HTC 8S instalace aplikaci her z SD karty

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
Tomikk
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 13, 2013 17:55
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S instalace aplikaci her z SD karty

Příspěvek od Tomikk »

Zdravím. Nedávno asi tak včera jsem si koupil HTC 8S a mam takový problém pročítal sem microsoftu officialní návod jak na to neofficialní návod ale prostě na to nemůžu přijít jde o to že když dam store tak by tam mělo bejt pár položek a mezitím i "procházení" SD karty která mi tam ale chybí a celkově mi tu chybí i nějaký průzkumník složkama budu rád za každou radu. Jinak v mém SOTRE se nachází pouze HTC Apps, aplikace, hry.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC 8S instalace aplikaci her z SD karty

Příspěvek od tslany »

Jakmile na PC stáhneš instalační XAP ze Storu, tak ho nakopíruj na SD kartu, a chvilku mu dej, než na to telefon přijde. Někdy to najde do půl minuty, jindy 3, někdy pomůže restart. Tohle MS (nebo HTC, na Lumii jsem to zatím nezkoušel) moc vychytaný nemá.
Tomikk
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 13, 2013 17:55
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S instalace aplikaci her z SD karty

Příspěvek od Tomikk »

Tak po restartu se objevila kolonka SD card ale zase se v něm neukázala žádná aplikace je podmínkou poslední verze plikace? Na androidu to bylo teda jednodušší :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S instalace aplikaci her z SD karty

Příspěvek od htcjirka »

Ano je podminkou posledni verze te dane aplikace,tady nic neosalis,nebo ,ze by jsis nainstaloval nezaplacenou aplikaci apod.,to nastesti nejde.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů