Klesne cena Raphaela u T-mobilu?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
kubicek123
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 01, 2006 17:40

Klesne cena Raphaela u T-mobilu?

Příspěvek od kubicek123 »

Nemáte někdo informaci o tom co se bude dít v nejbližši době s cenou Raphaela u T-mobilu?..je mi jasné,že nasadili tak vysokou cenu (18k) kvůli toho,aby mohli doprodat Kaisera,který stojí pořád tuším kolem 15k..je to pro mě důležtité (odstup od smlouvy u Varia po 4 reklamaci) protože mám měsíc na to abych si u T-mobilu vybral jiný přístroj v hodnotě 12,5k nebo s případným doplatkem...myslel jsem,že mi vrátí peníze a koupím si nebrandovaného Raphaela u Vodafonu za 14k (nevíte jak to je?..Vario jsem měl po odstupu od smlouvy po 4.reklamaci Compactu s doplatkem 50kč, , v t-mobilu mi teď tvrdí,že peníze mi dát nemůžou,že maximálně těch 50kč,co jsem doplácel,že si musím vybrat nový mobil..mají na to právo? )...pokud nepůjde Raphael alespoň na těch 15k,tak budu muset koupit toho zmršeného Compacta 4 :???:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Po nekolikate reklamaci MAS pravo odstoupit od smlouvy (kupni) a tim tedy ziskat penize zpet. Kdyztak napis na COI a zeptej se, jsou docel ochotni :)
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

Příspěvek od neveceral »

to určitě ano, ale pokud jsem pochopil správně, tak tazatel za telefon zaplatil 50,- Kč. Tudíž bych bral nabídku TM.
PS nemohou Vám vrátit peníze, které jste nezaplatil.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

Mne to teda smrdi peknou vycuranosti...
Kazdopadne si myslim, ze jde o to, jak je napsana ta reklamace Compactu/zakoupeni Varia... Za Compacta urcite jsi mel narok ziskat penize zpet. Ovsem jestli nejakou klickou napsali "reklamace + telefon za 50Kc", tak orpavdu dostanes jenom 50Kc a nenadelas s tim zhola nic.
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda512 »

neveceral píše:to určitě ano, ale pokud jsem pochopil správně, tak tazatel za telefon zaplatil 50,- Kč. Tudíž bych bral nabídku TM.
PS nemohou Vám vrátit peníze, které jste nezaplatil.
Myslím že tak to není....podle mě(a myslim i podle zákona) je úplně jedno jestli to zaplatíš penězma nebo nějakých závazkem....měli by vrátit tolik peněz, kolik v té době stál u nich v prodeji...rozhodně obrat na ČOI..
kubicek123
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 01, 2006 17:40

Příspěvek od kubicek123 »

ano,ve fakture mam napsane odstoupeni od smlouvy MDA Compact plus doplatek 50kc..dneska jsem tam byl znova..a opravdu jsou v pravu (psal jsem i do sos.cz-sdruzeni ochrany spotrebitelu)..nebudu skryvat to,ze mi to patri..ono kdyz v historii vidi SX1->MDA Compact->Mda Vario->?Raphael?..a vzdy odstoupeni od smlouvy po 3./4.reklamaci,tesne pred vyprsenim zaruky,tak jim je asi jasne,ze to neni nahoda...dalsim problemem je,ze chteji dodat veskere prislusenstvi..stylus a sluchatka je celkem blbe k sehnani-u tak stareho telefonu..takze tedka hledam na netu:/
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host