HTC One: Všeobecná diskuze

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC ONE

Příspěvek od GreenArrow »

Davedroid píše:Nevite kdy kde budou prvni k dostani?
A ony ještě nejsou ve vodafonu a O2? Jen vím, že v pomalu každým vodafonu už ho mají vystavený
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC ONE

Příspěvek od drak21 »

Na Vodafone shopu je napsano "zbozi neni skladem"
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

HTC ONE

Příspěvek od Davedroid »

Co jsem se ptal u operatoru i v HTC shopu, tak sice vystavene ano, ale pry bude az v kvetnu:-(
Geary
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 09, 2012 20:18
Zařízení: Htc One M8, iPad Air

HTC ONE

Příspěvek od Geary »

Tak předně, kecy, že Htc něco ukradlo jsou Jirkou smyšlené dojmy. Plnou odpovědnost nese jen a pouze dodavatel, který ten mikrofon nikomu jinýmu nemá co nabízet, pokud je výhradně pro nokii.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC ONE

Příspěvek od htcjirka »

HTC vedelo co odebira,jsou to zlodejsti kopirovaci,neokecatelne..To je jako by si Skoda dala do Fabie motor s Porschce a vymlouvala se, ze ji to dodali,tak to namontovali.
Geary
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 09, 2012 20:18
Zařízení: Htc One M8, iPad Air

HTC ONE

Příspěvek od Geary »

Ty tvoje přirovnání vždycky kulhaj. Správný přirovnání by bylo, že Škoda nakoupila cívky od firmy Bosh, ale přitom Bosh má dohodu s Porshe, že tyto cívky bude dodávat jen jemu, protože je vyvinulo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC ONE

Příspěvek od htcjirka »

Ty tvoje přirovnání vždycky kulhaj
Nemyslim si,naopak jsou vystizna a trnem oku fanatikum,kterym se sahlo na oblibeny Android ci HTC. ;-)
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC ONE

Příspěvek od milennium »

Já to vidím asi tak. Když se vyvíjí nový přístroj, tak se dělá vývoj vždy podle konkrétních součástek. Konstrukční oddělení vždy navrhuje třeba základní desky podle konkrétních součástek a dílů (a v součinnosti s disajnéry). Už od začátku se musí vědět jaké součástky a jaké díly budou použity, protože základní deska se navrhuje přesně na ně. Není možné navrhnout mainboard a pak na ně "roubovat" součástky a další díly. Takhle to dnes nejde, není to možné. Zvlášť u takového velice sofistikovaného produktu, jakým je HTC One. V něj je využito 100% místa, vše musí být naprosto přesně slícováno, vše musí sedět "na chlup" přesně. Pokud se použije třeba v další revizi jiný díl, vždy se musí přizpůsobit "to ostatní" tak aby to zase sedělo na ten daný díl-součástku. Takže se třeba může změnit obvodové řešení a i mainboard. Proto taky existují různé revize. To třeba v případě, že se mění výrobce nějakých dílů. A tak to bohužel je i u HTC One. HTC spotřebuje nakoupené mikrofony a udělá revizi mainboardu. A na něj použije jiný mikrofon. Ten bude mít určitě jiné rozměry a třeba i jiné rozložení kontaktů, atd.
Takže tvrdit, že o tom HTC nevědělo je naprostá hloupost.
Tímhle nechci na někoho házet špínu,vina je jak u HTC, tak i u výrobce mikrofonů. Chápu, že HTC chtělo u svého TOP modelu použít opravdu to nejlepší, ale dělat potom mrtvého brouka a nebo tvrdit, že je v tom nevině a že o ničem neví, je čistá arogance. Takovou lež "sežere" opravdu jen člověk který k elektrotechnice nikdy ani nečuchnul... HTC podle mně vědělo do čeho se pouští a muselo vědět, že se na to příjde. HTC podle mně má naprosto přesně spočítáno, že případné odškodnění, bude levnější, než zpoždění s pozdního uvedení na trh. Třeba s důvodu, že by chtěli vyvinout svůj mikrofon, který bude mít alespoň podobné parametry, jako ten co použily nyní.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC ONE

Příspěvek od mberdych »

A neni to tak, ze HTC reklo, chceme kvalitni mikrofon? ST electronics dodalo, akorat nerekli, ze je Nokie? Prijde mi to docela mozne.
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: HTC ONE

Příspěvek od matko882 »

V ST electronics dodalo a v HTC Nevedeli ze je to od Nokie? To sa nechce verit mne. Suhlasim
pokutu maju dobre spocitanu :)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC ONE

Příspěvek od mberdych »

Nevim, hadat se nebudu, kazdopadne je mi to fuk :-)
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

HTC ONE

Příspěvek od Davedroid »

Koukam, ze v e shopu Vodafonu maji psano skladem. Zkousel jste nekdo koupit? Fakt uz se da sehnat nebo je to jen trik Vodafonu? Na prodejnach neni.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC One: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Nejspíš objednáš dnes a dostaneš v pondělí. Když se má oficiálně u nás prodávat až od pondělí? Kromě pár šťastlivců co už ho mají :-)
CSCicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob led 16, 2010 21:03
Zařízení: Samsung Galaxy S2 root
Bydliště: Ivanka pri Dunaji

HTC One: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CSCicus »

Mam ho asi tyžden a som spokojný mal som aj SGS4 Ale s one som spokojnejší. Software na SGS4 je nedoladení a telefón sa dosť často seka.
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC One: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lynx »

V pátek mi přišel......po nedočkavém unboxingu a podrobné vnější prohlídce následovalo víkendové "hraní".
Závěr: maximální spokojenost a to včetně focení i v místnosti (baru) se špatným osvětlením...
Uživatelský avatar
armies
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon lis 22, 2010 11:21
Zařízení: HTC One

HTC One: Všeobecná diskuze

Příspěvek od armies »

HTC se tenhle model opravdu podaril, krasny desing, foceni se vseobecne zlepsilo, HTC sense 5 je perfektni , funkce BlinkFeed je dobrou novinkou sense 5 a prijemne je ze zacina podpora cesky webu v teto funkci, system v One je perfektne vyladeny,mel jsem SG3 ale HTC One je zatim nej mobil :)
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC One: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lynx »

Ani po 2 týdnech mé nadšení neutuchá.....spíš naopak :wink:
Jediná vada je pro mne nemožnost zbavit se Blink Feed....
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

HTC One: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davedroid »

Tez musim po nejakem tom case uzivani potvrdit...z Androidu je One jejlepsi. Nejlepsi displej, repraky, konstrukce, velmi dobry fotak, funkce fotaku, a na tak velky displej spickova vydrz.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC One: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Tak nějaké nové dlouhodobější zkušenosti s HTC ONe? Docela se mi začíná líbit. Co ten hliník není tak měkký jako na Iphone 5, jakou máte výdrž ? díky
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC One: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lynx »

Mam ho mesic, puvodne od T-Mobile s ROM 4.1.2 (1.29.401.16), z toho vic nez pulku jedu na ROM 4.2.2 (2.17.401.1) a naprosta spokojenost... Ba co dim, naproste nadseni.....:-)
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů