nepochopitelne zavady u note 2

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
dan21k
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 17, 2013 18:48
Zařízení: galaxy note 2

nepochopitelne zavady u note 2

Příspěvek od dan21k »

Omlouvam se ze jsem zalozil nove tema ale odpovedi jsem na moje problemy nenasel. Dnes uz jsem vybouchl jelikoz muj note 2 dela nasledujici zavady a ja uz nevim jak dal. Kdyz chci neco vyfotit tak mi telefon odmita ulozit fotku na sd kartu, ulozi to do telefonu, po opetovnem prepnuti uloziste na sd mi napise ze nemuzu ukladat na kartu. V galerii mi zmizela polozka kamera kde byly fotky z karty, mam tam jen fotoaparat. Kartu mam 32GB a je si myslim v pohode ale treba z 10 filmu ktere tam mam ulozeny a vsechny hráli normalne, ted hrajou 2 a zbytek pise ze video nelze prehrat,....nechapu. mp3 ktere jsou taky na karte hraji normalne. Dalsi problem ktery se vyskytuje je ten ze sam telefon prestane otacet automaticky pri prohlizeni webu obrazovku i kdyz je zapnuta, telefon musim restartovat a pak opet funguje....prosim poradte uz nevim co a jak a jsem v koncich. Predem vsem diky moc za odpoved.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: nepochopitelne zavady u note 2

Příspěvek od mberdych »

Problem s kartou, zkusit zformatovat a pokud nepomuze, ta vymenit. Co to je za kartu? Znacka/rychlost?

Co se otaceni tyce, problem s akcelerotrem. Zkusit resetnout telefon do tovarniho nastaveni a kdyz nepomuze, tak reklamace.
JiRa
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv zář 30, 2010 3:16
Zařízení: Samsung Galaxy Note2

Re: nepochopitelne zavady u note 2

Příspěvek od JiRa »

Ohledně problémů s paměťovou kartou bych podezříval spíše tu kartu než Note2.
Co se týče otáčení obrazovky, před tím, než jako poslední možnost provedeš obnovení do továrního nastavení, bych ještě zkusil a) provést kalibraci gyroskopu, b) podívat se, zda nemáš aktivované "inteligentní otáčení obrazovky", které právě má bránit přetáčení obrazovky, když si telefon myslí, že to není třeba.
Jinak přeji pevné nervy a napiš, jak jsi dopadl.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů