Vibrace

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
Chita
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: ned říj 26, 2008 17:40

Vibrace

Příspěvek od Chita »

Provedl jsem Hard reset s nadějí že se některé věci srovnají....Nesrovnaly:/ Ale navíc mi začali blbnout vibrace....Můžu mít nastavený jakýkoli režim vibrací ale vždy když mi někdo zavolá (případně přijde sms nebo cokoli jiného) vibrace se spustí, ale telefon vibruje soustavně, žádná "rytmika" přerušovaná vibrace, prostě se rozvibruje a dokud telefon nezvednu a nebo neodklepnu zpravu tak prostě vibrovat nepřestane......
Opět otázka....Neví někdo co s tím??:(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

A co třeba, když si v nastavení Omnie otevřeš tu aplikaci, kde se dá nastavit intenzita vibrací a styl, tam to funguje normálně nebo i tam je to souvislé?
Chita
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: ned říj 26, 2008 17:40

Příspěvek od Chita »

Tam to právě funguje normálně... Ještě jsem přišel ale na jednu věc...Pokud mám zapnuté pouze vibrace, tak "přerušování" funguje...Ale když je zapnuté zvonění a k němu vibrace tak jsou vibrace soustavné po celou dobu vyzvánění, bez ohledu na to jaký je nastaven režim právě v té aplikaci která by to měla ovlivnit....
Chita
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: ned říj 26, 2008 17:40

Příspěvek od Chita »

Tak jsem zjistil ještě jednu věc....Začínal jsem si myslet že je to nějaký softwarový kiks - že prostě Omnia neumí vyzvánět a zároveň vibrovat s nějakou frekvencí....
Ale třeba budík G-Alarm při buzení normálně zvoní a k tomu přerušovaně vibruje..
Do teď jsem nepřišle na to co s tím....
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů