První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Diskuze o programech pro Windows Mobile
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od kissman »

S4crifice píše:Jak se dá (věřím, že dá ...) připojit mobil k routeru stejným způsobem, tzn. abych tam pak skrze wifi mohl posílat data?
postaci nastavit prava pro sdileni a pak nasledne v PPC pouzit bud Total Commander ci nalistovat sdilenou slozku via IE (oboji mi fungovalo na Sambe na sdilenem disku na siti odkud jsem si streamoval do PDA mp3 ci filmy)

modi urcite odpusti citaci, v tom textu se dalo lehce ztratit
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak to vypadá, že s tou výdrží baterie to nakonec není tak zlé, jak se mi během prvních dnů zdálo, uff :-) co mi ale vadí a už jsem to hlásil i výrobci, je částečně slyšitelné bzučení reproduktoru během aktivního telefonního hovoru (s tím měl problém i mivvy one). Co se týče toho zobrazování chybových hlášek jak tady někdo psal, tak to jde vypnout v nastavení a systém už pak s ničím neotravuje. Dále nejsem moc nadšený z fotoaparátu, tam ta kvalita fotek není nic moc. Líbí se mi rychlost fixace GPS. Tolik tedy ve stručnosti, více později v recenzi.
tkimitkiy
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 01, 2010 19:24
Zařízení: mivvy zero

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od tkimitkiy »

Diky za predchozi post - docela me potesil. Zatim sice porad vaham, ale uz jsem jako na trni. Baterka je pro mne hodne dulezita. Bzuceni pokud neni opravdu hlucne bych prekousl, co se fotek tyce, tak ma fotak myslim 2MPix, takze od toho nelze cekat zazraky, ale co jsem tak cetl, tak i jine fotaky s 5MPix si ty fotky komprimuji tak, ze to pak stejne nema tu kvalitu. GPSka me hodne tesi - osobne jsem na Sirf III cetl taky vsude jenom chvalu uz i diky tomu, ze ma moznost "staticke" navigace. Jsem zvedavy na recenzi. Zatim je to porad muj horky favorit, ackoliv me vsichni zrazuji od WM6.5 a doporucuji spis SymbianOS nebo Android...
Bzzsoft
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 18, 2010 13:08
Zařízení: MDA Vario

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Bzzsoft »

Dobrý den,
mám jeden dotaz ohledne MIVVY ZERO, dodává se nebo jde někde koupit i auto nabiječku.
Chtěl bych komunikátor používat i jako autonavigaci a četl jsem, že to s vydrží baterky není zase až tak valné, a při aktivovaném GPS modulu bude ta vydrž určitě hodně klesat, proto bych chtěl komunikátor v autě dobijet.

Předem děkuji za odpoveď.

P.S.: Nemáte někdo prosím ještě srovnání mezi "MIVVY ZERO" vs. "T-Mobile Pulse"? Nevím pro který se rozhodnou a rád bych znal i názor někoho jiného. Moc děkuji.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Bzzsoft: Můžeš koupit libovolnou univerzální nabíječku do auta s miniUSB konektorem. Těch najdeš v e-shopech celou řadu a nejsou drahé (stačí vyhledat třeba přes "miniUSB nabíječka do auta").
Bzzsoft
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 18, 2010 13:08
Zařízení: MDA Vario

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Bzzsoft »

děkuji nevěděl jsem, že mají všechny stejné napětí.

A k tomu porovnání těch dvou komunikátorů nemáte nejaké zkušenosti?
tkimitkiy
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 01, 2010 19:24
Zařízení: mivvy zero

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od tkimitkiy »

Tak me napadla jeste jedna ptakovina - jak je to u tohohle zarizeni s hrama? Jsou pro nej vubec nejake a pokud ano jake (funguji tam i klasicke Java hry s rozlisenim 320x240?), resp. jak se ovladaji, kdyz to nema HW klavesnici? Diky!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na Javu si nech zajít chuť, s tou je to na WM bída všeobecně úplně na všech komunikátorech (hodí se max. tak pro Operu Mini a jednoduché midlety). Ale jinak pro WM existuje celá řada her s podporou QVGA rozlišení (těch je asi nejvíce, i když WVGA už pomalu začíná šlapat na paty).
tkimitkiy
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 01, 2010 19:24
Zařízení: mivvy zero

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od tkimitkiy »

Tak jsem ho dneska objednal. Muzete poradit nejaky hry (konkretne), co by na tom sly? Ja at hledam, jak hledam, tak i kdyz na webech s nabidkou her zadam zarizeni WM, tak to stejne plive JAVA hry, nebo hry na urovni Win 3.1... Diky!
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Kamil Pulicar »

No hry na WM tě asi moc nenadchnou, ale koukni sem:
http://smartmania.cz/forum/viewforum.php?f=6" onclick="window.open(this.href);return false;
tkimitkiy
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 01, 2010 19:24
Zařízení: mivvy zero

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od tkimitkiy »

Diky - projdu si to v klidu vecer...
fjungbklofe
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř zář 09, 2009 10:59
Zařízení: HTC

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od fjungbklofe »

Pre tych, ktori sa rozhoduju pre Mivvy One/Zero. Ak len zacinas s "mudrymi" telefonmi tak ano. Ak uz si nieco podobne mal (Symbian, ANdroid...), tak neodporucujem. Ja som bol prvy pripad. A s tou GPS. Nvm co vy robite, ale mne sa este do 30 sekund Gps nechytilo ani v aute. Prvy tyzden co som ho mal som ho chcel vratit, ale uz som si zvykol. AJ na ten nedoliehajuci kryt baterie.:/ . No hadam mi este rok vydrzi a potom sup do WM7. Teda ak budu stat zato. V to dufam...
Milan.cz
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 19, 2010 19:13
Zařízení: mivvy zero

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Milan.cz »

Ahoj. potřeboval bych poradit, co mám stisknout, abych provedl hard reset. nainstaloval jsem jeden program a po zapnutí se sekne u loga mivvy zero a dál nenabíhá :(
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od All.Os »

Zkus se podivat do navodu, melo by to tam byt.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

mivvy zero: Hard reset, bootloader (obnova továrního nastave

Příspěvek od Jiří Hrma »

V manuálu právě také nic není, ale zkusil jsem promačkat různé kombinace a tady jsou výsledky:

Bootloader
- vypnout zařízení a pak stisknout společně tlačítka Volume Down + Power

Hard reset
- zatím zkouším, doplním, jakmile na to přijdu ;-)

Update z paměťové karty
- vypnout zařízení a stisknout současně Zelené sluchátko + Červené sluchátko + tlačítko Power
Milan.cz
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 19, 2010 19:13
Zařízení: mivvy zero

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Milan.cz »

Taky sem zkoušel různé kombinace, ale kombinaci pro hard reset sem nenašel, :-( začínám pochybovat, že vůbec nějaká kombinace na hard reset existuje

Napsal sem email na tech. podporu, tak sem zvědavej co mi napíšou.

Jestli mi pošlou kombinaci, tak jí sem dodám.
tkimitkiy
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 01, 2010 19:24
Zařízení: mivvy zero

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od tkimitkiy »

Mam jeden dotaz na vas - majitele mivvyho - netusite, co muzu delat blbe, ze se mi mobil permanentne pripojuje pres EDGE nebo GPRS, jenom pres wifi ho nemuzu donutit? At pustim Operu, at chci jenom stahnout nejaky data, proste porad to hlasi pripojovani GPRS Vodafone, nebo nahore hodi logo, ze se pripojil pres EDGE. Uz jsem stahl i NoData a vsechny GPRS, EDGE a podobne prenosy jsem zakazal, v nastavenich hlasi, ze se wifi pripojila, ale internet se nepripoji... :-/ Nejake napady? Diky!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Milan.cz: Také už jsem jim psal a čekám na odpověď, na žádnou kombinaci pro HR jsem nepřišel :-(
S4crifice
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned pro 20, 2009 14:14
Zařízení: Xiaomi Redmi 1S + CM 11/12
Kontaktovat uživatele:

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od S4crifice »

tkimitkiy: Zvláštní, já mám taky VF, ale když mám zaplou wifi a jsem do ní připojen, tak se automaticky bere wifi připojení ...

Jinak bych se rád zeptal, jak to je s podporou pohybového senzoru, aby se dal využít i jinak, než na otáčení fotek a Marble game - psal jsem email na support, ale zatím mi nedošla odpověď ... Jinak ten Mivvy One není zas tak špatný stroj, baterie dva dny v pohodě, horší to je s rozlišením (nejdou na tom většina her ! :))
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

První pohled na komunikátor mivvy zero (video s komentářem)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ne, bohužel výrobce senzor povolil jen v několika málo programech a žádná sofistikovanější utilita která by senzor dovolila používat ve vlastoručně nastavených aplikacích, není a asi ani nebude :-( Co se týče her, mrkni spíše po starších titulech, ty jsou pro QVGA bez potíží (a třeba na pocketgamer.com najdeš i nové), chce to jen hledat, i když dnes už se hry dělají hlavně pro WVGA, to je pravda.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů