Windows 8 Consumer Preview

Diskuze věnovaná všemu, co se točí okolo systémů Windows 8.1 & Windows 10
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Windows 8 Consumer Preview

Příspěvek od Robert Varga »

U mě taky všechno OK už od začátku. Akorát po spuštění počítače (megarychlého spuštění) když přejdu do desktopu a spustím IE, tak čekám asi 15 vteřin než se načte první stránka.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Windows 8 Consumer Preview

Příspěvek od dwbmb »

Diky za ty screeny. Tesil sme se na win 8 kvuli televizi (coz je muj primarni monitor pro domaci PC - ciste pro zabavu), ale jak je vidno, ani tady byz z pohovky nevidel ani pi** :/
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Windows 8 Consumer Preview

Příspěvek od radospol »

Tak som nahodil w8 a vsetko co potrebujem funguje, len musim zistit ako si usporiadat app v metro do zloziek :) niektore vychytavky su fajn, napr. vyhladavanie v metro je super, proste staci zacat pisat a vyhladava.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Windows 8 Consumer Preview

Příspěvek od Martin Suchan »

Zadne slozky pro metro apps neexistuji, jen skupiny na plose. Ale sam brzo poznas, ze to takova slava neni. Ja si uz par dnu hraji s Windows 8 na tabletu a asi 2 dny mi trvalo, nez jsem zjistil, jak odpinovat ikony z metra rozhrani. Nechci videt, jak si s tim poradi "bezni uzivatele", kdyz ja, jako vicemene expert a vyvojar, s tim stale tapu :roll:
Poky95
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon dub 25, 2011 9:51
Zařízení: Nexus S

Windows 8 Consumer Preview

Příspěvek od Poky95 »

Já jsem byl z Windows 8 zprvu docela rozmrzelý a nevěřil jsem tomu, ale čím déle jsem to používal, tím nadšenější jsem z toho byl a na notebooku už na sedmičky vracet asi nebudu. :-) To plýtvání místem člověku přestane časem vadit a už to tak ani nebude vnímat.

Více jsem se o tom rozepsal na blogu.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows 8 Consumer Preview

Příspěvek od mimonaut »

pěkně napsané.. vnímam to tak nějak podobně.. taky mi to rozmrzení přešlo nejprve do tolerance a pak se mi WIn8 začali docela dost líbit.. Problém, že na mém notebooku byly nestabilní, takže museli do kopru..
Odpovědět

Zpět na „Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti