Nokia Lumia 800: Odkazy na recenze, zajímavosti a články

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nokia Lumia 800: Odkazy na recenze, zajímavosti a články

Příspěvek od Radek Hulán »

htcjirka píše:neduh je ten,ze po case u nekoho,kdo ma napriklad agresivni pot,se zacne nebo muze tato vrchni uprava odlupovat ci nedzvedavat,
Mě Jirka náhodou baví. Oblézá neustále, 24/7, internet, a jak najde jednu jedinou fotku něčeho co by mohla být vada, hned to sem postuje :) Třeba nalepený obal prezentuje jako "odlupování".

A ano, agresivní pot odlupuje lak na šuplíku SIM karty, na ten totiž každý neustále šahá několik hodin denně. Věříme ti :) Je to vážný problém!

Nicméně tvoje motivace pro neustálé špinění Nokie by mě vcelku zajímala -> fanatismus zdarma či platby od HTC či Samsungu?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Odkazy na recenze, zajímavosti a články

Příspěvek od htcjirka »

Radku ja nokii nespinim,jak vidis naspal jsem tu i spoustu pochvalneho na nokii.I o HTC pisu negativne..to ty nechces videt,sundej si obcas bryle..ty růžové..Nepodsouvej me furt nejake zamereni na znacku,je me jedno jestli ma problem Nokia ,HTC apod.Nejsem jednostrane zamereny jako ty.
Jinak k potu apod..sahas na cely telefon a ten pot se dostane i na suplik karty.Navic to dlupovani zacina zejmena od ostrych hran,kde je kryt dobrusovan,vcetne krytek,ty ze strany uz nastrik nemaji..Je zajimave ze v diskuzi se pripojuji dalsi se stejnymi fotografiemi a problemy...Mam tu vymeneny kryt a opravdu staci malo,aby se tato vrstva zacala nadzvedavat,u kazdeho to opotrebeni v podobe tohoto zacne jindy..u Tebe samozrejme nikdy,to je me jasne,ty mas specialni verzi od nokie ,ktera je od zacatku fakt TOP a nic na ni nema :tlem:
Fanatismus a neobjektivnost jsi nam zatim ukazal ty v superlativech recenze a zde na foru..jasave basy..jaktoze byly jasave, kdyz na to nokia vydala opravu..a tech prikladu je habadej,ty srandisto..jasavy Radek a jeho nokie,na kterou nema nic.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia Lumia 800: Odkazy na recenze, zajímavosti a články

Příspěvek od Flynn »

Já nemůžu jinak než Obrázek
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Odkazy na recenze, zajímavosti a články

Příspěvek od Martin Suchan »

Podle obrazku to vypada spise na predprodukcni lesklou cernou Lumii 800, ktere se uz nevyrabeji.
Svoji pouzivam od pocatku ledna, kazdy den ji mnohokrat taham z kapsy a obalu a nevidim ani naznak odlupovani cehokoliv.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Odkazy na recenze, zajímavosti a články

Příspěvek od htcjirka »

Ne neni predprodukcni,je jen olestena,mam tu take jeden kryt,menil jsem ho zakaznikovi kvuli olestení takovemu az byla leskla..Modra barva je v tomto lepsi..
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů