Zamykání HD, jinak...

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Zamykání HD, jinak...

Příspěvek od roxtedy »

Ahoj, potřebuji pls poradit. Na HD jsem měl S2U2, ale baterka šla rapidně dolů. Všiml jsem si, že WM má svůj zámek kláves. Pomocí HD Tweak jsem tento zámek aktivoval, jediné co mně vadí, že se HD zamkne i při hovoru, jde tento zámek někde nastavit? Kdo chce zkusit tento zámek tak držte klávesu zavěšení a HD se vám zamkne tímto zámkem...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zamykání HD, jinak...

Příspěvek od Jiří Hrma »

No ten zámek přes červené sluchátko je jedno řešení, a pak ještě (když nepoužíváš TouchFLO 3D plugin), tak si můžeš na Today přidat Lock plugin a zamykat to přes něj. S S2U2 zkušenosti nemám, ale před pár dny vyšla novější verze 1.50d, tak třeba už to s ní bude lepší.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Zamykání HD, jinak...

Příspěvek od jacek »

roxtedy : na namapování zamykání přes červené sluchátko jsem použil A.Button. Nezamykání displeje při hovoru vyřešíš takto - funguje na 100% :

Zrušení automatického vypínání displeje během tel. hovoru
V registrech jděte na adresu HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL, kde najdete položku s názvem EnableFastDormantDisplayDuringCall. Nastavte ji hodnotu na 0. Tento tweak nemusí fungovat na všech verzích ROM. Zkusit tedy můžete ještě druhou úpravu, a sice na adrese HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Phone, položka Sleep a opět nastavit hodnotu na 0 (původně je u obou 1).

u mě zafungoval druhý tweak
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti