Program pro statistiku hovorů a (S|M)MS

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
ITGuru
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 09, 2007 15:55
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Program pro statistiku hovorů a (S|M)MS

Příspěvek od ITGuru »

Zdravím,
neznáte nějaký program pro WM6 ve kterém bych měl přehledy ve kterém měsíci jsem provolal kolik minut popř. peněz a napsal SMS? Nic nativního ve WM6 imho není. Nejlépe něco jako je nebo byl program ConMet (Connection Meter) pro měření připojení k Internetu přes Dial-Up nebo něco jako je NetMonitor pro měření přenosu dat na Internet. Co nejpromakanější.

Buď něco jedodužšího free nebo klidně komerční, ale to už by chtělo něco robustnějšího. Perfektní by bylo kdyby tam bylo i měření přenosu dat na Internet (up/download) atp. Moc díky. Prohlížel jsem software od známých výrobců jako jsou SBSH, SPB a Resco a nic jsem nenašel - to se divím. Hádal bych, že to bude jedna z prvních věcí co bude WM user první hledat.
beneto
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 08, 2008 22:30
Zařízení: HTC HD2

Program pro statistiku hovorů a (S|M)MS

Příspěvek od beneto »

takže pokud jde o data tak Spb má velice slušný prográmek Spb GPRS Monitor, který po nastavení eviduje přesný počet stažených dat včetně částky kč, dále vytváří různé gravy pro denní či jiné stahování, nutno vyzkoušet, věřím tomu, že bude mít něco i pro tel., ovšem zatím jsem nehledal, nepotřeboval jsem tuto činnost monitorovat
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Program pro statistiku hovorů a (S|M)MS

Příspěvek od lukas.manak »

Myslím ,že Phonealarm by měl zvládnou všechno co chceš
ITGuru
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 09, 2007 15:55
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Program pro statistiku hovorů a (S|M)MS

Příspěvek od ITGuru »

Díky moc, na Spb GPRS Monitor jsem nenarazil, ale na Spb Wireless Monitor ano. Myslím že to je nástupce GPRS Monitoru (v zápatí je poznámka) - ale primárně potřebuji ty hovory a SMS. Ten Phone Alarm ovšem podle popisu vypadá moc dobře! Jdu to vyzkoušet. Díky moc - dám echo jak to dopadlo.

edit: No nevypadá to špatně, ale nenašel jsem kde najdu ty statistiky o těch hovorech atp.

edit: Tak už jsem to asi našel. Je tam "Scroller" a tam se dají přidávat informace co chci, ale je tam jen možnost cena hovoru, volných SMS a volných minut. Je to OK, ale kolik peněz nebo minut jsem za měsíc provolal tedy asi nezjistím. Je to tak? Rozumím tomu správně?
Merlin_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 10, 2008 22:41
Kontaktovat uživatele:

Program pro statistiku hovorů a (S|M)MS

Příspěvek od Merlin_CZ »

tak zjistit, kolik jsi přesně provolal je podle mě i technicky nemožné, každý má jiný paušál, už se díky přenositelnosti čísel nedá odhadnout jaké číslo má kterého operátora. Takže zkus třeba hudson mobile minute tracker, ale ten hlídá, stejně jako většina těchto aplikací, jen provolané volné minuty a odeslané sms. Má i plugin do today a dokonce se podle "provozu" snaží odhadovat kolik tak asi provláš za zúčtovací období. Používám už pár let a spokojenost. Přesně na korunu ti to žádný SW nespočítá.
ITGuru
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 09, 2007 15:55
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Program pro statistiku hovorů a (S|M)MS

Příspěvek od ITGuru »

Zkusím - díky za tip. No právě do Phone alarmu se všechno zadává - ceny, volný to a ono a myslím, že podle toho co se tam všechno zadává by mělo být v pohodě všechno hlídat a počítat.

Edit: Nemyslíš Phone Dashboard? Nic s názvem jak jsi psal nevidím.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů