LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Diskuze věnovaná chytrým telefonů od LG (G5, G4 a dalším…)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od Standa »

niky79 píše:Ver tomu, pod pojmem stabilni si predstavu NECO UPLNE JINEHO. Ale verim, ze na to take prijdes, casem.
WM opravdu umí být stabilní. Za ta léta, co jsem WM používal, jsem z celé řady přístrojů měl dva, které měly tak zprasenou romku výrobcem, že ani čistý systém nebyl použitelný. Nicméně výrazná většina přístrojů spolehlivá a funkční byla.
Pokud jsi vlastnil pouze jeden stroj s WM, a ten byl nestabilní, pak chápu i tvůj odpor, ale pokud jsi měl aspoň tři pda s WM a všechny měly problémy, tak to už bude bohužel problém spíš v uživateli.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od TMASKA »

to schnitzel --
podotknem ze telefony so svajciarska spadaju pod inu kategoriu kvality a s tymi pre cesky trh sa nemozu rovnat

to si delas srandu nebo je to opravdu tak , ze nam tady posilaji porad podradne sunty ?
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od Thompson »

Už se těším, snad mi opraví Desira a koupím si LG!
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od radospol »

TMASKA píše:to schnitzel --
podotknem ze telefony so svajciarska spadaju pod inu kategoriu kvality a s tymi pre cesky trh sa nemozu rovnat

to si delas srandu nebo je to opravdu tak , ze nam tady posilaji porad podradne sunty ?
Neviem ako je to s elektronikou,ale v textilnom priemysle CZ/SK spadaju do nizsej kategorie co sa tyka kvality. Je rozdiel si kupit napr. Armaniho na slovensku a v italii.
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od rulezzzor »

upgrade bych radsi videl uz na 2.4, 2.3 pro me nema vyznam....
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od jerry_stolarik »

Vzdyt Google zatim oficialne ani 2.4 nepredstavil.... Co presne se ti na nepredstavene 2.4 tak libi..?
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od rulezzzor »

podpora DUALcore cpu
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od jerry_stolarik »

Tak to se jeste nevi jak to bude jestli to bude uz v 2.4.. Nebo jestli vubec bude 2.4...Treba to bude 2.5... Google jenom rekl ze podpora dvoujader bude v dalsi verzi androidu.... A chcou v nem uvest i nejake komponenty z Honeycombu... Tenhle update ale zatim neni jeste hotovy... Takze nez ho budem mit v telefonech tak si jeste pekne pockame....
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od Thompson »

I tak má Optimus dobrý výsledky v Benchmárkách atd...když si vezmete, že využívá jen jedno jádro.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od jerry_stolarik »

2x pouziva obe jadra... V LG museli pozmenit casti OS aby to fungovalo... Ale normalne funguji obe jadra...
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od niky79 »

Standa píše: Pokud jsi vlastnil pouze jeden stroj s WM, a ten byl nestabilní, pak chápu i tvůj odpor, ale pokud jsi měl aspoň tři pda s WM a všechny měly problémy, tak to už bude bohužel problém spíš v uživateli.
PDA a smartphonu jsem mel hodne. Ale zrejme chapu stabilitu jinak. Me problemy, na ktere si pamatuji:

- zpomalovani celeho systemu pri nekolika nainstalovanych aplikacich
- "duplikovani fotek", takze pri prohlizeci se zobrazovaly 2x za sebou
- system nekdy nerozpoznaval jiz prectene zpravy a zobrazoval je jako neprectene
- obcas se neozval zadny ton pri prichozi sms/hovoru
- pri psani smsek obcas neslo prepnout klavesnici z QWERTZ na ciselnou, resp. slo, ale okamzite to skakalo zpet.
- ackoliv bylo vypnuto pripojovani na internet, stacilo, aby libovolna aplikace poslala pozadavek na pripojeni a sup, uz jsem byl online (nezlobte se, ale k cemu pak takove nastaveni je;, pokud nekomfortne vyreseno aplikaci NODATA;)
- vseobecne zmatena podpora rotace, cimz dochazelo k problemum, kdyz jsem napriklad vyskocil z Opery Mobile, ktera byla v landscape rezimu, na zakladni obrazovku se Sense, jenz rotaci UI nepodporovalo.

Nezlobte se, ale pokud temito problemy trpi nejaky OS v roce 2010, po mnohaletem vyvoji, neni pro me ANI OMYLEM STABILNI SYSTEM. Jiste, za nektere z techto problemu asi muze HTC se svymi zasahy do OS, nicmene to na veci nemeni. Zakaznik NEDOSTAVA mobil se stabilnim softwarem.

Kazdopadne, at uz tak ci onak, pro me je WM DEFINITIVNE UZAVRENA KAPITOLA. Mam uz jiny OS, ktery takovymi – rekl bych i detinskymi – problemy rozhodne netrpi. Ale kazdeho vec. Me uz prestalo bavit zapasit s OS.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od Thompson »

element: Ale aplikace určitě používají jenom 1 jádrp, protože nejsou dělaný na dual core.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od htcjirka »

niky79:

Ja jsem vlastnil 6 let opravdu velkou hormadu nejen WM zarizeni(celkem 14 modelu s WM) a musim rici ze vetsina z nich,zejmena ty posledni byly velice spolehlive a stabilni.Mnoho problemu si uzivatele zpusobi sami nevhodnym zasahem a vrtanim do registru,instalaci kazdeho nesmyslu ci spatne napsanymi aplikacemi.Duplikovani fotek bylo zejmena u HD2 a bylo to zpusobenou zpraseninou ala cestina sunnysoft.U romky ktera byla v zakladu ceska a ne wwe realese s cestinou navrch to nevznikalo.Ikdyz u pozdejsich zarizeni doslo ke zlepseni prace s knihovnami a cestinou sunnysoft stale to byl zpomalujici vir.Jinak zadne vyrazne problemy se stabilitou,nefunkcnosti jsem nemel a u poslednich zarizeni vubec zadne.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od Thompson »

škoda jen že není nějaká recenze před vydáním na trh...Opravdu se na tenhle kousek těším a asi si ho snad 31.3 koupím :D
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od radospol »

Jedna recenzia je na: http://www.engadget.com/2011/02/07/lg-o ... 2x-review/" onclick="window.open(this.href);return false;
ked ti AJ nebude vadit.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od Standa »

niky79 píše:
Standa píše: Pokud jsi vlastnil pouze jeden stroj s WM, a ten byl nestabilní, pak chápu i tvůj odpor, ale pokud jsi měl aspoň tři pda s WM a všechny měly problémy, tak to už bude bohužel problém spíš v uživateli.
- system nekdy nerozpoznaval jiz prectene zpravy a zobrazoval je jako neprectene
- ackoliv bylo vypnuto pripojovani na internet, stacilo, aby libovolna aplikace poslala pozadavek na pripojeni a sup, uz jsem byl online (nezlobte se, ale k cemu pak takove nastaveni je;, pokud nekomfortne vyreseno aplikaci NODATA;)
S těmi sms souhlasím, to se mi cca 1x za dva měsíce stávalo taky. Data mohly být problém. Já jsem měl pda už x let zpátky trvale připojeno k netu, takže tohle mě nenapadlo řešit. ostatní problémy jako ty jsem neměl.
Ve zbytku souhlasím s htcjirkou. Aplikace HTC a čeština Sunnysoftu byly docela problémové, jim bylo bohužel třeba se vyhnout. A bohužel házely špatné světlo na celé WM.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od dwbmb »

Já měl to štestí, že ve všech WM komunikátorech, co jsem měl (WM 2003 až WM 6.1), nebylo předinstalované nic, ani od sunnysoftu. A problémy se stabilitou jsem též kromě jedné výjimky neměl. Tou výjimkou byl HP 914c, kterej mě nepřesvědčil ani po dvou reklamacích řešených výměnou přístroje, každému bylo něco.
Trvalé připojení k internetu mám teprve asi jen 3 roky, ale ani předtím jsem nezaznamenal, že by se telefon připojil bez mého vědomí.
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od rulezzzor »

tak dneska mi vollali ze az 4,4 jak je to u vas
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od Jiří Hrma »

rulezzzor: Který e-shop ti dal tuhle informaci? Já jsem řešil zápůjčku na recenzi se Sunnysoftem a prý zítra by měly být skladem (pokud se to teda teď během odpoledne nezměnilo).
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

LG Optimus 2X: Známe cenu a datum uvedení na trh

Příspěvek od rulezzzor »

dneska mi volali z amia kolem 1600. ze sunny nekupuje, je to predrazene
Odpovědět

Zpět na „LG telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti