Nokia Camera

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: stř srp 08, 2012 6:18
Zařízení: HTC HD7, Nokia Lumia 625
Bydliště: Kravín n. Vlt.

Nokia Camera

Příspěvek od Dragi »

Zdar,

chtěl bych se vás zeptat, viděl jsem spoustu článků o tom ,jak má apka Nokia camera předělaný systém pořizování fotek atd. Ale že by dělala lepší foto mi nepřijde... Jediný plus je možná to, že je zde možnost manuálního nastavení fotoaparátu.
Takže, jaké máte s touto apkou zkušenosti?

Dik
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Camera

Příspěvek od htcjirka »

Zalezi na modelu,na horsich modelech toho moc nevylepsi,ikdyz kdyz si clovek pohraje s nastavenim tak i zde neco malo vylepsi..
Na vyssich modelech je to znat vice a jak uz jsem napsal to chce fotit na manualni rezim a ne vse nechavat na automatice.
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Re: Nokia Camera

Příspěvek od IgorVysoky »

Na mojej L520 sa mi podarilo urobiť lepšie fotky na Nokia Camera ako na zabudovanom foťáku. Taktiež Nokia Vreative Štúdio je dobrá appka na upravovanie fotiek po fotení. Taktiež sa dajú vykúzliť zaujímavé kúsky po chvíľke hrania sa s tým.

Netreba zabúdať, že 5mpix na 520 a 620 nevykúzli zázraky, ale na bezne fotenie to celkom aj stačí.
mceza

Nokia Camera

Příspěvek od mceza »

5 Mpix fotoaparát v 520 mne velmi mile překvapil. Na to, že je to telefon za 3000 a má nejmizernější foťák, co se do Lumií dává, fotí velmi pěkně.
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Re: Nokia Camera

Příspěvek od IgorVysoky »

S tým suhlasim, na to že to je low-end s tým najhorším čo Nokia ma, fakt fotí pekne. Odkedy mam 520 diggitalny fotoaparat nepouzivam, pretože zbytočne zaberá miesto. Fotky za denného svetla sú fakt pekné a kto fotí v noci? ;) Za ten peniaz super telefon :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Camera

Příspěvek od mimonaut »

No, v noci fotí ten, kdo může :-)
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Nokia Camera

Příspěvek od l0lz »

Tak na lumiji 920 s Nokia Camera za dňa nieje velký rozdiel. Ale keď je už tma tak je ten rozdiel vidieť. Menej šumu, fotka je svetlejšia, a celkovo lepšia. Samozrejme fotiť vnoci na automatike je väčšinou oničom... Pri 520 nevidim rozdiel, pri 820 mierny, ale aj to len pri večerných fotkách
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů