Jaký displej: Stačí QVGA nebo raději VGA rozlišení?

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

No samozrejme - idealni by bylo zarizeni o vaze 10g, velikosti dvacetikoruny, s opravdovym 3D zobrazenim, dotykovy a o velikosti displeje tak minimalne 22" (to pocitam uhlopricku 2D - ta 3D by byla samozrejme o poznani vetsi).
Ale to si asi jeste chvilku budu muset pockat :-D
Monk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 170
Registrován: sob srp 18, 2007 19:12
Zařízení: ZTE Blade
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Monk »

No mozno sa za par rokov dockame vytahovacich plastovych displayov.
Akoze ta super nizka spotreba energie znie super

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rjVYLYJRKCE[/youtube]
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Kdo mluvil o malým krámu kterej by se blbě ovládal? :wink:
mr.detlef
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 12, 2006 23:10

Příspěvek od mr.detlef »

a co třeba ibm x31 a velkou klokaní kapsu? :tlem:
lordmystic
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát zář 21, 2007 9:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Strakonice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lordmystic »

Je to na pytel, chce to X800 se 128MB RAM nebo Cruise s VGA. Pak by nebylo co řešit za podobné dotazy. VGA je jednoznačně lepší, ale ne za každou cenu. Vždy jsem chtěl jen VGA PDA a dnes jsem to přehodnotil, koupím Cruise, protože je maličkej, rychlej a výkonej a na to na co ho potřebuji mi stačí. Na webu nebrouzdám, ale na druhou stranu co kdyby časem...? No prostě je to těžká volba dneska...
Ron.Jeremy
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 08, 2007 9:06

Jsem pro VGA

Příspěvek od Ron.Jeremy »

Je to jako s autem - když se projedete lepším, už se vám zpátky do horšího nechce. Myslím, že kdo okusil VGA, bude se k QVGA jen těžko vracet. U úhlopříčky 3" a výše bych ho dnes považoval snad i za nutnost, u menších se QVGA tolerovat dá, i když kvalita zobrazení by i tam šla výrazně nahoru.
Čtení e-booků na VGA je úplně jiný zážitek - písmenka jsou nádherně vymalovaná, a příjemná pro oči. A samozřejmě to platí pro celý systém, čtení zpráv, kalendář, to všechno vypadá na VGA mnohem příjemněji, v případě PIE/Opera jsou stránky zobrazeny daleko čitelněji a přehledněji.
A kdo používal remote desktop na QVGA zařízení, a zkusí si ho na VGA ve fullscreenu, je ztracen. :-D

Takže - vy, kdo jste VGA zařízení v ruce neměli, stěží můžete soudit, zda je VGA důležité, nebo nikoliv. Zkuste si to, a pochopíte.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů