem odkial to mas
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

[app] Facebook

Příspěvek od Marty04 »

Ze svého telefonu. Taky je v nastavení už i česky uvedeno "Synchronizace kontaktů a kalendáře". Ale blbne zobrazování fotek. Někdy když ji rozkliknu, tak se jako rozpadne. Udělal jsem reinstall a mám zpátky starší verzi.
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

[app] Facebook

Příspěvek od Freeloader »

synchronizacia tam uz je asi mesiac

a to video mi nejde :)
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

[app] Facebook

Příspěvek od Marty04 »

Já vím, že tam je už dlouho, ale teď to bylo napsáno v nastavení česky. Předtím to bylo anglicky.
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

[app] Facebook

Příspěvek od Freeloader »

Marty04 píše:Já vím, že tam je už dlouho, ale teď to bylo napsáno v nastavení česky. Předtím to bylo anglicky.
ja to mam stale v anglictine no :cry:
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

[app] Facebook

Příspěvek od Marty04 »

Ta nová verze začíná 63. stará 61.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Pokud by chtěl někdo starý FB od MSFT, můžu poskytnut instalačku [emoji4] není k tomu potřeba PC, jde to rovnou nainstalovat.
hotovyrado

[app] Facebook

Příspěvek od hotovyrado »

Byl bych rad za XAP instalator Facebooku z WP 8 Cyan, posledni verze jeste se zpravami :-)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

To nechceš [emoji2] https://pbs.twimg.com/media/Ct9Ry-yWgAA2lR8.jpg:large" onclick="window.open(this.href);return false;
hotovyrado

[app] Facebook

Příspěvek od hotovyrado »

jo, tuhle apliklaci... i s MSG... dostal jsi ji tímto postupem do W10M?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Jo, v pohodě...
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

[app] Facebook

Příspěvek od Zeta »

A nač je dobrý 2,5 roku starý build FB aplikace, který s odřenýma ušima zvládne zobrazit příspěvky na zdi? (divím se že to vůbec naběhne, evidentně se API nijak závratně nemění). Nostalgie je hezká vec, ale... Stejně jako když jsem před dvěma dny vyresetoval L735 zpět na WP 8.1, abych si z toho udělal jen čistý telefon na navigaci. Po asi deseti minutách s tím systémem jsem zjistil, že to už vlastně vůbec nechci. Je to taková zpátečka oproti W10M, že už nejsem ochoten to používat. To stejné s FB aplikací, byť ta portovaná je prasárna co se týká optimalizace (rozumně to snad běží jen na 950(XL)), tak funkčně je to nebe a dudy proti těm verzím z dob WP 8.0. Samozřejmě každému dle gusta, jenom to moc nechápu...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Já třeba mám Lumia 950 XL a ta portovaná aplikace mě štve hlavně dlouhým startovacím časem. A i přes 3GB RAM se stane, že se z RAM vyhodí a pak musí nabíhat znovu a to je strašný... FB tolik nepoužívám, takže mi stačí jen notifikace a pokud chci něco složitějšího, tak to raději otevřu v Edge...
hotovyrado

[app] Facebook

Příspěvek od hotovyrado »

Zeta píše:A nač je dobrý 2,5 roku starý build FB aplikace, který s odřenýma ušima zvládne zobrazit příspěvky na zdi? (divím se že to vůbec naběhne, evidentně se API nijak závratně nemění). Nostalgie je hezká vec, ale... Stejně jako když jsem před dvěma dny vyresetoval L735 zpět na WP 8.1, abych si z toho udělal jen čistý telefon na navigaci. Po asi deseti minutách s tím systémem jsem zjistil, že to už vlastně vůbec nechci. Je to taková zpátečka oproti W10M, že už nejsem ochoten to používat. To stejné s FB aplikací, byť ta portovaná je prasárna co se týká optimalizace (rozumně to snad běží jen na 950(XL)), tak funkčně je to nebe a dudy proti těm verzím z dob WP 8.0. Samozřejmě každému dle gusta, jenom to moc nechápu...
Funkčně je portovaný FB super, ale její "svižnost" vše zabíjí. Staré aplikace sice nemají tolik funkcí, ale jsou relativně svižné, navíc nemusíš používat dementní Messenger... Nalijme si ale čistého vína, pokud by člověk měl brát nějak extra ohled na FB/MCG, tak rozhodně neskončí s mobilními Wokny, ruku na srdce....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

No ja myslím že nikto kto ma w10m nemôže byť zavislak na sociálnych sietiach - tam jedine iphone kde dostava prednostne funkcie od fb a následne su na android a následne niesu na w10 :D :D
hotovyrado

[app] Facebook

Příspěvek od hotovyrado »

Nastesti Rusove jsou na vkontakte.ru, kterazto aplikace je dokonala i pro W10 :-)
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

[app] Facebook

Příspěvek od Zeta »

No, Messenger je na mém telefonu asi nejpoužívanější aplikace a přesto jsem nakonec místo SE šel do L950, pro moje potřeby té aplikaci nic zásadního nechybí, požaduji v podstatě hlavně textovou komunikaci a možnost zasílat fotky, čímž mě ve finále dokázal uspokojit i osmičkový Messenger. Volat přes FB jsem jaktěživ nepotřeboval a nepředpokládám, že bych to v budoucnu postrádal, ale pokud se podívám o generaci níž, tak je to bohužel dealbreaker, protože přes FB volají snad všechna děcka. Windows Phone je (bohužel) pro lidi, kteří vědí, co od něj čekat a do čeho jdou. Mně třeba ze soc. sítí stačí tři aplikace - Facebook, Messenger a Instagram, což mi Win poskytují, tedy v pohodě. Ale dát to do ruky puberťákovi, tak se utrápí, že Messenger neumí chat heads, že nejde streamovat, nikdo se mu nedovolá. To jsou features, které ve FB pro Win nikdy nebudou.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

hotovyrado píše:Nastesti Rusove jsou na vkontakte.ru, kterazto aplikace je dokonala i pro W10 :-)
zaujimave ze sa im chcelo robit app pre w10

Zeta : ano no ved preto je ten podiel taky aky je - jedina app ktora je ako tak zarovno je instagram - ostatok je slabsi a snapchat nie je vobec... ja uz nemam "teen" kamosov - ale neviem si predstavit ze mi vsetci pisu nech komunikujem cez snap a ja nic nemam... nepripustne :)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů