Problémy s WP

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Problémy s WP

Příspěvek od veigy »

Mám takový pocit, že WP má občas trošku problém s dvojtečkou (v CZ lokaci) a tečkou (v EN lokaci) mezi minutami a sekundami... Takže tipuji, že problém pocházel odtamtud...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Problémy s WP

Příspěvek od SmetyCZ »

Sandra: On měl včera Onedrive (nebo snad poslední dny) problémy s přihlašováním, tak tě to asi potkalo.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Problémy s WP

Příspěvek od Sandra »

Takže myslíte, že HW je moje Lumie v pořádku a jen jsem prostě měla smůlu na náhodné události, které se setkaly v nevhodnou dobu?
Jinak OneDrive mi na Macu i tabletu s Windows 10 fungoval a funguje normálně, fotky se automaticky nahrávaly, ale nešlo nic nahrát ručně a nešlo nic zálohovat v aplikacích "ne od MS".
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Problémy s WP

Příspěvek od veigy »

Povaha chyby i to, že ti to už nyní funguje, v podstatě HW závadu vylučuje, takže mít strach nemusíš ;)
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Problémy s WP

Příspěvek od Sandra »

To jsem ráda, děkuji :-)

V čem tedy může být problém? Mohlo to způsobit to přepnutí z ENG do CS a zpět? Ráda bych se do budoucna podobných problémů vyvarovala, protože mě opravdu nebaví všechno nastavovat znova a procházet programy, doplňovat přihlašovací údaje atd.

Pevně doufám, že quiet hours bude ve W10M fungovat všude, to je jediný důvod, proč jsem měla (a asi zase budu mít) telefon v ENG. Cortana mě nezajímá i když si s ní popovídám dobře, ale zdržuje, radši si všechno vyťukám ručně :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů