Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

Moc díky,tapatalk nemohl jsem si vzpomenout :wink:
jirin
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 24, 2011 20:07
Zařízení: HTC 7 PRO

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od jirin »

neznáte někdo aplikaci, která by dokázala změnit barvy těch čtverečků na úvodní obrazovce. Třeba nastavení červené, zprávy zelené atd.

P.S. kdyby jste ještě věděli o parních tabulkách :-)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

Jednotlivě asi ne nastavení motivu změní dlaždice všechny,ale na marketplace je pár free aplikací které dokáží jednotlivé tiles s fotkami či zástupci stránek vytvářet a i barvy lze nastavovat,hlouběji do systému se ale nedostanou tak nevím zda to dokáží u vestavěných aplikací a funkcí....možná v některé přiřadit dlaždici k programu zkus a dej vědět,je jich tam hodně hledej to pod "tiles".
Je tam tuším "Wiz tiles",kde po spuštěnní vidíš ikonky vestavěných funkcí jako zprácvy,pošta sms a další,každé si přiřadíš barvu,třeba jinou ikonu a patřičný odkaz jakou dfunkci má spustit,lze měnit dokonce i popisky takže třeba phone změníš na telefon,určitě ji vyzkoušej!
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak ohledeně Tapatalk jsem na marketplace nalezl jedinou aplikaci s názvem "Board Express for Tapatalk http://www.windowsphone.com/cs-CZ/searc ... 20Tapatalk" onclick="window.open(this.href);return false;
Zkusil jsem ji funguje ale ve free verzi (zatím nakupuji jen free verze placené nemám možnost) toho příliš neumí...přímý link není možné zadat jen hledáním,takže do search políčka zadám smartmania či jiné a pak se musím éřeklikat k požadované diskuzi.Přihlásím se k účtu,vše chodí jen nemám možnost zobrazit své příspěvky zobrazí to jen nové z celého fóra.Podobných aplikací je na mp více ale ty jsou určeny pro konkrétní fóra i jiné přidávat nelze,má někdo nápad?
Fóra mají i své mobilní verze ale když zkusím tu SM tak také nemohu jednjoduše své příspěvky zobrazit.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Board Express = Tapatalk pro WP.

Co ti přesně nefunguje na mobilní verzi fóra SM? Nebo myslíš prohlížení přímo v Board Expressu?
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

Mobilní verze fóra přímo v IE9 chodí blbě jsem se vyjádřil,nevidím ale možnost zobrazení vlastních příspěvků.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

jirin píše:neznáte někdo aplikaci, která by dokázala změnit barvy těch čtverečků na úvodní obrazovce. Třeba nastavení červené, zprávy zelené atd.

P.S. kdyby jste ještě věděli o parních tabulkách :-)
Doporučím tohle http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... 8c3fd3b779" onclick="window.open(this.href);return false; určitě vyzkoušej mohla by ti vyhovovat.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jo takhle, on tam tuším link na vlastí příspěvky ani není, ale dodělám to.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

Žádný spěch až budete dělat něco většího,jinak funguje moc dobře a vyznám se tam ;-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Už je to opravené :)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Cheetah007 »

Nemám slov za tu rychlost jiří ;-) ,takže za sebe i ostatní moc a moc děkuji a pokud uznáš za vhodné promaž ty posty o tapatalk,teď je to zbytečné a ta jediná verze stejně v free nic moc neumí.
Navíc diskuze o mobilní verzi fóra patří myslím jinam http://smartmania.cz/forum/viewforum.php?f=2" onclick="window.open(this.href);return false; (zase jedu OT...) měl jsem to tam postnout hned. :wink:
jirin
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 24, 2011 20:07
Zařízení: HTC 7 PRO

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od jirin »

dík za tip na ty dlaždice, můj problém ale je že nemají funkci jako ty původní systémový. A taky věšinou dýl trvá, než se třeba seznam otevře, protože to nejde přímo ale přes aplikaci. Zase je hezký, že si takhle můžeš rozřezat nějaký oblíbený obrázek. Počkám, třeba v Majkrosoftu udělají nějaký update, který to umožní. Snad na ten display ještě uvidím :-) .

P.S. co mě poslední dobou drtí je že když si sinchronizuji schránku, prohlídnu došlé maily a potom zavřu, tak na dlaždici vyskočí číslo, jako by jsem je neviděl :roll:
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od dwbmb »

Uvítám nějaký GPS logger. Někde ve foru jsem četl, že si samotný systém zjišťuje polohu cca každých 15 minut. V takových intervalech by mi to bohatě stačilo, aby to nežralo. Informace o pohybu bych ale potřeboval nějak vyexportovat do PC (třeba přes dropbox, skydrive..). Nejlíp aby to každý den uložilo v nějakym formátu, kterej sežere http://www.gpsvisualizer.com/" onclick="window.open(this.href);return false; , abych si to moh promítnout na mapě.

Setkávám se v práci s problémem, že nevim, kde jsem byl třeba v listopadu v ten a ten den. Toto by pro mě bylo řešením. Aplikace, co vidím v marketu, fungují na principu Start a Stop. To nechci. Chci něco, co běží neustále na pozadí a uloží si polohu třeba jen každých těch 15 minut. Nejsem programátor, takže se omlouvám, jestli chci totální kravinu :) V opačném případě máte tipa na aplikaci, za kterou chci zaplatit.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od mimonaut »

Kluci si tady stěžovali, že pro WP není žádná pořádná a pěkná čtečka ebooků, s napojením na skydrive apod.. :)
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od matoman »

dwbmb píše:Uvítám nějaký GPS logger. Někde ve foru jsem četl, že si samotný systém zjišťuje polohu cca každých 15 minut. V takových intervalech by mi to bohatě stačilo, aby to nežralo. Informace o pohybu bych ale potřeboval nějak vyexportovat do PC (třeba přes dropbox, skydrive..). Nejlíp aby to každý den uložilo v nějakym formátu, kterej sežere http://www.gpsvisualizer.com/" onclick="window.open(this.href);return false; , abych si to moh promítnout na mapě.
Neskusal som ale Gmaps pravdepodobne vie pripojenie na google latitude a ten vie historiu pekne ukladat a zobrazovat. Pouzivam iba na androide, na WP som to este neskusal.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od dwbmb »

Zkusil jsem gmaps, nejde se tam zalogovat s mým google apps účtem. Nevím jestli se něco změnilo, ale když jsem latitude zkoušel používat asi před 5 lety, tak to přistupovalo k aktuální poloze neustále - to není to, co jsem popisoval, že pohledávám.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Robert Varga »

Tahle appka by šla udělat jednoduše, ale nevím, jestli by za ni lidé byli ochotni platit, a vzhledem k tomu kolik už toho mám...

Pro začátečníky ale super tip.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od dwbmb »

Sakra, já doufal, že se zrovna ty chytneš :D Do prkýnka, já nemám čas se ještě učit programovat :D
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od matoman »

Mohol by som nad takou appkou porozmyslat...
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Robert Varga »

matoman should only say the "challenge accepted" thing!

:D
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti