Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od steelspace »

nocturneop15 píše:No - ja v podstate zadne pokrocile funkce opravdu nepotrebuju, stacil by mi zlomek moznosti historickych windows mobile. Nebo to jsou pokrocile funkce?
Ja uz se v tom prestavam orientovat. Dneska mi marketing tvrdi, ze facebook a twitter v telefonu jsou buhvijak pokrocile - a v zapeti se dozvim, ze prehravat FLACy nebudu protoze nesmim a ze to vlastne nepotrebuju, protoze zvukovy vystup nasich telefonu je stejne otresny (jmenovite Omnia 7) . Smartphone byval "smart" protoze si ho clovek mohl upravit podle svych potreb - dnes je to libovolna placka s velkym displejem a schopnostmi siemensu S55 :-(

A moznost volby? Zadnou nevidim...
Naprostá většina lidí si systém na telefonu nijak neupravuje. Dřív to bylo mnohem víc, protože chytrý telefon měli jenom nadšenci.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od nofu »

Hodila by se nějaká aplikace, kam by se daly zadat seriály (série, počet dílů, jejich "pravidelnost"/čas vysílání) + aby se dalo odškrtávat, co už sem viděl apod. Čuper by bylo, kdyby to umělo upozorňovat na odvysílané díly (nejlépe se zpožděním, abych si je mohl sosnout a zkouknout).
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od karelchadim »

Tohle by každopádně nebyla žádná masovka, ale všiml jsem si aplikací pro morseovku, které umí využít buď displeje nebo přisvětlovací diody pro interpretaci kódu, nevšiml jsem si ale žádné, která by kód uměla přeložit zpátky. Nevím jak obtížné by bylo číst morseovku pomocí foťáku ale ideálně by mohla appka umět číst kód z blikání světla, nebo přečíst kód i např. z papíru z teček a čárek něco na způsob augmented reality.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Robert Varga »

Mohli by to přidat přímo do bing Vision :)
voogac
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát dub 13, 2012 10:23
Zařízení: nokia lumia 710

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od voogac »

Zdravím, měl bych dotaz, zda-li nevíte o nějakém neoficiálním SW, který umí synchronizovat WP7 s Outlookem přes USB resp. BT?? Něco jako je PhoneExplorer pro SE telefony a telefony s Androidem.. díky
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od jk001 »

Nič také nieje
nainštaluj do outlooku outlook conektor , pozor musí byť presne taký istý ako jazyková verzia outlooku a synchronizuješ bezkáblovo všetko funguje rýchlo a spolahlivo kontakty kalendár aj viacej ja mám 3 kal aj úlohy
synchronizuje sa viac krát denne automaticky cez wifi alebo datové spojenie ani to nevnímam super
voogac
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát dub 13, 2012 10:23
Zařízení: nokia lumia 710

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od voogac »

nj, ale to je právě synchronizace online, já bych potřeboval offline.. to je pěkně na prd, že nic není (resp. to jsem věděl), ale mohlo by být něco ve vývoji třeba..
joxer
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon dub 30, 2012 21:38
Zařízení: Samsung Omnia W
Bydliště: Litomyšl

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od joxer »

Já bych uvítal aplikaci o první pomoci. Trochu obšírnější, než je v aplikaci Dopravní nehody. Snad by mohla i mluvit, protože při zachraňování nemá člověk čas koukat na mobil.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Manek49 »

A nebylo by třeba lepší zavolat 155?
demosvk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pon lis 14, 2011 9:27
Zařízení: Lumia 1520, Lumia 1020, Band 1, Surface PRO 3

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od demosvk »

Zdravim,

nedal by sa urobit nieco taketo?
https://play.google.com/store/apps/deta ... ZHJvaWQiXQ." onclick="window.open(this.href);return false;.

Dik
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od BEZY »

nofu píše:Hodila by se nějaká aplikace, kam by se daly zadat seriály (série, počet dílů, jejich "pravidelnost"/čas vysílání) + aby se dalo odškrtávat, co už sem viděl apod. Čuper by bylo, kdyby to umělo upozorňovat na odvysílané díly (nejlépe se zpožděním, abych si je mohl sosnout a zkouknout).
Zkus http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... 237de2db9e" onclick="window.open(this.href);return false;
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od nofu »

Dík, už jsem objevil a zapoměl sem to sem napsat. Používam jinou, hlavně kvůli možnosti exportu na skydrive, ale jinak vypadají velmi podobně: http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... 237de2db9e
marosh2000
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 15, 2012 17:35
Zařízení: Omnia 7

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od marosh2000 »

Pre mna by bola dost podstatna aplikacia call timer resp data timer, inak vsetko ostatne je druhorade.
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: sob bře 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Petrroll »

Jako měřič hovorů zkuste mojí aplikaci Počítač hovorů . Není sice ideální a je třeba do ní hodnoty ručně zadávat (nebo přes ní hovory uskutečňovat (pak dokáže čas odhanout), ale je to asi jediné možné řešení za současné situace (chybí API pro získání historie / délky hovorů).
V aplikaci je implentována záloha na SkyDrive.
marosh2000
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 15, 2012 17:35
Zařízení: Omnia 7

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od marosh2000 »

vyskusal som ju ale ked som uskutocnil cez nu hovor tak mi na konci hovoru ukazalo 15 sec. a v aplikacii 20.
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: sob bře 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Náměty na aplikace, které byste na WP7 uvítali (diskuze)

Příspěvek od Petrroll »

Aplikace délku hovoru odhaduje podle času kdy je 'na pozadí' (jinak to ani nejde). Bohužel se do tohodle času započítává i vyzvánění, příčemž není možné (opravdu žádnou cestou) zjistit, jak dlouho trvalo. Výsledný čas je tak odhadem +- 10 sekund. Konkrétně bere čas na pozadí - 4 sekundy (cca čas na spojení). Proto je také následně dána možnost délku upravit podle toho co telefon sám řekl.
//tento čas také nelze programové získat.

tl;dr aplikace ty časy odhaduje, protože je nemá jak získat (a to i přesto, že sám OS si je zaznamenává).
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů