špatný ukazování velikosti paměti

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

špatný ukazování velikosti paměti

Příspěvek od MagicQ »

Používám asi týden Samsung i900.. doposavad jsem s ní neměl problémy.. ale dneska mi to začalo psát že mám plnou pamět "moje úložiště"... je to zhruba 8GB..

ještě včera večer jsem tam normálně nahrával aplikace a soubory.. a pamět byla zaplněna zhruba z poloviny.. dneska mi kamarád posílal jednu .mp3 přes BT která se automaticky ukládá na ROM.. já jsem to z ROM přesunul (pomocí TC tak jako vždycky) do toho úložiště (8GB).. ale teď jsem si chtěl něco uložit a psalo mi to že mám nedostatek paměti..

a tak jsem se kouknul do správce paměti a tam bylo, že je obsazených celých 8GB.. když jsem se podíval v TC na velikost složky bylo zabráno zhruba 4,5GB.. nic tam nemůžu uložit.. vím jistě že je tam zabráno opravdu jen těch 4,5GB...

mám WM 6.1.. máte s tím někdo zkušenosti? pač nějaký formát se mi nechce dělat.. je to můj první WM takže se raděj nechci do ničeho pouštět.. ví někdo kde by mohla být chyba?!

PS// mám tam i pamětovou kartu a ta funguje normálně... mám na ní jen navigaci, jinak na ní nic neukladám..

PS2// dělal jsem i reset.. nepomohl..

PS3// když cokoliv z toho úložiště smažu bo přetáhnu.. tak o tu velikost souboru se mi uvolní místo na úložišti
Tior
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 02, 2007 11:26
Zařízení: Orange San Francisco, Ainol Aurora II
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tior »

Je mozne ze to zpusobuje Touchplayer, pokud nemas u songu tagy tak to ke kazde mp3 vytvori jpg obrazek se jmenem songu a proto to muze najednou zabirat neumerne vice mista.
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MagicQ »

už jsem to z formátoval.. takže to je cajk.. ale díky za radu.. jo vlastně měl jsem tam jeden soubor který měl 0b ale nešel vůbec smazat ani přes PC ani na PPC.. ale ten formát na něj zabral..
Dwein
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 09, 2008 19:28

Příspěvek od Dwein »

Ahoj mám stejnej problém.
ale přišel jsem na to kdy nastane!
Vzdy když dám aktualizovat knihovnu toho touch playeru :-(
takže naktualizuju ale taky nemám plnou pamět
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů