Vysoka latence pri WiFi

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
Ma-Pe
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 19, 2008 23:57
Zařízení: HTC Toudh HD

Vysoka latence pri WiFi

Příspěvek od Ma-Pe »

Rad bych se zeptal, jakou mate kdo latency (ping) pri pripojeni Touch HD pres WiFi na nejake lokalni IP, napr. na router ve stejne siti. Pouzivam k mereni freeware vxUtil a na trech ruznych access pointech jsem mel vzdy kolem 100ms, pritom na starickem HP 4150 mam pingy tak kolem 5-10ms. Nevim jestli to je normalni nebo jestli to neni na reklamaci. Za kolik pingate vy? Dik za odpovedi.
jospo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob pro 27, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD

Vysoka latence pri WiFi

Příspěvek od jospo »

Ted jsem to zkousel a RTT mam prumerne kolem 5 ms. WiFi router Asus WL-700gE.
Zkus zmenit nastaveni WiFi na Nejlepsi vykon. Standardne je nastaven na nejnizsi spotrebu.
Kdyz zmenim nastaveni na nejnizsi spotrebu, RTT se pohybuje pres 100 ms.
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Vysoka latence pri WiFi

Příspěvek od pavliicek »

Ma-Pe: Tohle uz je naprosto k smichu:D. Mastis online hry? Covece, fakt bych si pral resit tvoje problemy, jestli mam ping 5 nebo 100 ms. Vzdycky, ale naprosto vzdycky se nejdele ceka na pokyn uzivatele - takze myslim, ze nejakejch 95 ms se v klidu ztrati....
lld
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned úno 18, 2007 18:25
Zařízení: HTC 8310, HTC Uni, HTC HD2, Lumia 920, Lumia 950

Vysoka latence pri WiFi

Příspěvek od lld »

pavliicek : Jak z reklamy na AXU - "To, že něco neznáš, neznamená, že to neexistuje" :roll:
Nemusíš mastit on-line hry, stačí chtít využívat VOiP, a už máš s vysokou latencí "po ptákách"
lld
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Vysoka latence pri WiFi

Příspěvek od IkE Blaster »

To mas u PPC vcelku taky, protoze horsi signal + spatna propustnost dat v PPC, kterou neovlivnis = nic moc.

Tech 100ms se ti pro VoIP u PDA tisickrat ztrati :wink: Ale jestli ti to neda spat, projdi si nastaveni o spotrebe a vykonu.
Ma-Pe
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 19, 2008 23:57
Zařízení: HTC Toudh HD

Vysoka latence pri WiFi

Příspěvek od Ma-Pe »

Diky jospo, je to tim vykonem. Uz to facha jak ma. Mimochodem jsem to potreboval pro RDP a VoIP - ne ze by to pri 100ms nefungovalo, ale treba Skype je na rychlem pripojeni vyrazne lepsi. Ale hlavne me stvalo, ze stara herka jede na stejnem APcku v poho rychle...
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti