FM rádio Dell streak mini

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

FM rádio Dell streak mini

Příspěvek od Pipa »

v Spirit radiu to opravdu hraje jen z repracku, ale v te druhe aplikaci to zase hraje ze sluchatek, bohuzel se to trochu pere a nejde prepinat mezi aplikacema jak by clovek potreboval
koupil jsem unlock na Spirita a bohuzel po jeho aplikaci mi radio prestalo jit s hlaskou ze nebyla nalezena kompatibilni cipova sada, po opetovne instalaci Spiritu - tj neodemceneho to jede, takze doufam ze autor trochu jeste zapracuje a treba to odladi tak aby fachalo i to prepinani mezi sluchatkama a reprackama, to ze regulace hlasitosti je vic nez kostrbata se neda nic delat - hold mame ty founy bez FM radia :d

-- doplnění předchozího příspěvku (úte srp 23, 2011 18:37) --

tak další zjištění, poslední verze Spirit FM radia nepotřebuje již instalaci žádných dalších knihoven - stačí root a jede to v placené verzi včetně RDS
pipa-new
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 22, 2011 16:52
Zařízení: Dell Streak 5

FM rádio Dell streak mini

Příspěvek od pipa-new »

Poslední verze už umí hrát i ze sluchátek.
Přepínání sluchátka a reproduktor , ale nefachá. Údajně to jde ale pouze s restartem telefonu - nezkoušel jsem. Vyhovuje mi že to hraje ze sluchátek - přepínat nepotřebuju.

Jinak další nick jsem založil, protže jinak se příspěvky debilně slučujou s předchozíma, takže nikdo ani nezjistí, že jsem sem něco napsal, protože to nevyplave nahoru.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti