Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Diskuze o programech pro Windows Mobile
eraz
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř bře 18, 2009 15:22
Zařízení: HTC Touch HD

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od eraz »

Mám HTC TOUCH HD, verze ROM 1.14.479.3 tedy přesně to co vy a šlape mi to na první pokus bez problémů,jen když mám během hovoru zapnutý hlasitý poslech tak nahrávka je taková bublavá ale bez hlasitého poslechu naprosto čisté

Necituj poslední příspěvek. ziminix
Fanby
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 05, 2008 14:28

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od Fanby »

eraz tak potom vôbec nechápem, že prečo no nejde tak jak má. Totiž všimol som si že niekedy to nahrá celý rozhovor čisto, no a niekedy zasa v poly rozhovoru začne tak rušiť teda už v nahrávke, že je to nezrozumiteľné!
Vyskúšaj prosím ťa nahrať dlší rozhovor, teda aspoň 3 minútový a potom si ho celý aj vypočuj, pretože niekedy až minútu pred koncom to nahrá skomolene, ostatné je dobré. Alebo mi aj to robí, že niekedy už od začiatku nahrá skomolene celý rozhovor.
Neviem teda čím to je alebo či by to opravil ten Hotfix, čo spomínajú, že treba nainštalovať, ale vraj iba vtedy ak telefón zamŕza, ale mne to nerobí, tak ja som to neinštaloval.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od htcjirka »

100% bezproblemove nahravani hovoru je zaruceno az od ROM 1.19 dale
Tralalacek
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pát pro 05, 2008 0:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od Tralalacek »

Prepacte ze otvaram opat tuto temu, no zaujimalo by ma ci tato moznost nahravania hovorov funguje na najnovsej oficialnej rom 1.56.479.0 WWE (s cestinou od sunnysoftu) ?
Moze niekto potvrdit funkcnost?
Fanby
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 05, 2008 14:28

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od Fanby »

Ja mam presne tu istu rom ako ty teda uz teraz doteraz som mal inu, no vtejto som tom este neskusal, vyskusam a potom napisem
Tralalacek
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pát pro 05, 2008 0:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od Tralalacek »

Budem vdacny, napis potom ako to funguje
Fanby
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 05, 2008 14:28

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od Fanby »

Na asi ta sklamem. Dnes som to skusal, a sice to ide, ale ta kvalita je o nicom. Ale z hlasiteho odposluchu je to O.K. Su tam veci ktore treba nainstalovat a tak. Prepac ze som lenivy pisat lebo je toho dost na vysvetlenie, no ak mas zaujem tak tu je na mna email : [email protected] tam mi napis a popripade sa mozeme dohodnut na nejaku inu komunikaciu, ci uz cez skype, alebo ti dam tel. cislo a tam ti vsetko poisem a vysvetlim, cez co som presiel. Lebo mne to uz fungovalo predtym bezvadne, no ako vravim je to nadlho a mal som inu RAM-ku

-- doplnění předchozího příspěvku (stř úno 24, 2010 20:42) --

Takže už mi to ide, už som to rozchodil a to takto: Najprv som nainštaloval súbor InCallRecording_repacked_monx.cab
Potom som nakopíroval do rootu /Windows toto: ICR.exe.0409.mui a restartoval! No a ide to
Tralalacek
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pát pro 05, 2008 0:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od Tralalacek »

A zvuk je v pohode aj co sa tyka druhej strany?
Ja som mal predtym podobny problem na TyTN II no nikdy sa nanslo funkcne riesenie - ako pises druhu stranu vzdy olo pocut len pri hlasitom odposluchu, a co sa tyka HD tak len teraz som sa zacal poobhliadat po funkcnom rieseni (zatial som nic neskusal) a nechcel som hned instalovat a upravovat vsetko co je na webe lebo mnoho rieseni (ako som cital) nefunguje.

Skusal si len defaultny zaznamnik ci aj software tretich stran? Planujem pouzivat Vito Audio Notes kedze som na neho zvyknuty.
A co sa tyka funknosti HD-cka, vsetko ostatne v poriadku? Nerozhodilo ti to nieco v systeme alebo nieco podobne?

InCallRecording_repacked_monx.cab si stahoval odkial z xda? Lebo tam som to nasiel vo vlakne s HTC Touch Pro, tak neviem ci to je jedno ze sa to instaluje aj na HD?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv úno 25, 2010 16:59) --

EDIT:
Tak som to vyskusal presne ako si povedal, funguje to spolahlivo ... pri programe Vito Audio Notes a zapnutym automatickym nahravanim hovorov tiez bezchybna funkcnost, sice obcas oneskorene nahrava hovory (cca. 2-3sek oneskorenie) no je to tak pri 20% hovorov takze mi to nevadi :)
Vdaka za rady
Fanby
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 05, 2008 14:28

Nahrávání hovorů v HTC Touch HD plně funkční

Příspěvek od Fanby »

Ja používam tiež vito audio notes a mám nastavené automatické nahrávanie ako píšeš, a formát nahrávania mám MP high quality a funguje mi to spolahlivo a nahráva uplne od začiatku. Som rád že si to rozchodil aj ty. Ak máš ešte nejaké otázky, problémy, alebo riešenia aj rady, rád to privítam. Moje SKYPE JE: ringo7771120, väčšinou mám nastavený profil ako neviditeľný, ale bývam pripojeny, takže tam ma môžeš kontaktovať, ale uveď prosim tunajší tvoj nick ako tralalacek, aby som vedel ze o koho sa jedná. Ja som flaschoval tuto moju RAM uz niekoľko krát a teraz s touto som spokojný.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů