Cestina pro HD mini

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Cestina pro HD mini

Příspěvek od bkf1 »

A ta cestina v systemu funguje? Tyka se problem jen pocesteni Office?
RikerCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 13, 2010 10:15
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Pardubice

Cestina pro HD mini

Příspěvek od RikerCZ »

No to jsme si asi nerozumeli. Prave, ze ja celou dobu mluvim jenom o pocesteni office. System je v pohode..cesky vsechno. Jen ty office me zlobi.

Hele ja vim, ze v tom delam asi uz peknej bordel, ale popisu problem znova.

Mam teda WM6.5 do toho nahranou cestinu, ze stranek sunnysoftu vsechno. System jede v pohode a je v cestine.
Nainstaluju si tam Office 2010. Spustim word..je to ok, funguje, je v cestine. Chci spustit Excel..nespusti se, pri otevreni starsiho souboru nebo noveho sesitu napise ,,Chyba pri otevirani sopuboru"..OneNote se taky nespusti, sekne se. Na netu jsem se docetl, ze problem, aby vse fungovalo, vyresi kdyz vypnu v sunnysoftu v PDA lokalizaci knihovni officeres.dll, je tam pry jakysi rozdil mezi knihovnami v CZE a ENG, ktery to zpusobuje bo co. Tu knihovnu (lokalizaci officeres.dll) jsem vypnul a excel i OneNote, vse funguje jak ma, ale je to v anglictine, coz je pochopitelny kdyz jsem vypnul lokalizaci. Potrebuju vyresit, aby to bylo v cestine a fungovalo vsechno.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Cestina pro HD mini

Příspěvek od bkf1 »

tak to zase zapni a prepis ty soubory... jinak problem je skutecne v officeres.dll resp. v jeho lokalizaci officeres.dll.0405.mui. Kdyztak jeste prikladam Office s lokalizaci (je nutne mit ale nainstalovanou cestinu jinak se musi u souboru prepsat 0405 na 0409, ale to neni tvuj pripad, kdyz rikas, ze cestina v systemu funguje): http://www.edisk.cz/stahni/25911/Office ... .91MB.html
RikerCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 13, 2010 10:15
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Pardubice

Cestina pro HD mini

Příspěvek od RikerCZ »

Mno..tak sem zase tu.
Takze, system v cestine mam..nahral jsem tam tvoje office z odkazu. Nejdriv vyzkousel..s Excelem a OneNote ta sama chyba, ze se nespusti. Na lokalizaci v sunnysoftu jsem teda nesahal a prehral jsem rovnou ty soubory co jsi mi dodal. Excel i OneNote funguji, ale i tak proste cele office jsou porad v anglictine..uz nechapu :-/
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Cestina pro HD mini

Příspěvek od bkf1 »

A v lokalizaci jsi zapnul lokalizovani toho officeres popr. dalsich co jsi vypnul? Ja to tedka testnul v emulatoru WM6.5 se zakladnim postupem tj. instalace lokalizace, restart, instalace office, restart, prehrani souboru, spusteni office a je v cestine Word i Excel... jsi si jisty ze spoustis office 2010 (mrkni do kontextove nabidky do volby "O programu") ?
RikerCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 13, 2010 10:15
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Pardubice

Cestina pro HD mini

Příspěvek od RikerCZ »

V lokalizaci je vsechno zapnuty
..prave proto to uz nechapu :-/
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Cestina pro HD mini

Příspěvek od bkf1 »

zkus jeste u souboru s lokalizaci prepsat 0405 na 0409 a nakopirovat/prepsat...
RikerCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 13, 2010 10:15
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Pardubice

Cestina pro HD mini

Příspěvek od RikerCZ »

no kdyz prepisu officeres.ddl.405.mui na 409 a prepisu jim ten puvodni 409 tak se mi potom offici nespusti.. vyplivne to chyba, bez textu a konec.

Je tam neco zkazenyho ..nebo ja uz nevim

-- doplnění předchozího příspěvku (pon črc 19, 2010 12:40) --

Tak problem s Office Mobile 2010 a lokalizaci v ceskem prostredi je vyresen. Psal jsem si se Sunnysoftem a vydali pro tu cestinu opravny patch: http://www.sunnysoft.cz/faq.php?id=170
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Cestina pro HD mini

Příspěvek od bkf1 »

Mno to je divne dyt ta jejich oprava obsahuje JEN ty soubory, co sis stahoval uz drive :/ Mimo jine posilam trochu poupraveny doporuceny navod na instalaci cestiny:

- Nainstalujte cestinu od Sunnysoftu
- Nainstalujte lokalizaci pro Office 2010 (zde), samozrejme jestli mate verzi 14.x (2010).
- Z \Windows\Startup\ smazte zastupce Internat (duvod mozneho zpomaleni - tusim ze slouzi hlavne k pocesteni automatickeho dokoncovani slov, ale to stejne nefunguje, pokud nemate registraci)
- Z \Windows\ smazte intkbd.dll a intkbd.dll.0405.mui (klavesnice od Sunnysoftu, ktera stejne nefunguje, pokud nemate registraci)
- Zrejme budete mit problem s dialerem (telefon) ze se vam nebude zobrazovat telefonni klavesnice apod. a v tom pripade bude nutne zakazat lokalizovani souboru phcanrc.dll, coz se provadi v Nastaveni-Systemova-Interwrite: tam kliknete na tlacitko verze... a deaktivujte lokalizaci souboru phcanrc.dll

Pozn.: Nektere soubory budete muset asi smazat tak, ze restartujete PDA, po restartu nic nespoustite, jen pripojite kabelem k PC a pres PC smazete pozadovane soubory.
r-i-s-o
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 26, 2010 20:54
Zařízení: HTC HD mini

Cestina pro HD mini

Příspěvek od r-i-s-o »

Jirka HTC píše:OK, tak tady to je, a dej vědět jak si s tím naložil.
http://www.ulozto.cz/5263031/htc-hd-mini-cz.rar" onclick="window.open(this.href);return false;
PLS HELP!!
Tak jestli to dobře chápu tak prostě nahodim na svuj HTC HD mini to oficialni ROM 1.36.479.1 z htc.com a pak nainstaluji ty dva CAB v nevím jakém pořadí a mám nadosmrti zařízení v čestine jo?????? díki za pochopení :)

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv srp 26, 2010 22:07) --

A jaký je pak rozdíl když si napr. stáhnu celou lokalizovanou ROM ze http://www.sunnysoft.com/htc/" onclick="window.open(this.href);return false; ...ta je nějak časově omezena??
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Cestina pro HD mini

Příspěvek od bkf1 »

Ty si urcite nainstaluj verzi ze Sunnysoftu ;-) Tusim ze ti to primo tu cestinu zapise do ROM takze o ni neprijdes kdyz hard-resetnes. Jinak s HD mini to neni casove omezeno...
r-i-s-o
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 26, 2010 20:54
Zařízení: HTC HD mini

Cestina pro HD mini

Příspěvek od r-i-s-o »

Díki, jdu na to...

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 08, 2010 12:11) --
bkf1 píše:Ty si urcite nainstaluj verzi ze Sunnysoftu ;-) Tusim ze ti to primo tu cestinu zapise do ROM takze o ni neprijdes kdyz hard-resetnes. Jinak s HD mini to neni casove omezeno...

Tak s tou verzi ze sunnysoftu jsem neuspěl.. nevyhodilo mi to tam dialog pro výběr jazyku... nahodil jsem pak originální ROM z htc.com a na ní nainstaloval ty dva .cab a po restartu jsem jsem jenom vybral jazyk a vše jede v pohodě...
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

Cestina pro HD mini

Příspěvek od andy_v »

Lokalizace do češtiny je perfektní, ale mám problém že po instalaci mi přestanou fungovat MMS respektive nejdou odeslat.
Kontroval jsem nastaveni a vše se zdá být v pořadku.Poradí někdo pls---Tak vše je již funkční stačilo znovu stáhnout nastavení od operátora!
jerry6135
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 06, 2010 22:37
Zařízení: Samsung wave

Cestina pro HD mini

Příspěvek od jerry6135 »

Zdarec mam takovej malej problem kam presne mam nakopirovat tu cestinu primo do slozky windows a taky bych potreboval verzy rom z ofc stranek pac me to nechce pustit pres S/N number prosim o radu a pomoc diky
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

Cestina pro HD mini

Příspěvek od andy_v »

Pomocí programu sspl_mini nahraješ jakykoli ROM např. http://www.sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false; a češtinu z http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=744112" onclick="window.open(this.href);return false; jsou to caby takže klasická instalace vše se udělá samo!!!
jerry6135
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 06, 2010 22:37
Zařízení: Samsung wave

Cestina pro HD mini

Příspěvek od jerry6135 »

me to hodi chybu hned jak zacnu instalovat rom tak naskoci 1% a pak se tel restartuje a konec hodi to chybu a muzu zacit znovu ?? zkusil jsem i jinaci rom a to samy uz fakt nvm
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

Cestina pro HD mini

Příspěvek od andy_v »

a děláš to přes program sspl_mini?!Tu chybu ti asi děla vendor number...musíš to právě obejít
jerry6135
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 06, 2010 22:37
Zařízení: Samsung wave

Cestina pro HD mini

Příspěvek od jerry6135 »

kdyz to delam pres DFT_SSPL_MINI tak to ani nespusti instalaci a kdyz to pustim bez sspl mini tak tam alespon naskoci nejaky to jedno procento je taky mozny ze mam ten sspl mini nejakej spatnej ale ja nevim kde vzit jinej.a co je to ten vendor number ?
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

Cestina pro HD mini

Příspěvek od andy_v »

a děláš to podle návodu vytvoříš složku do ní umístíš sspl a vypreparovaný RUU_signed.nbh z romky co tam chceš mít a spustíš sspl!!!že na tvůj přístroj jde pouze rom co si stáhneš z HTC.com i v patříčné jazykové mutaci!
jerry6135
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 06, 2010 22:37
Zařízení: Samsung wave

Cestina pro HD mini

Příspěvek od jerry6135 »

no jako takhle ja ani nvm z ktery ty zeme je puvodem ten tel pac mi to serial number co je napsany na tel nebere htc.com tak jsem musel najit na netu jiny z eu a to jsem stahl to asi bude ta chyba ale kdyz teda spustim sspl tak to hodi chybu (the updade utility can not open the requested file.please check your update utility)neboli ze to nemuze otevrit pozadovany soubor tak kde ho mam vzit moje serial number je...sh06tpz00117...bud mam divnej telefon nebo jsem ja divnej ...?
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti