Diamond...levý soft v nabídce Telefon

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Diamond...levý soft v nabídce Telefon

Příspěvek od YAMATO »

Levý soft na Home TF3D je Telefon...v ROM 1.73 tam po otevření byly na levém softu kontakty. V ROM 1.93 tam místo toho jsou videohovory, které jsou tak na dvě věci. Nevíte někdo zda to jde změnit na Kontakty?
pepson160
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 11, 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:

levá soft klávesa v nabídce telefon

Příspěvek od pepson160 »

Mám přesně stejný problém jako yamato, v nabídce telefon je levá soft klávesa videotelefon.. a já bÿch tam potřeboval kontakty, jako ve verzi ROM 1.37. Neví někdo jak to udělat, nebo jak si pomoci?? Napadá mě, předělat levou klávesu telefon na kontakty, protože telefon si mohu vyvolat zeleným tlačítkem přijímání hovoru. Ale to také nevím jak udělat. Díky moc za rady.

Díky,
pepson
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

pánové, co kdybyste na 3 vteřiny zapomněli na existenci fóra a použili místo toho vlastní hlavu a google?

hned první odkaz: http://www.google.cz/search?hl=cs&rls=c ... oftkey&lr=

případně: http://www.google.cz/search?q=softkey+d ... tartPage=1
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YAMATO »

No já to udělal před Diamond Tweak, místo telefon jsem tam dal kontakty. Ale to není přesně to co jsem chtěl, já chtěl změnit Softkey (z videohovor na kontakty) až v aplikaci telefon.
pepson160
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 11, 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepson160 »

p.a.Ť.o píše:pánové, co kdybyste na 3 vteřiny zapomněli na existenci fóra a použili místo toho vlastní hlavu a google?

hned první odkaz: http://www.google.cz/search?hl=cs&rls=c ... oftkey&lr=

případně: http://www.google.cz/search?q=softkey+d ... tartPage=1
Díky, zřejmě máš recht s tou hlavou a googlem :lol:
PEPSON
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

YAMATO píše:No já to udělal před Diamond Tweak, místo telefon jsem tam dal kontakty. Ale to není přesně to co jsem chtěl, já chtěl změnit Softkey (z videohovor na kontakty) až v aplikaci telefon.
Tak to už je spíše než nastavení vlastnost aplikace a jen tak se to nebude dát změnit...
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

to YAMATO a spol.: naozaj je tak tazke naprv pouzit GOOGLE a potom zalozit vlakno??? Tolko novych prispevkov, ktore si ty v poslednej dobe zalozil a na 90% z nich je riesenie tu resp. cez GOOGLE na inych forach...to je nonsens
pepson160
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 11, 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepson160 »

Předpokládám, že jelikož tu řešení nebylo, tak toto vlákno založil. Začlo se to řešit, až jsem napsal ještě já, že mám stejný problém. Já jsem napřed vyhledával přes smartmanii a nic. Přiznávám, že na google jsem nevyhledával a zkoušel jsem to přes seznam, kde jsem nic nenašel.. Tak asi si tu budou vyhledávat a přispívat pouze ti zkušení, co tomu rozumí a orientují se tu - což asi postrádá význam! a nováčky zrovna mažte. Já jsem na jiném fóru už několik let a takhle se k novým členům nechováme, ikdyž se zpočátku neorientují - raději jim pomůžeme, aby se z nich mohli stát třebas hodnotní přispěvatelé...
PEPSON

\\Necituj poslední příspěvek!!! Lukáš Mano
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

no, tak se zklidněte, nemusíte se tady kvůli toho hnedka rozvádět a posílat na sebe mafii 8-)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YAMATO »

Pepson má pravdu. Vemte pánové do úvahy, že WM je hodně složitý a pro nás nováčky je těžké vůbec zjistit co hledat. Pak je Google houby platný, že. Třeba já zrovna nejsem typ co by hned psal dotazy, snažím se hledat, ale...viz. výše.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti