Zrušení defaultního zvuku - pípnutí - při sms odeslána

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
MartinN
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 22, 2008 19:52

Zrušení defaultního zvuku - pípnutí - při sms odeslána

Příspěvek od MartinN »

Ahoj, tak se snažím skoro měsíc a půl odstranit zvuk - pípnutí při odeslání sms, v nastavení zvuků jsem to nenašel. Nakonec jsem to vyřešil přehráním zvuku Alarm2 (stejným ale úplně tichým)souborem se stejného jména, stejného formátu i velikosti, ve skryté složce Windows a je po starostech, nevím jak koho to tíží, ale mně štvalo že když odešlu zprávu tak to pípne, jako by nestačilo písemné sdělení "zpráva odeslána" :-), zvlášť když při používání doručenek a SMSDRfix zbytečně nezvoní ani doručenka:-) kromě toho že je doručenka prakticky se jménem :-).
Já jsem spokojenej
Přílohy
Alarm2.rar
Alarm2 ale je to ticho:-)
(173 bajtů) Staženo 139 x
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

A není tenhle zvuk náhodou někde v nastavení zvuků pro notifikace (Start/System/Settings/Sounds and notifications)? :-) Nikdy jsem s tím nějak nelaboroval, ale podle mě by to tam mělo být. Jinak ale zajímavé řešení ;-)
MartinN
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 22, 2008 19:52

Příspěvek od MartinN »

Mám nainstalovanou češtinu,tak jsem hledal ve start/nastaveni/zvuky a nastavení, ale i tak jsem to nikde v nastavení nenašel. No a jestli to tam je :-) tak jsem trubka, proč to dělat jednoduše když to jde složitě :-) Ale nakonec,hlavní je ten výsledek :-)
Ajule
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 08, 2008 13:33

Příspěvek od Ajule »

Tak jsem to zkoušela,protože mi taky vadí to pípnutí,ale já nemůžu vůbec nic dělat v těch windowsech.. Hlásí mi to,že je to chráněno proti přepsání nebo se právě používá atd... poradí mi někdo co s tím? děkuji :-)
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host