IM klient, neco jako IM+

Diskuze o programech pro Windows Mobile
DirtyKing
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv říj 29, 2009 10:27
Zařízení: Microsoft Lumia 640 DS Black

IM klient, neco jako IM+

Příspěvek od DirtyKing »

rehakk: Ježiši, co to tu plácáš za kraviny? Proč je to omg finančně na pr*el, můžeš mi to vysvětlit? Vůbec nevím o čem tu plácáš ...

Taky by sis měl trošku osvojit pojmy instant messaging a instant mailing, když už tu něco meleš ;)

Jen takový malý úryvek z wiki

Kód: Vybrat vše

Na rozdíl od e-mailu nebo telefonu druhá strana ví, zda je účastník k dispozici či nikoliv.
Čili uživatel vidí, že jsem online a zprávu mi napíše, mě přijde email->sms a lognu se a odepíšu.

Podle tvých slov, když někdo tedy napíše tobě a ty i když seš online a neodepíšeš mu, tak to je instant mailling :-D to je úplně stejný u mě, když chcu odepíšu, když nechcu neodepíšu.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

IM klient, neco jako IM+

Příspěvek od IkE Blaster »

Když budeš celý den připojený na ICQ v mobilu, tak a) žere baterku, protože je PDA neustále zapnuté b) klient neustále odesílá a přijímá nějaká jiná data :wink: Pokud nemáš neomezený tarif, tak by se to pořád trochu vyplatilo.

Osobně mám PDA z jiného důvodu a neustále přípojení nemám vůbec. V 90% mám k dispozici wifi.
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

IM klient, neco jako IM+

Příspěvek od rehakk »

Já mám aktivní ICQ 24 hodin, to už jsem psal, a že by to žralo baterku, jsem si nevšiml.

To DirtyKing: přečti si můj příspěvek ještě jednou a hezky pomalu...

Add1: "Na rozdíl od e-mailu nebo telefonu druhá strana ví, zda je účastník k dispozici či nikoliv." to se s tebou nikdo nepře!

Add2: "Čili uživatel vidí, že jsem online a zprávu mi napíše, mě přijde email->sms a lognu se a odepíšu." - však to tam píši také, to se s tebou také nikdo nepře

Ale zapomněl si napsat, a na to jsem se tě ptal, jak to je finančně "výhodné"!

-- doplnění předchozího příspěvku (pát črc 09, 2010 9:51) --

Tak se po delší době koukám na toto vlákno a kupodivu nic? Existuje tedy nějaká aplikace, o které jste tak básnili??? :-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 3 hosti