Přeinstalování Office 2013 na Office 2016 omylem

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Přeinstalování Office 2013 na Office 2016 omylem

Příspěvek od Mahtiel »

Na PC na manžela pri práci s Office 2013 neustále otravovala nabídka aktualizace. Dneska na ní klikl, aby se jí zbavil a okamžitě se mu Microsoft Office 2013 přeinstalovaly na Office 2016. Kde to jsme? Bez vysvětlení přeinstalovat. Manžel se bojí, že třeba měsíc mu budou Office 2016 fungovat, ale pak to po něm budou chtít zaplatit a k Officům 2013 se nebude moci vrátit. Nějaké řešení?
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Přeinstalování Office 2013 na Office 2016 omylem

Příspěvek od tgriger »

A nemá Office 365? Tam je to v pohode, je to v cene prenájmu. Ináč si neviem predstaviť ako sa mu to mohlo ponúkať na inštaláciu.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Přeinstalování Office 2013 na Office 2016 omylem

Příspěvek od Mahtiel »

Měl dříve univerzitní Office 365, ale ty mu vypršely letos v lednu po ukončení pracovního poměru, a ty měl myslím stejně jen na služebním noťasu. Takže nee... Zkusíme v pondělí zavolat na podporu Mictisoftu... Jestli mu řeknou, že tam ty staré Office nedostane a za nové bude muset platit, tak budeme asi docela ostří. Sice na to klikat neměl, ake údajně ho to neustále otravovalo při práci, tak se toho chtěl zbavit...
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Přeinstalování Office 2013 na Office 2016 omylem

Příspěvek od Mahtiel »

Dneska jsem hovořila s telefonní podporou Microsoftu. Prvně ti vzala po hlase ne zrovna sympatická ženština, která tvrdila, že na PC jsou zřejmě nainstalovány Office 365. Chtěla po mně produkt code k našim Officům, když jsem odpověděla, že jej nemám po ruce, tak zní čišela úplná protivnost. Podruhé jsem volala s ochotným pánem. Připraven byl product code, ale ten ho nechtěl. Utvrdil mne v tom, že pravděpodobně se jedná v případě Office 2016 o měsíční trial, a že pokud se nerozhodneme jinak, bude potřeba nainstalovat zpět staré Office.
BTW ty staré Office nebyly Office 2013, ale dokonce Office 2007.
A opět se mi potvrdila zkušenost, že na technické podpoře chlapi, nejen o problematice ví daleko více než ženské (zpravidla), ale mnohdy jsou i lidsky příjemnější než ženské :D
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů