Zahrajte si staré dobré adventury na SmartPhonu a PPC

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Gangsta

Příspěvek od Gangsta »

Ja bych doporucil arvale je to podle me jedna z nejpovedenejsich adventur ale spatne schanitelna vetsinou placena :tlem:
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 216
Registrován: stř lis 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Bydliště: Strakonice

Příspěvek od Jiří Hálek »

to Gangsta: Heled kamo, je fajn ze se snazis byt aktivni, to je velmi dobre, ale vetsina tvych dnesnich prispevku je absolutne :offtopic: a nejsou nijak prinosne, ti radikalnejsi uz te oznacili i za spamera. Mene je nekdy vice, to si pamatuj :wink: Neber to jako omezovani svobody slova, ale z tvych 10 prispevku co jsi tady napsal behem chvile nez jsem stvoril tohle, ani jeden nebyl nejak prinosny do debaty.. viztady
Omlouvam se za OT ale musel jsem se vyjadrit :offtopic:
555.CML
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 20, 2006 21:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 555.CML »

jak se odtamtuď stáhnou ty podelaný gamesy?? :x nigde tam newidim zadny tlacitko Download...
foggy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte črc 22, 2008 16:32
Zařízení: htc herald, htc TyTn I, htc wizard
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od foggy »

Zajimalo by me jestli nekdo neznate nejakej programek na prevod her pro tenhle emulator..
Monk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 170
Registrován: sob srp 18, 2007 19:12
Zařízení: ZTE Blade
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Monk »

No dneska instalujem :)

Vedel som o tomto emulatore ale nevedel som ze tolko hier je kompatibilnych diky za info.
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gwaihir »

NIESRA píše:Chtěl jsem si strašně zahrát The Legend Of Kyrandia, ale jak spustim emulator a najdu tu hru a dam spustit, tak mi to napise toto nejakou tabulku "ScummVM error" a je tam text: "Assertion failed _str && idx > = 0 && idx < _len (../../../common/str.h, 83)". Nevíte co s tím. Díky
No me to jede. Opravdu mas soubor kyra.dat v adresari scummvm?
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gwaihir »

foggy píše:Zajimalo by me jestli nekdo neznate nejakej programek na prevod her pro tenhle emulator..
Nepotrebujes hry prevadet, ani to nejde. Musi byt napsany v puvodnim prostredi (sierra, lucas) a scummvm jen nahrazuje exe soubor z verze pro pc (scidhuv.exe, sierra.exe atp.).

Edit: scummvm tym jen pridava podporu pro dalsi vyrobce softu, takze jedine reseni je cekat nebo se pridat do tymu :)
Donuts
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř pro 24, 2008 21:58

Zahrajte si staré dobré adventury na SmartPhonu a PPC :tlem:

Příspěvek od Donuts »

Momentalne mam rozehrane Monkey Island 2 a Indiana Jones and the fate of Atlantis, hraju na diamondu a zatim zadnej problem. Scumm mam ve verzi 0.11. Opravdu velka nostalgie a to kdyz jsem v devadesatych letech hral Indyho na 286 tak jsem nemel namluvenou verzi, ted kdyz mam na PPC verzi se speech tak je to snad jeste lepsi. :)
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: stř led 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

Zahrajte si staré dobré adventury na SmartPhonu a PPC :tlem:

Příspěvek od yaqwsx »

MOmentálně hraji BrokenSword 1, hraje se bezvadně, jen font je takový divný... Nevíte kde se ukrývá font, abych ho mohl změnit?
salkomafia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 24, 2008 19:18
Zařízení: SGS2
Kontaktovat uživatele:

Zahrajte si staré dobré adventury na SmartPhonu a PPC :tlem:

Příspěvek od salkomafia »

Zdravím, stáhl jsem si hru Broken Sword The Shadow of the Templars CZ pro emulátor scummvm-0.12.0-WinCE a nejde mi spustit. Chce to po mně namapovat klávesy, ale na htc touch hd žádné nemám. A také nevím jaké nastavit ideální parametry kvality pro HD? Prosím nemáte někdo zkušenosti?
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host