Vadné pixely

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět

Kolik máte vadných pixelů?

žádný
53
70%
jeden
16
21%
dva a více
7
9%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
Wakkoun
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř srp 27, 2008 23:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Vadné pixely

Příspěvek od Wakkoun »

zdravim mam Hd cko od zacatku tydne a koukam jak koukam nikde zadnej vadnej pixel nevidim . .ale co me dost vadi je to ze kdyz si tam hodim treba pocket artist .. nebo zkousim v notes cmarat .. tak kdyz najedu na nejake misto tak se me udela cara prez celou obrazovku .proste naposledy sem kreslil z boku takej manga portret slabe jen sem zkousel coto umi a kreslim kreslim a najednou puf cara .. koukam z jakeho mista to vede a kdyz sem anej kliknul stylusem tak dalsi cara uplne stejne .. tak sem to misto stylusem jakoby zacmaral . .dal sem z5 a pak uz to tu chybu nedalo . .tak kreslim kreslim dal a najednou puf a dalsi cara jeste k tomu vede do dalsiho bodu z kereho vylitla dalsi takze tam mam trojuhelnik (cca) jako ze ne zeby me to zrovna sralo dam z5 a kreslim dal ale rozhodne by bylo pohodlnejsi kdyby me tohle nedalo nevite cim to muze byt? .. PM bych prosil .. nebo napiste sem budu monitorovat
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Vadné pixely

Příspěvek od Shooter »

No tohle se mi taky obcas stava... zadna rechnologie proste neni neomylna a muze se obcas stat ze to proste blbe sejme to misto kam jsi tapnul.
Uživatelský avatar
Wakkoun
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř srp 27, 2008 23:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Vadné pixely

Příspěvek od Wakkoun »

jasny jasny .. nerikam ze to musi bejt hnedka dokonaly .. asi zapracuje system a pak se to zblbne ze to spatne namapuje misto kam si tapnul .. nebo neco na ten zpusob treba nejak propojene misto s tim druhym bodem ;)jen skoda ze to nekdy dela vis co .. po chvylku kresleni neceho kdyz sedis v busu bo na nej cekas te to zacne stvat ze nebejt tojho tak uz si to davno nakreslil :D .. je to dokonalej stroj a tohle je fakt ta nejmensi drobnost :))
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Vadné pixely

Příspěvek od Kwazzy »

.... nastesti s pixely nemam problem, kamo ale ano. A to sakra dost! 4 kousky a vsechny tak, ze mu to nechteli reklamovat a ted se mu k tomu vsemu jeste zacas sekat cely HD. Snad mu to na podruhe co to poslal do opravy uz bud opravi, nebo vymeni.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Vadné pixely

Příspěvek od YAMATO »

Před chvílí jsem si psal s chlapíkem z MobilHouse a tvrdil, že tak 8 z 10 HD mělo aspoň jeden bod špatný. To mi zní šíleně. Za 15000 toto? Mě se to až nechce věřit, ale zas asi ví, co viděl a určitě nebude schválně tvrdit něco negativního...

Mimochodem...jakou máte zkušenost s MobilHouse? Mě příjemně překvapila rychlost reakcí na dotazy...cca 5 minut. Např. Sunnysoft neodpoví ani za 5 dnů...neodpoví vůbec.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Vadné pixely

Příspěvek od Kwazzy »

Myslim, ze hlasovani o vadnych pixelech je zrejme....nemusime poslouchat co jedna baba rekla(nemyslim to zle), ale se Sunnysoftem je to tak jak rikas. Nastesti nemam zadny pixel vadny a to jsem tomu HD dal co proto. Tech testu a zkousek. Ale fachci a jsem spokojen. Akorat to TF3D je nekdy dost nestabilni. Ale to muze byt cim koliv, i klidne nejakym programem co bezi na pozadi. sem tam se to sekne no.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Vadné pixely

Příspěvek od YAMATO »

No uvidím, před chvíli jsem HD objednal, tak doufám, že vše bude OK.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Vadné pixely

Příspěvek od hafush »

To Yamato:
Tak co měl jsi odvahu provést podrobnou kontrolu?
Já osobně nedoporučuji být příliš důsledný,aby jsi neměl zkažený zbytek měsíce. :evil:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Vadné pixely

Příspěvek od YAMATO »

Kdepak, vše v pořádku, z displaye jsem nadšený. U jiných věcí už někdy až tak ne...hlavně D-pad mi stále chybí.

Jo, mimochodem, ten PocketArtist, to mě málem zabilo, ale je naštěstí řešení...nastavit Reduce Stylus Jitter na 15 a víc.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Vadné pixely

Příspěvek od hafush »

Tak to blahopřeji. Člověk,který neměl pár bezesných nocí kvůli pixelům má velké štěstí.
Já měl nejdřív HD se 2px, pak jsem ho vyměnil a měl jsem HD s 1px,ale jelikož se mi nelíbily 2 blikající tečky u fotáku,tak jsem ho poslal na reklamaci. Oni mi ho vrátili do 4dnů s vyměněným LCD i kamerou.
Tečky u fotáku byly zase jinde. Večer se však na netu HTC objevil opravný fix na šumové pixely u foto.
Takže mi vlastně vyměnili kameru,i když byla O.K. a vyměnili LCD i když jsem na to neměl nárok (musí být více jak 3px).
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů