Rychle psani textu a chyby, je to vada pristroje?

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
Kapo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 03, 2008 11:38
Zařízení: Omnia

Rychle psani textu a chyby, je to vada pristroje?

Příspěvek od Kapo »

Zdarvim vsechny uz dlouho se vsemi moznymi zpusoby:(operator,prodejna,navsteva samsung srvisu v brne) snazim zjistitit zda ma omnie je v poradku nebo ne,napdalo me uz jen napsat sem na forko a poprosit nejakeho uzivatele omnie aby mi to vyzkousel.Jedna se o to ze kdyz neco pisu v opere konkretne napr do okynka hledej na seznamu a konkretne to pisu na samsung telefon klavesnici tak je to takove sekane a ja nevim jestli je to nemoc vsech omnii a nebo jen moje tudiz nevim jestli reklamovat nebo ne.Prosim tedy aby nekdo udelal to co ja sel Omnii na internet najel n aseznam a do policka hledat na samsung telefon klavesnici trosku svizne napsat naky text napr ,,ahoj" nebo cokoliv to je jedno a dal mi vedet jestli se mu to napsalo normalne nebo mu vysel blaf protoze telefon nestacil tak rychle reagovat na to co se vytukavalo.Ja proste musim psat trosku pomaleji aby to bylo ok coz mi prijde neohrabane a tudiz nevim jestli je to normal nebo ne.Tak prosim nekdo to zkuste dejte mi vedet a pomozte mi DIKY

edit by admin: Příště zkus použít trochu lepší název postu, než jen "Predem dekuji za radu"... to opravdu nic neříká - upraveno.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů