614 - soft

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
kingfish
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 23, 2008 16:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od kingfish »

Existuje nějaká aplikace, která by mi hodila hodiny do horní lišty? Mám na mysli, aby to vypadalo jak na klasickym PDA bez telefonu - tj. aby se na today čas nezobrazoval v pluginu datum, ale nahoře.
Používal jsem totiž "svátky", kterej nahrazuje klasickej plugin datum novym, no a ten ukazuje den, datum a kdo má svátek, ale ne čas, takže na today pak nejsou vidět hodiny...
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

To sa robí priamo v nastavení hodín, klikneš na ten plugin a na poslednej záložke je "Display the clock on the title bar in all programs". Easy, nie?
kingfish
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 23, 2008 16:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od kingfish »

@diamant: to je easy (a o tom jsem věděl :) ), jenže to funguje všude, akorat ne na today obrazovce - kde bych to právě potřeboval...
nicméně díky
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

no to se tam sice nastavit dá, ale je to jen pro všechny programy co spustím nebo otevřu
není to ale nastavení pro today obrazovku...tam se ty hodiny nezobrazí ani při tomto zaškrtnutí...teda aspoň mně ne...
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja tam teda tie hodiny vidím aj pri today obrazovke. Ale netuším, či to nezariadil nejaký doinštalovaný program, naskôr niečo od SPB.
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

Diamant:

Myslim ze to dela ten plugin co sis doinstalovat na to datum aby jsi ho mel v jednom radku
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Až na to, že ja žiadny plugin na dátum v jednom riadku nemám. :)
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

tak to pak nevim myslel jsem ze ten prispevek jsi tam daval ty nekde jsem tu cetl od nekoho ze by chtel plugin aby nemel datum na dva radky ci kolik to je a ze pry to ho hodne irituje, je tu hodne prispevku nevim uz kdo co pise, ctu co nejvic a ucim se tak promin. Kazdopadne jsem si ten plugin obstaral a od te doby mam to digitalni datum i na Today v liste vedle hlasitosti a datum mam jen na jednom radku. Libi se mi to tak jak to mam, pouzivam pocket plus a na jedne obrazovce mam taty pocket weather i s radarovym snimkem a kdyz jsem tam mel ten velky radek s tim datumem tak se mi to tam cele neveslo a na boku jsem mel posuvnik a to bylo skarede
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

pročítal jsem net a narazil na tento článek...
zaujal mě ten LEDBanner...
nevíte jestli není něco podobnýho i na PPC???
je to program, kterej přes celej displej roluje napsanej text...takže je pak hezky vidět na dálku...



http://palmare.idnes.cz/neprehlednete-p ... ogramy_apo
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ganimed - spomínali sa tu dva pluginy, ktoré nahradia ten dátum jednoriadkovým zobrazením. Ktorý používaš ty?

Ako vyzerá ten screen so satelitnou snímkou? To by sa mi páčilo.
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

SMS do PC

Příspěvek od pretender12 »

Takze ked nik neporadil hladal som sam. Naj je asi program Jeyo extender a aj companion jde tym presouvat SMS a odkladat na PC. Smula je ze se v patek muj HP pokazil. Odesla baterie a nejde nabit. Samozrejme mi ta rezevni velka neprisla tak sem mimo.
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

Diamant:

tady mas ten screen jinak fakt nevim co to pouzivam za program na to datum nemuzu si vspomenout jak se to jmenuje a v menu pridat nebo odebrat to nezjistim mam tam kupu polozek, rekni mi nazvy tech dvou a ja to poznam a reknu ti ktery to je.

Jinak jak to mate s prehravacema videa ? ja jsem zjistil ze nejlepsi core player, pouzival jsem drive pocket player ale pak jsem narazil na core player a zjistil jsem jak to dobre frci nemluvim o tom ze prehraje to kde se pocket ani nechytne, je rychlejsi jednoduzsi, prehlednejsi, prikladam taky par screenu z prehravani hudby a filmu
Přílohy
screen.JPG
screen.JPG (19.41 KiB) Zobrazeno 5350 x
film star trek.JPG
film star trek.JPG (14.44 KiB) Zobrazeno 5346 x
hudba.JPG
hudba.JPG (21.09 KiB) Zobrazeno 5345 x
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja stále používam TCPMP a nakoľko funguje ako má, tak som Core Player ani neskúšal.
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

TCPMP ten jsem taky zkousel ale zamrzne mi to pokazde co ho vypnu. At ho vypnu jakym koliv zpusobem tak mi to zamzne. Pomuze jen restart nebo vyndani baterky. Ten core player ma vyhodu a to je ta ze ho jde ovladat i tema myma stereo Bt sluchatkama, tuto funkci umi jeste kupodivu mediaplayer ale ten kvalitou a funkcemi ani zdaleka nedosahuje na Core player
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Já jsem vyzkoušel jak TCMP, tak i Coreplayer. S TCMP jsem měl problémy, někdy se mi nezobrazovalo video, i když před tím šlo. Zkoušel jsem i nastavení všech video kodeků. Proto mám dneska v PPC nainstalovaný Coreplayer a můžu tvrdit, že je to jeden z nejlepších přehrávačů. :wink:
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Mne TCPMP nezamŕza, ale občas to video nevidno, ide len zvuk. Ale ja to beztak pozerám vo fullscreen režime a po poklikaní na obraz sa to prepne na fullscreen a vtedy mi obraz ide vždy.
mutoid
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv kvě 29, 2008 9:46

EXE

Příspěvek od mutoid »

Ahoj vsem, jsem cerstve vlastnikem ipaq 614c a je to moje uplne prvni PDA, vetsinu veci jsem zjistil googlovanim apod. jenomze nejak nemuzu prijit na to proc nemuzu spustit zadny exe soubor ( hlavne instalacni ) nemohu tak nainstalovat napr. total commandera :/ , jdou mi spustit akorat .cab ........... vite nekdo co provest a nebo nejaky tricky jak spustit exe soubory .......... diky moc

ED: proste to pise ze to neni platna aplikace pro pocket pc
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Protože to bude instalačka z PC :-)
mutoid
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv kvě 29, 2008 9:46

Příspěvek od mutoid »

aha to me nenapadlo :) diky, jsem fakt amater :)
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Presne tak. Ak je to EXE, tak je to inštalácia, ktorá sa spúšťa na PC a inštaluje sa cez active sync. Ak chceš inštalovať priamo v PDA, tak potrebuješ stiahnuť súbory *.cab.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů