Totální změna GUI telefon

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
Hook
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 26, 2006 9:12

Totální změna GUI telefon

Příspěvek od Hook »

Ahoj, rád bych se zeptal na nastavení homescreenu pro MPx 220. Stáhnul jsem si homescreen ve formátu xml, ke kterému je přiložen ještě jeden obrázek ve formátu jpg a navíc (a s tím si právě nevím rady) složka "pix" která obsahuje další obrázky jako podklad pro telefonní seznam, systémové hlášky, ohlášení příchozího hovoru, atd. Homescreen sám o sobě funguje (nakopírován do složky Storage\Application Data\Home), ale nevím kam nakopírovat tu složku "pix", nebo zda bude potřeba nějaký prográmek pro její rozběh?
Předem děkuji za odpověď
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nevím přesně, ale ty obrázky jsou asi určeny k přeskinování vzhledu telefonu, vyzkoušej tuhle úpravu v registrech - díky ní si můžeš nastavit vlastní obrázky pro různé akce v telefonu (změna hlasitosti, zmíněné kontakty atd)...:

Obrázky z té PIX složky si nakopíruj třeba do /Storage/PIX, měly by to být GIFy o rozměrech 176 x 180.
Spusť editor registru a jdi na polozku HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Shell/Rai

tam uvidíš tyto klíče:
:ErrorBox (error messages)
:VolDlg (ovládání hlasitosti)
:CallAlert (příchozí hovory)
:InformationBox (info)
:QuestionBox (otázka)
:ExclamationBox (warning)

Z Hodnot (values) vyber BKBitmapFile a změň cestu na tvé obrazky (\Storage\obrazek.gif) - a pro kazdou akci si nastav pozadovany obrazek...

Cesty k defaultnim obrazkum /pro obnovu:
:ErrorBox \windows\yell.gif
:VolDlg \windows\volume.gif
:CallAlert \windows\call.gif
:InformationBox \windows\info.gif
:QuestionBox \windows\ques.gif
:ExclamationBox \windows\yell.gif

PS: Tenhle postup fungoval na MPx200, ale melo by to jet i na 220. Jiny postup me nenapada, ale treba to jde i jinak :)
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů