Příslušenství Streak

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
aboutallcz
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned črc 31, 2011 17:58
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Androidov

Příslušenství Streak

Příspěvek od aboutallcz »

Tak mi dnes dorazila kolébka s možností ext. baterie a ext. baterie. Kolébka vypadá daleko lépe než na fotce, líbí se mi za ty peníze, baterii zatím testuji, snad to bude ok.


Samozřejmě, že aktulizace Facebooku, Twitteru, Ebuddy, Gmailu, počasí ...papají, to je jasné, ale když jsem si to kvůli tomu koupil nebu to přeci vypínat :-)

-- doplnění předchozího příspěvku (sob srp 06, 2011 19:17) --

Bude u 2.2.2 fungovat tohle?

Kód: Vybrat vše

http://www.lampionyprani.eu/mini-bluetooth-klavesnice-power-energy-pro-iphone-3gs-4-android-nokia-symbian-windows-mobile-os-ps3-pc-mac-os.html
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příslušenství Streak

Příspěvek od Pipa »

2 stránky zpátky tam tuhle klávesničku mám, takže pokud je to ona - tak ano - funguje.
Uživatelský avatar
FoFik85
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: ned úno 20, 2011 0:18
Zařízení: Dell Streak 5, HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství Streak

Příspěvek od FoFik85 »

libi se mi to hlavne v kombinaci s tim stojanem, ten se da sehnat kde a za kolik a kde se jeste da sehnat ta bt klavesnice nez za tech 700,-
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příslušenství Streak

Příspěvek od Pipa »

stojánek byl součástí dodávky klávesničky a cena 20USD při dnešním kurzu je cca 350kč
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Streak

Příspěvek od quick »

Nazdárek.
Příslušenství a vychytávek utěšeně přibývá, ale stále jsem nenašel jednu věc, kterou bych ocenil (byť jen jako hračku)
Tou věcí je HDMI kabel na Streaka. Ne Home Dock, ale jen kabel. Na jedné straně Sreakův PDMI a na straně druhé HDMI.
Máte někdo nějaké info??
Díky.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příslušenství Streak

Příspěvek od Pipa »

to by bylo fajn, taky jsem to neviděl,
na druhou stranu vzhledem k tomu, že Streak neumí obecně poslat obraz ven, je to stejně skoro jedno,
protože můžeš přehrávat pouze s origo přehrávačem , který spoustu věcí ani nezvládne přehrát
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Streak

Příspěvek od quick »

Tak to je nemilé. Máš to někde ověřené?
DrobasMirek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

Příslušenství Streak - Clingo HandsFree Mount Nano

Příspěvek od DrobasMirek »

Dovolil bych si se přidat malou recenzičku zařízení, který si říká "Clingo HandsFree Mount Nano". Dávám to sem i když je to univerzální zařízení, ale nejvíc jsem ho otestoval na Dell Streaku

odkaz třeba zde: http://www.ebay.co.uk/itm/New-Car-Holde ... 965wt_1139

já ho koupil v Datartu za cenu, která je sice vyšší, ale akceptovatelná a měl jsem ho okamžitě.

Krabice obsahuje návod na uchycení, návod na údržbu a jinak už jen samotný držák včetně "plastového kolečka" s 3M oboustrankou k uchycení na palubku, čehož jsem taky využil.

Samotné rameno držáku je vyvedeno z kvalitního plastu (relativně ve srovnání s výrobky z tržnice, zase taková hitparáda to taky není, ale alespoň je matný). Na rameno je formou otočného kloubu připevněn onen zázrak - plastová destička se zelenou nanopodložkou, jak se tomu dnes říká.. kloubek působí spíš problémovým dojmem, protože se nezdá dost pevný aby bez změny polohy udržel větší zařízení jako je Dell Streak. Upřímně, nanopodložka ve mě moc důvěry taky nebudí. Kolečko nalepeno na palubku, rameno se stavitelným kloubem v jedné ose a přísavkou na druhém konci od nanopodložky přicucnuto, nastaveno do vyhovující polohy.

Čas připlácnout Streak, bez špetky důvěry v ono zařízení opatrně přikládám. Pouštím a ono to drží! Fajn, zkusíme jak dlouho. Testovací jízda proběhla po starý Teplický, kdo tam v poslední době jel ví, že je to křest ohněm :-)

Půl hodinka a pořád drží, dojíždim k domovu, parkuju, chci sundat Streaka a ejhle.. z návodu vím, že se nemá sundavat tahem kolmo, ale odlepovat ze strany. Nicméně ani to nějak moc nejde a vzhledem k tomu jak je zadní kryt na dellu stavěný se po chvíli uvolňuje. Když to zkouším znovu tak kryt pruží a podložka nechce a nechce pustit.

Za chvíli se to daří, ale napoprvé to byl boj asi na 3 minuty. Teď jsem už něco málo pod minutou :tlem: ale další zlepšení v nejbližší době nečekám

Chtěl jsem vyzkoušet jestli je držák takovej frajer a plácnul jsem na něj Galaxy Tab (sedmipalec). Podložka drží spolehlivě, ale rameno v kloubu už nemá takovou kuráž :twisted:

S HTC HD2 absolutně bez problému a díky kvalitnímu krytu baterie jde odlepit prakticky okamžitě, bez laborací..

Závěr: pro jakýkoliv mobil s pevnějšíma zádama než má streak můžu jedině doporučit, přijdete do auta, žádný zacvakávání, jenom plesk na držák a tradá.. ;-)


Edit: (to si snad děláte srandu, že "Vaše zpráva obsahuje příliš mnoho smajlíků. Je povoleno maximálně 4 smajlíků."
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příslušenství Streak

Příspěvek od Pipa »

zajímavé, dík za tip
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Streak

Příspěvek od quick »

Vypadá to opravdu zajímavě, jen by mne zajímalo, jak se to bude jevit po delší době. Jak bude "nano" materiál podložky degradovat UV zářením, horkem, mrazem a prachem...
DrobasMirek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

Příslušenství Streak

Příspěvek od DrobasMirek »

Prach tomu nevadí, povedlo se mi tu podložku upustit na kobereček v autě a olepený to bylo řádně, tekoucí voda a jenom se to spláchlo, nezustalo tam nic. Co se bude dít třeba v letním horku zatim nemám zdání - ale myslim, že tak minimálně do příštího května mě to trápit nebude :-D kvuli mrazu to domu nosit nebudu tak poreferuju až přituhne
aboutallcz
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned črc 31, 2011 17:58
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Androidov

Příslušenství Streak

Příspěvek od aboutallcz »

Mno tak mi dnes dorazil Commuter. Pouzdro je to doopravdy robustní a dobře vyrobené. Jediné mínus, díky bohu, že ta guma je vidět jen ze přední strany, z boku a ze spodu už je tvrdý plast, protože je to ten druh co chytne každý bordel ochotně. JInak spokojenost.
DrobasMirek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

Příslušenství Streak

Příspěvek od DrobasMirek »

malý update k držáku Clingo - viz recenze výše..

po 4 nebo kolika málo dnech když jsem ho používal jeho "přilnavost" značně klesla. Dříve stačilo jenom připlesknout a jelo se.. nyní se musí pořádně zatlačit a doufat. HTC HD 2 i jako relativně lehký telefon odpadnul po cca půl hodině. Myslim, že za to může ten den kdy svítilo sluníčko na palubku

dnes omyju a uvidíme co dál, případně bude omláceno o hlavu..
aboutallcz
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned črc 31, 2011 17:58
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Androidov

Příslušenství Streak

Příspěvek od aboutallcz »

Zadní kryt:

Kód: Vybrat vše

http://cgi.ebay.com/Replacement-Battery-Back-Cover-Dell-Streak-Mini-5-/380361542740?pt=US_Tablet_Accessories&hash=item588f508c54
DrobasMirek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

Příslušenství Streak

Příspěvek od DrobasMirek »

..jako alternativu bych ke tvýmu DEL doporučil dokoupit písmenka PR a přeskládat :tlem:
aboutallcz
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned črc 31, 2011 17:58
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Androidov

Příslušenství Streak

Příspěvek od aboutallcz »

Hahahaha.
DrobasMirek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

Příslušenství Streak

Příspěvek od DrobasMirek »

jinak na ebay jsem jedny kompletní záda viděl, kdybys to ještě potřeboval tak se můžu podívat do historie
aboutallcz
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: ned črc 31, 2011 17:58
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Androidov

Příslušenství Streak

Příspěvek od aboutallcz »

Však já to koupil taky na ebay za cirka 20 doláčů, to je pohoda :-)
mikepor
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2009 11:04
Zařízení: HTC Touch 3G-Dell Streak-Galaxy S4-Lumia 950XL

Příslušenství Streak

Příspěvek od mikepor »

Pokud koupím tenhle dock :

http://www.ebay.com/itm/Dell-Streak-Min ... 3f09da858e" onclick="window.open(this.href);return false;

koupím správný pro provoz v ČR ?

Díky za odpověď
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příslušenství Streak

Příspěvek od Pipa »

jak to myslíš, jestli z hlediska napětí tak je to v pohodě
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host