Český návod na Unlock HTC Touch Pro (Raphael)

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
galager
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 02, 2009 23:58
Zařízení: HTC Touch Pro

Český návod na Unlock HTC Touch Pro (Raphael)

Příspěvek od galager »

Lukáš Mano píše:Balík obsahuje český návod a soubor potřebný k samotnému Unlocku HTC Raphael.

Mějte na paměti, že tímto krokem přicházíte o záruku přístroje a server SmartMania.cz ani autor návodu nenesou žádnou odpovědnost za případné škody, které mohou během procesu na vašem komunikátoru vzniknout.


Tento tweak včetně potřebných souborů ke stažení rovněž naleznete na SmartWiki.cz.

Edit: Pokud chcete zpět nahrát původní Stock SPL, tedy prodejní (defaultní) zavaděč, zde naleznete návod v češtině, jak to provést.
Booože, díky za ten odkaz a za ten článek na smartwiki. Koupil jsem od jednoho maníka Rafaela, tvrdil že je ještě 22 měsíců v záruce. Přišel, koukám na tricoloru a tam vidim odemčený SPL. Tak jsem to podle toho vašeho návodu zamknul nazpátek a budu se modlit, aby to v servisu nepoznali, kdyby se mi s tím něco stalo (někde jsem četl, že i tak to jde poznat...). I ty tweaky pro TF3D jsou super, vůbec jsem netušil, že to jde. Ještě jednou dík, kdybyste tam měli nějaký donate tlačítko, tak vám něco pošlu :)
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host