Kúpa nového mobilu

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
rallis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 12, 2015 10:56
Zařízení: Nokia

Kúpa nového mobilu

Příspěvek od rallis »

Čaute..

moja stará nokia C6 mi celkom vyhovovala sice mala malý display, pokazila sa mi preto hľadám nový telefon..

tel by mal byť do 5 500 (horná hranica) potrebujem telefon, ktorý bude dobre fotit dokumenty formátu A4 aby boli dobre zaostrené, a taktiež aby obstojne fotil vonku.. pri hľadaní na nete som našiel mnoho modelov no zaujala ma najviac samsung galaxy s4 mini s cenovkou 5 300kč plus premňa je že môžem zajsť do kamenného obchodu

http://www.mobilyostrava.cz/cz/eshop/mo ... white.html" onclick="window.open(this.href);return false;

no každopádne nechcem kupovať bezhlavo, takže sa pýtam čo by ste mi odporúčili vy..

čo sa týka 5palcových telefonov.. nikdy som tak velky mobil nemal .. c6 bola maličká.. a preto neviem jak by sa mi to nosilo vo vrecku v rifliach, z toho dôvodu by som skôr preferoval menšie mobily.. za rady dik moc..

Rallis
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Kúpa nového mobilu

Příspěvek od JuaNex »

Co poznam zopar ludi s tymto telefonom, tak su dost spokojny. S mensim displejom za taku cenu myslim ze celkom dobry vyber. Pozeram ze Xperia Z1 Compact je drahsia.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Kúpa nového mobilu

Příspěvek od Sinpa »

Nokia Lumia 730/735 :)
rallis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 12, 2015 10:56
Zařízení: Nokia

Kúpa nového mobilu

Příspěvek od rallis »

u tej xperia z1 compact ma zajujal foťak ale tolko za mobil dať nechcem. .. ešte by ma zaujímalo či je veľký rozdiel medzi tou s4 mini jedna ma procesor 1,7 GHz 2jadra a druhý 1,2GHz ale 4 jadra cenovy rozdiel je 400kč .. ktorý by ste volili vy?.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Kúpa nového mobilu

Příspěvek od JuaNex »

Myslim ze ten prvy je Exynos a je lepsi. Ten druhy podla taktu tipujem na S400.
rallis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 12, 2015 10:56
Zařízení: Nokia

Kúpa nového mobilu

Příspěvek od rallis »

alebo radšej LG D722 G3s??. Je sice väčši cenovo vyde trošku lepšie jak ta s4mini
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Kúpa nového mobilu

Příspěvek od Blooddrunk »

S4 mini určitě nebrat. To je nejproblemovější telefon, který kdy Samsung vyrobil. Být tebou, tak mrknu na šedivku LG G2, která se dá koupit pod 6000,- Má 5,2 palců displej, nicméně má tak úzké rámečky, že velikostně je na úrovni telefonů s 4,8 palců displejem a ten telefon je za tu cenu úplně jinde. Kdyby byl i tak moc velký, tak bych šel do Z1C
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů