reboot po pripojeni k usb

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od Her Mister »

Teprve vcera jsem dostal tendhle telefon. U me se telefon po pripojeni k pc kazdych cca 10 sekund rebootuje a takhle porad dokola...neni novy ale zaruka je do konce roku. Tak jsem se chtel zeptat mel nekdo podobny problem? Tel je kupovany u alzy myslite ze bude mit problem se zarukou kdyz je tam root? Diky
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od Paulos »

Já měl vlastně podobný problém s mojí Omnií 7. Pokud byl připojený na nabíječku, po nějaké době se sám restartoval. Viděl bych to na reklamaci a rootu bych se asi nebál, stejně většinou vyměňujou celou desku, takže budeš mít i krásně čistý systém.
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od Her Mister »

tak asi jinak...mel jsem tam jinou baterku (z ciny), ktera i po odpojeji ze site ukazovala dlouho ze se porad nabiji a dneska i po pripojeni do site s toudle baterkou, restart telefonu. Dal jsem tam puvodni (original) a zatim vse jede jak ma, tak asi cinska baterka ukazala proc je tak levna :)

EDIT: jediny co me napada zkusit ti cinskou zkalibrovat, ale co vim z androida tak tam je potreba aby byla nabyta na 100 % a to bude potiz kdyz se kazdych 10 sek rebootuje...no uvidime co vysrzi ta origo a pak to budu asi resit :)
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od Manek49 »

Nic neres, nech tam origo a cinu zahod :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

reboot po pripojeni k usb - vyřešeno,baterie z Číny

Příspěvek od htcjirka »

At ziji smejdske baterie z ciny,nejlepe otevri kos a vyhod ji a priste se neoriginalnim paskvilum vyhni.
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od Her Mister »

ale, ale...baterka prece do kose nepatri... :tlem:

jinak ja ji k tomu dostal a popravde u notebooku jsem si taky porizoval cinskou...po roce a neco odesla, ale vydrzela dele nez original od dellu :cry: ...u tech cinanu to asi bude kus od kusu...

jinak zatim jedu ne origo a zadny problem
scoopitch
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:36
Zařízení: Samsung Ativ S, Lumia 640 DS

reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od scoopitch »

Měl jsem ten samý problém s čínskou baterií. Mám k tomu externí nabíječku, takže v ní baterku mohu dobít. Výdrž má cca stejnou jak originál, ale nejde nabíjet přímo v telefonu. Používám tedy na výlety a navigaci, kde nepřipojuji.
Off topic: koupil jsem takhle balení dvou baterek a nabíječky. Poté, co jsem zjistil problém, jsem komunikoval s prodejcem (ebay). Ten se strašně divil a že prý to není možné. Tak mi poslal další dvě baterky gratis. Ty sice dělají úplně to samé, ale nyní mám čtyři baterie a nabíječku za 10 dolaru :D
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od Her Mister »

no to je dobry :) nekdy se vyplati si stezovat, je pravda ze ebay nema s problemem vpripade reklamaci a podobne...hold to neni ceske aukro...
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od Jumbo78 »

Já si takhle stěžoval na natrženou bužírku u MHL kabelu k NOTE a Číňan mi poslal 64 GB micro SDXC kartu :D
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

reboot po pripojeni k usb

Příspěvek od Her Mister »

njn cinani se s tim neparaji...ale co se tyce reklamaci tak sou na tom o hodne lepe nez spousta zdejsich prodejcu...podle me o tom zadna
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host